Miminko moc nízko v 34tt?

klara015
15. zář 2017

Ahoj jsem 33+3tt, zda se mi ze miminko je nejak moc nizko cca ho citim tak nad bokovyma kalhotkama nekdy i niz. Je to v poradku?Posledni dobou mam i vytok (bily,nesvedi, mozna trochu zapachajici). A vecer se muzu ucurat, bych rovnou mohla spat na wc 🙂 Mate to take tak nektera? Na kontrolu jdu 22.9
Dekuji za rady

demukla
15. zář 2017

Dobre rano, Koukam ze jste o tyden déle než ja. Dnes jsem 34+3 😉. Termín mam 24.10. 👍🏻,ale k věci. Kdyz jste byla naposledy na kontrole, museli vám delat UZ? Hlavičku ma mimco dole otocenou? Ja totiž budu rodit podruhé ( prvni CS, kvůli konci panevnim) a ted me to s velkou pravděpodobnosti čeká znova, protože je mimo opět otocene KP😕!!!! Me prave uz delší dobu tlačí, picha ,,kope,, dole a výtok mam taky, je to normální jev na sliznici dělohy... kdyby to bylo nesnesitelne nebo nejake změny, tak volejte dr. treba by vas vzal dříve ... hezky zbytek tehu přeji 😎

klara015
autor
15. zář 2017

@demukla Naposledy jsem byla na kontrole 25.8 a hlavickou byl otoceny dolu. Termin mam 31.10, tak bych rada, kdyby to bylo na termin,ale jsem prvorodicka a fakt nevim co je normalni a co ne :( Preju at se vam miminko otoci hlavickou dolu 🙂

konik4525
15. zář 2017

já to měla asi taky tak, strašili mě, že budu rodit v 34 tydnu, že je maly hodně nízko hlavičkou, že mám krátký děložní čípek atd. a rodila jsem 3 dny po terminu spontanně 🙂 je fakt, že jak mi to řekli, tak jsem hodně zvolnila, moc jsem nikam nechodila a přišlo mně, že se to zlepšilo, že mi to břicho tak netvrdlo (ale jestli to bylo tím to nevím 🙂)... pak jsem se ale i nudila a nakonec jsem už netrpělivě čekala, kdy to přijde a naopak jsem chodila po venku jak ďas 🙂

penelope87
15. zář 2017

@klara015 Já to mám podobně, ale na kontrole mi teď ve středu vysloveně řekl, že se ještě nic nechystá a že tak dole, jak mám pocit, není. Takže záleží, co ti řekl doktor, to tady nikdo nepoznáme.

avital
15. zář 2017

Já měla miminko nízko od začátku, v 6m se začal zkracovat čípek a nakonec jsem rodila po vyvolání 41+3, takže bych tomu nevěnovala pozornost pokud je vám jinak dobře🙂 už jsem rozhodnutá, že u druhýho žádný bolestivý vyšetření v posledním trimestru, aby zajistili jak to vypadá podstupovat nebudu, protože stejně nic nepoznaj

astyna
15. zář 2017

Já jsem měla celé těhotenství bříško víc dole. Otěhotněla jsem rok po porodu, takže to mohlo být taky tím, že to bylo tak brzo. A porodila jsem asi o 3 týdny dříve. Hlavičkou byl dost dlouho natlačený až dole v pánvi. Praskla mi voda nečekaně po prohlídce, kdy jsem měla krásný dlouhý tuhý čípek a po klidovém režimu. Prostě některé věci neovlivníš. A nikdo mi neřekl, proč se tak stalo. Nicméně syn je vývojově úplně v pohodě, tak prostě jen chtěl asi ven dříve...

pucmelinka
15. zář 2017

Na kontrole 35+4 mi dr.rekl,at nepocitam,ze vydrzim do konce,ze je malej uz natlacenej dole a ze jde nahmatat hlavicka.35+6 uz jsem byla otevrena na prst a 36+6 jsem rodila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru