Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

bihan
10. říj 2008

Tak som to dostala asi 1,5m po tom, čo som úplne prestala dojčiť a boli to neskutočné jatky, tak snáď to bola len tá prvá 😝

zabula
10. říj 2008

ahojky,ja to mela 4mesice po porodu,jen 2krat a zachvili to budou 4mes, a opet nic

sashka.mst
26. říj 2008

ahoj, mne prisla po 14.mesiacoch od porodu. predpokladam, ze to bolo castym kojenim. ked mi syncek ochorel a pil minimalne, interval sa narusil a prislo to. teraz pije zas tak intezivne, ale mesiaciky najskor uz ostanu.

jitulka1985
3. lis 2008

Ahoj holky.Já jsem MS dostala hned po šestinedělí, kojila jsem jen 5 týdnů, ale chtěla bych se zeptat jak dlouho vám MS trvala?Já už jí mám totiž přesně 14 dní 😒 Ted poslední asi 4 dny jen špiním.Je to normální????Jak dlouho jste 1. MS po porodu měly vy?Moc děkuju 😉

monkap
3. lis 2008

ja som MS dostala po 3 mesiacoch od porodu ... a kojila som 1rok aj 5 mesiacov 😉

slaviq81
3. lis 2008

Ja kojim a mrcha ma prekvapila prave dnes 😠

apfele
3. lis 2008

Ahoj, já kojila cca 3 neděle, pak jsem o mlíčko přišla, mrcha dorazila hned po šestinedělí a měla jsem ji jen tři dny.

zelva
13. led 2009

Trošku obnovuji. Já plně kojím (i v noci, prostě furt 🙄 a MS mi dorazila dnes, 4 měsíce po porodu. ach joo, taky mohla ještě počkat. Ten rok bez MS byl žůžovej 😵

stvura
14. led 2009

no ja stale nic...maly bude mat o chvilku ukoncenych 5 mesiacov, no kojim ho kazde 2 hodky

miriamka
14. led 2009

No maly bude mat 8 mesiacov,2 tyzdne uz nekojim a mrchu som stale namala

dejna3
14. led 2009

no ja som dojčila len cca 2 mesiace a doslova pár dní po ukončení prišla mrcha 😠 a to som bola ešte k tomu aj chorá 😝 bola dosť silná, ale bolesti - našťastie - asi o 3/4 slabšie ... 😵 😵 😵

zelva
14. led 2009

A nevíte co je pravda na tom, že když se kojí a je menstruace, tak může miminku přestat chutnat mléko? Právě mi to oznámila tchýně, tak mi to vrtá hlavou 🙄 Má s tím někdo zkušenosti?

rut
14. led 2009

Dojčila som 13,5 mesiaca, menzes som dostala po 10 nesiacoch, 28 dní po tom, čo som začala užívať kyselinu listovú. A mliečko bábätko rozhodne neprestalo chutiť.

amarelka
14. led 2009

zelva..tak ja som dostala ozajstnú menstr. tento mesiac a malému mlieko nechutilo, trochu cucol a pustil, iba ked v noci sa poriadne napapal, teraz , ked je po..papá mlieko normálne, asi závisí od babatka 🙂 aj toho mlieka bolo menej v tom čase 😖 aspon u mna

berunka
17. led 2009

ahojky maminy kdyz jste dostaly prvni MS po porodu jakou mela barvu?vim ze me doktorka strasila ze kdyz budu krvacet jasnou krvi ze je to spatne.jsem skoro na konci sestinedeli a dneska jsem zacala krvacet a je to takove svetlejsi.ale priznaky jsou jako na MS.

lulia
17. led 2009

Ahoj.berunka.ja som vcera skoncila sestonedelie a vecer som dostala menstruaciu.je slabucka ani bolesti nemam a tiez je takej svetlejsej farby.

berunka
17. led 2009

takt to jsi me uklidnila,ja uz jsem se bala jeslti tam neni neco v neporadku.ja mela pravevcera i bolesti bricha a zad jako pred MS.kojis?

deathy
17. led 2009

Ahoj, mám dotaz..kojení teda tak trochu souvisí s návratem MS, a taky sem slyšela různý pověry, že když se kojí, tak se neotěhotní..ale tomu já teda věřit nebudu. Tak mě napadlo, když není MS, tak asi nemůžu začít brát nějakou antikoncepci, že? Samozřejmě nějakou, při který se dá případně kojit.
Sice mám na tyhle dotazy ještě čas, ale docela by mě to zajímalo..dík

berunka
17. led 2009

zkus mrknou na www.porodnice.cz a napis si do vyhledavace primo dotaz na antikoncepci pri kojeni.jsou tam dobry poradny 😉

romana29
17. led 2009

Ahojky, mě menstruace dorazila, jakmile jsem přestala kojit - tedy spíše odsávat mléko, malý už nechtěl být u prsu. Stačilo přestat odsávat a menstruace zázračně 😖 dorazila...

berynka
17. led 2009

Deathy, taky bych tvrzení, že když se kojí, tak se neotěhotní, zařadila mezi pověry a zbožná přání 😉 .
Nedávno mi známá líčila, že když před pár měsíci ještě téměř plně kojila svého desetiměsíčního syna, otěhotněla, aniž by měla jediný menstruační cyklus 😕 . Takže koncem března čekají holku 🙂 .

lulia
17. led 2009

ahoj berunka.ja maleho Petka nekojim ,lebo sa my narodil predcasne a v nemocnici si zvykol na flasku,a uz nechce ani odsate mliecko.ozaj netrapy vas kolika?ja som uz nestastna ,maleho strasne boli brusko,a cele noci sme hore.

deathy
17. led 2009

Tak na těch stránkách sem zjistila (resp. to vím), že existuje nějaká HA při kojení. Ale spíš by mě zajímalo, jestli třeba to braní HA není nějak podmíněný tím, že bych měla mít menzes. Přece tam taky asi bude ta 7 denní pauza na MS, tak když bych jí ještě neměla, může se HA brát? Co se třeba děje v těch 7 dnech?
Asi to formuluju divně, tak snad se to pochopí 🙂

hope.n
17. led 2009

Ahojky, tak já jsem dostala MS předevčírem a kojím, malá bude mít dva měsíce. HA beru, dr. mi ji napsala při kontrole po šestinedělí. Podmíněný MS to nebylo, jen mi řekla, že jelikož jsem ji ještě neměla a neví se, kdy přijde, nebudou prvních 14 dní prášky spolehlivý...

tunylyk
17. led 2009

mne dorazila presne na den po roku od poslednej MS pred otehotnením

deathy
17. led 2009

hope.n: Aha, takže to je asi jediný, že by to 14 dní nemuselo bejt spolehlivý.. Ale jinak se to teda může i bez MS. Mě to totiž nějak přišlo divný, nevim proč 😀

chymenitta33
17. led 2009

Ahojte🙂)

mne lekárka povedala že to zvykne ked nekojím, tak že tak do mesiaca dvoch od odstavenia.
Takže ked som nemala mlieko tak ja som mrchu dostala ked mal malý 3mesiace.

eppik.m
18. led 2009

simonka.s: já dostala po porodu své první měsíčky přesně 15. ledna 2009 (rodila jsem 27.2.2008) myslím že je to tím že jsem začala Míšu pomalu odstavovat a už nekojím pravidelně po třech hodinách 😉

johanda
18. led 2009

já dostala ms 2 roky a 1 měsíc od porodu. Škoda. 😒

strociatka
18. led 2009

fiiiha, tak neskoro? ja som malu plne kojila a strasne casto, pila kazdu hodinu a v noci kazde tri a MS som dostala 5 mes po porode 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru