Můžu mít v šestinedělí sex?

denca15
5. zář 2018

Holky, můžu mít intimní otázku? Ohledně šestinedělí a sexu? ... 😊
Měla jste některá sex v šestinedělí a bylo všechno v pořádku? (Bez šití a nástřihu)
A bolela vás pak kontrola u gynekologa?

miba10
5. zář 2018

@denca15 ahoj, kontrola nebolí. Já byla hodně šitá a nastrih byl také, ale bylo to v pohodě. Trochu nepříjemné, nebo spíš zvláštní, ale fakt v klidu. Co se sexu týče, jelikož jsem byla hodně šitá, protože jsem byla nastrizena a hodně potrhana, tak jsem se celkem dlouho hojila. Ale bez bolesti. Pos šestinedělí jsme to zkoušeli, ale vzhledem ke všemu jsme byli jako jezecci-hodne opatrní 😂😂😂 ale když se to zase opotrebovalo tak pohoda. 😉 Ty pokud si byla bez nastrihu a bez šití, tak to bude vše v pohodě

herkules6969
5. zář 2018

Ahoj 🙂 Sex jsme měli asi po 4 týdnech. Šitá jsem byla asi na 10-11 stehů uvnitř i zvenku, dost jsem i krvácela. Cca po 3 týdnech stehy vypadala, už jsem ani nekrvácela. První sex byl takový spontánní cca po těch 4 týdnech. Byl hodně nepříjemný ten jakoby průnik, k vůli tomu šití a je pravda, že první měsíce by se to bez lubrikačního gelu neobešlo , hrozně ty stehy tahaly 😀 Jinak , ale samotný sex byl snad lepší jak před porodem 😀

hezz17
5. zář 2018

No tak v sestinedeli je snad sex pase ne? Infekce zánět atd atd. Nejde jen o (ne)sítí. Ale že tělo ještě není dane do kupy jako před tím. Ach jo

denca15
autor
6. zář 2018

@hezz17 Nikdo neřekl že už mám sex s přítelem. Jenom jsem chtěla vědet, jestli je tu někdo kdo ten sex v šestinedělí měl a bylo všechno v pořádku!... A další otázku mám ohledně kontroly.. A ptám se holek co ten sex měli.. A vím, jaké jsou rizika.. 😉
@miba10 Jsem zvědavá jestli mě ta kontrola bude bolet, u prvního po šestinedělí to bylo dost bolestivé...( Ta kontrola)

miba10
6. zář 2018

@denca15 mě to přišlo spíš nepříjemné, ale to asi po tom siti. Uvidíš. Třeba to tentokrát bude v pohodě. A když si prozila porod tak tohle zvládneš levou zadní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru