Jakou koupit velikost síťkových kalhotek?

placebka
19. črc 2016

Máte někdo zkušenost jakou velikost sítkových kalhotek, když prádlo nosím velikost UK 22? Nebo poradí paní lékárnice?

horsiee
19. črc 2016

@placebka ja je kupovala ve zdravotních potřebách a nikdo se mi na velikost neptal. Jak jsou síťkový tak jsou dost pružný. Určitě ti v lékárně řeknou. 😊

olga_
19. črc 2016

@placebka Já jsem kupovala taky ve zdravotních potřebách a velikost bych řešila, protože můj první kup - myslím v DM - dopadl špatně. Ty jsem nedostala přes stehna, i když velikost byla dostatečná 😒. V těch zdravotních potřebách měla na krabičce i centimetry, takže se to už dalo koupit s jistotou.

klaraalucka
19. črc 2016

ja kupovala obe tehu od canapol baby- a norm kalhotky nosim xl a sitovky xl super sedi 🙂
Tak pokud mas kalhotky S tak sitovky S budou ok

denik_matky
21. srp 2016

Ja kupovala v lekarne, pani mne dala od oka velikost M a ac jsem se bala, ze budou velky, jsou akorat 🙂

barchen
23. srp 2016

Ja normálne nosim S a M,v tehotenstvi jsem si poridila i vetsi a sitovky jsem si koupila L (large) a nebyl problem,jsou pekne pruzne.U velikosti S jsem mela strach,ze mi budou male.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru