Jak jste poznaly, že začínáte rodit a nejsou to poslíčci?

misulka123
6. bře 2011

ahoj maminky.... chtela bych se zeptat jak jste poznaly ze jste zacaly rodit a nebyly to poslicky..... ja mam pravidelne slabe kontrakce nekdy to boli a nekdy zas ne a porad mi tvrdne bricho dr.mi dava do porodu 2 tydny protoze malej je o 2 tydny vetsi nez by mel byt a tak mam strach abych nejela do porodnice pozde. predem dekuji za vase zkusenosti. 😒 😒 😒 😒

p3tulkaa
19. dub 2015

Ja kontrakce jako ms nebo bolest bricha vubec nemela. Mela jsem pouze silene bolesti v krizi. Nic jineho si z porodu nepamatuji. Stezovala jsem si manzelovi ze me boli v zadech a on pak vypozoroval ze je to v pravidelnych intervalech a jeli sme 🙂

mor48tko
19. dub 2015

Praskla voda a jeli jsme 😉

zulejka1
17. srp 2019

@mamkamarketa ne kazdy to tak ma, ja osobně s prvnim těhotenstvím, v 11 vecer pravidelně stahy, nebolestivé, jen pravidelné tuhnuti bricha, o puonoci jsme jeli do porodnice tam mi rekli že to jsou jen poslicci ať jedem jeste domu,že mam cas (byla jsem 38tt) vylezla jsem z ordinace a na chodbě mi praskla voda. Pak jsem hodinu cekala , porad se nic hrozneho nedelo. Pak to začlo, to byly tak 2 hodiny ráno a v pul 5 byla dcera na světě. Takze to bylo dost rychlé... nyni jsem taky v 38tt a cekam, rozhodně pri stazich i kdyby nebolely po 5ti minutach tak do porodnice jedu, kdyz si vzpomenu jaky fodr to pak byl. :D

sdu
17. srp 2019

Já to poznala hned, jen doktoři to nepoznali ani deset minut před finále 😳. Rozhodla jsem se že porodím v pátek, ještě jsem byla ráno na monitoru v nemocnici a tam nic nepoznali. Cestou domů první stahy v zádech. Odpoledne začly pravidelně, doba se zkracovala. V devět nástup do porodnice kde mi tvrdili že se rozhodne nic neděje a dít nebude. Nechápu dodnes. Chlapa poslali pryč a mě nechali na normálním pokoji. Pár monitorů, bolesti které mi nevěřili, praskla voda, monitor, porod málem na chodbě....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru