Které poporodní vložky necestují v kalhotkách?

nupta
16. bře 2019
ariadna12
16. bře 2019

Poporodni vlozky od Canpol babies (ale pozor, maji velmi tenky nalepovaci prouzek), nejsou to ta vylucna klasika doporucovana porodnicemi. Jsou ruzne velikosti, mela jsem tu nejvetsi, byly siroke, neutikaly. Vlozky doporucovane u nas v porodnici (Tulip, bily obal s ruzovym tulipanem) mi nevyhovovaly, pri prevlekani v porodnici i doma z normalnich kalhotek mi pokazde utekly a musely se pouzivat pri vetsim krvaceni dve na sobe.

j.a.n.i
16. bře 2019

Žádné, když použješ spínací špendlík...

lachtanice86
16. bře 2019

Mně necestovaly žádné

zrzeckas
16. bře 2019

Ja pouzivala Samu a jeste jedny s tulipanem na obalu a necestovaly ani jedny

makronka222
16. bře 2019

Ja mela kratasky, pevny upnuty material na telo. Vytahany bombardaky to fakt nechce. Vlozky jsem davala 2 za sebe, jako ukazali v porodce

kosi_cek
16. bře 2019

Mám dobré zkušenosti se Samu, ale musí to být ty veliké "pleny".Ty malé (asi jako klasická velikost obyč vložek) jsou úplně nanic, s těmi velikými jsem mohla normálně i běhat, chodit x km, s těmi malými nešlo udělat ani pár kroků, abych vložku nehonila na zádech. Ten spínací špendlík mě nenapadl..

nupta
autor
17. bře 2019

@ariadna12 Právě takové nalepovací jsem hledala! Díky!

nupta
autor
17. bře 2019

@lachtanice86
@zrzeckas
@makronka222
Tulipánové jsou lepší, ale se starším dítkem dělám téměř kotrmelce a i tyhle vložky prostě cestují! Po prvním porodu jsem tenhle "problém" neměla.

nupta
autor
17. bře 2019

@kosi_cek Pravda, velké vložky cestují méně, ale i tak cestují 😒

zrzeckas
17. bře 2019

@nupta chápu...... Mě to čeká tak uvidím 😃

leilinka1234
17. bře 2019

Nalepovací vložky špatně větraj 🙂 v porodnici mi nebyly vůbec doporučeny 🙂 za mě jsou fajn samu i s tulipanem 🙂 necestovaly. Chce to i poporodní kalhotky... Žádný bavlněný spoďáry 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru