• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenost s alternativním porodem?

3. ledna 2013 
Po shlédnutí dokumentu "Orgasmický porod" začínám uvažovat, že bych se pustila do nějakého alternativního porodu.Nejspíše asi do vody.Máte s tím někdo zkušenosti?Osvědčilo se vám to?
29. pro 2012 v 19:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele a neptala ses pod jiným nickem na něco podobného tady? http://www.modrykonik.cz/diskuse/porod/mate-nekdo-zkusenost-s-porodem-do-vody/ Ta taky nedělá mezery za interpunkčními znaménky, má podobný styl vyjadřování a tak vůbec :slight_smile:
29. pro 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vincent, a srpen, Bruno a srpen, pod oběma nicky hned upozornění, že kdyby něco nesedělo, tak čím to je...., jedna z Rakouska, jedna z Německa......nevím, jestli je to dobrá cesta .....
Není to ani tak dlouho, co tu byla podobná maminka....jak nebude dávat fotky, aby jí je nikdo nekradl, a sama.....
29. pro 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono nejde tak moc o to, zda do vody nebo ne... ta voda sama o sobe nezaruci "orgasmicky porod" ani pohodovy porod...
sestra rodila ve vode v Rakousku, byla moc spokojena
kamaradka porodila ve vane v porodnici i presto, ze to tam bezne rozhodne nedelaji, proste to bylo rychlejsi
ja jsem mela nakfouknuty porodni bazenek v obyvaku, ale nakonec na nej nestihlo vubec dojit...
kazdopadne drzim moc palce, aby se ti vydaril porod, jaky bys chtela, at uz do vody nebo ne...
3. led 2013 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek