Něco na mě asi leze a mám pred porodem

sraffie
30. kvě 2019

Ahoj holky, jsem 38tt a na poslední kontrole mi bylo řečeno že porodit už můžu kdykoliv prý je vše připraveno jenže mě dnes ráno začalo šílené bolet v krku jako při angine a do toho se mi rozjíždí rýma 😑 byla z vás taky některá při porodu nemocná a zvládla to v pohodě? A jak se co nejrychleji vyléčit?

leilinka1234
30. kvě 2019

Rodila jsem se strašnou rýmou. Starší dcera měla tenkrát tady děsnou rýmu. Při porodu se ta rýma na těch pár hodin někam vytratila :D po porodu malá chybu nechytla, i když jsme jí všichni i s rýmou pusinkovali 🙂

codal
30. kvě 2019

Mám stejnou zkušenost, měla jsem kašel, bolelo mě v krku, rýma, ještě když jsem nastupovala jsem si brala pastilky na kašel a při porodu nic..

misicka1988
30. kvě 2019

@sraffie Já chytla virozu ve 40tt, měla jsem 39 horečky, šílený kašel a rýmu. Ve 40+4 tt se mi začínal rozjíždět porod, malý se narodil ve 41+0tt. Při porodu jsem už teplotu neměla, ale šílený kašel a rýma zůstala. O tom jak se mi s tím rodilo ani nemluvě, byla jsem šíleně vyčerpaná, a když jsem měla tlačit tak jsem měla strašné záchvaty kašle 🙄 Díky viróze jsem měla už zkaženou zelenou plodovku, syn chytil virózu ode mě již v břiše. Hned po narození dostal antibiotika, museli jsme být v porodnici déle. Ale velmi rychle se z toho dostal.

jipe
30. kvě 2019

Taky jsem rodila s hnusnou virozou, porod dobrý, ale pak kombinace šitý podvozek + suchý dráždivý kašel stála za to

pipapi
30. kvě 2019

Měla jsem angínu a císařský řez, zakaslat bylo asi jako by mě přejel náklaďák, v noci jsem se budila na dávivý kašel, kde se mě i spolurodicky na pokoji ptaly , jestli nemají zajít pro sestry, jak jsem kašlala a tekly mi slzy . ..když jsem se ptala sestry jestli mají nějaký lék, nebo alespoň něco na uklidnění krku / bonbon , tak nic...takže jediná rada, vzít si se sebou něco na kašel, ať tě to nechytne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru