Nástřih hráze bolí i týden po porodu, je to normální?

ninulinek
1. kvě 2015

Ahoj, před týdnem jsem porodila s nastrihem hráze. Při chůzi cítím silný tlak na konečník a celkově mě poranění bolí je to normální?

marky_z
1. kvě 2015

Já měla to samý...do jakž takž použitelného sttavvu jsem sse dostala až 14 dní po porodu. Představa potřeby na velkou mě děsila ze spaní. Teď končím šestinedělí a jsem úplně bez obtíží 🙂

eicul82
1. kvě 2015

A jak to vypadá? Není to zarudlé? To by bylo špatně.

golymetr
1. kvě 2015

měla jsem veliký nástřih a i hemoroidy a zahojilo se mi to rychle po odvaru z dubové kůry,otírala jsem 3 krát denně a za týden jsem měla zahojené oboje.

mandala
1. kvě 2015

Je to normální, měla jsem nástřih a byla jsem i dost trhlá a ještě v 6 - nedělí jsem cítila mírnou bolest. Zezačátku, asi tak 3 týdny po porodu, jsem nemohla ani sedět, ani stát, jen ležet, jaká to byla bolest, což jsem si samozřejmě nemohla dovolit.

hanivasi
2. kvě 2015

já mela teda hodne velke bolesti a to asi 4 tydny. Nekdy jsem nemohla ani chodit. A strasne dlouho me trvalo nez jsem dokazala jit plnohotnotne na toaletu....desny.
Hodne mi pomahalo velmi caste sprchovani "spodku", a to ledovou vodou. Treba 10x za den to fakt ochladit.

Musis to vydrzet, neboj, skonci to brzy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru