Jak se nejlépe připravit na porod od A po Z?

Ahojky zajímá me jak nejlépe se připravit na porod prostě vše od A po Z, budu moc rada za všechny názory,rady,typy,zkusenosti,připomínky atp. Jsem druhorodicka a budu rodit po roce ,mám syna, bude mu ted v červenci 13m a porod me čeká v srpnu. při prvním porodu jsem se nějak nechystala ani nepřipravovala neměla jsem ani strach..,ale ted je to jiné vim do čeho jdu a už zacinam mít pěkný strach,vnímám to jinak a mam i obavy jak porod bude probíhat atd. První porod jsem měla těžký tak si jen preji abych s druhým synkem tak netrpela a co nejdříve byla fit a mohla se věnovat mým milackum. Děkuji za odpovědi 🙂

konekokira
27. čer 2016

A- aniball, p- předporodní kurz 🙂

hanoy
8. lis 2016

Ahoj, zajímalo by mě, jak dopadl druhý porod? 🙂
Jinak já si myslím, že vše je v první řadě v hlavě, takže si těhotenství co nejvíc užívat. Nějaké to cvičení neuškodí a předporodní kurz úplně stačí 🙂
Myslím, že když člověk moc čte, vždy najde nějakou špatnou zkušenost a pak to přenáší na sebe.

musilovasimonamuchova
autor
8. lis 2016

@hanoy ahoj děkuji že sis na mě vzpomněla druhý porod byl jedním slovem Horor !!uz nikdy víc....ano stalo to za to za ten krásný uzlíček nevinný malinký.ja málem umřela bolesti prod jako takový byl rychlejší přišla jsem do porodnice už a 5prstu otevřená asi okolo 2-3rano a v 5rano byl malý na světě bolesti nesnesitelný myslela jsem že umiram byly to horší bolesti než s prvním dítětem ale co nastako po porodu to bylo neco . málem jsem tu už nemusela být kdyby nebylo doktorů tak jsem na sále vykrvácela ztratila jsem obrovské množství krve.. vypadlo že mě tak pet gigantických sraženin krve a pak to bylo ještě horší šel na mě obrovský pot mdlo nejde to popsat už to nechci nikdy zažít

hanoy
9. lis 2016

Ou, tak to nebyl pěkný zážitek ☹ Tak hlavně ať už je to jenom dobré 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru