Nevím, jestli rodím? Nemám bolesti, ale cítím tlak na konečník

terezakrizova98
31. pro 2018

V patek mi odtekla hlenova zátka s krví od te doby jak kdyby kontrakce ale bez bolesti břicho pravidelne tvrdne ale žádna bolest . Volala jsem v sobotu do nemocnice a bylo mi řečeno že mám čekat na odtok plodove vody nebo na pravidelné bolesti že dříve jezdit nemam ale cítím tlak na konečník jak při prvním porodu . U prvního porodu mi odtekla voda a nevšimla jsem si toho prostě se ztratila ale přišli bolesti a kontrakce ted nic a bojim se ze odtekla voda a Já si toho zase nevšimla co jsem četla do 24h musí miminko od odtoku plodove vody ven a co když už vodu nemam a bolesti také ne ? Pohyby už také nejsou jako předtím od patku se jen občas pohne Prosím o radu mam jet do nemocnice i za cenu ze Mé vyhodí než by bylo po pozde

sudylichozrout
31. pro 2018

@terezakrizova98 Už jsi tam dávno měla být. Vezmi tašku a jeď.

terezakrizova98
autor
31. pro 2018

@sudylichozrout oni mi právě v sobotu řekli že jezdit nemam dokud si nebudu jista ze rodim ze mají úplne plno vyzkoušela jsem i samovysetreni ale nemůžu nic nahmatat :/

sudylichozrout
31. pro 2018

@terezakrizova98 Říkat si mohou, co chtějí. Ale ty otrávené sestry tvoje děťátko nenosí. Takže se rychle zabal a jeď. Nestane se nic horšího, že když to porod nebude, že tě pošlou s frkama domů. To snad uneseš, ne? 🙂

marcetta_k
31. pro 2018

@terezakrizova98 i když mají plno, musí tě vzít na vyšetření. Osobně bych už dávno jela a popravdě moc nechápu na co čekáš..

terezakrizova98
autor
31. pro 2018

@sudylichozrout tak samozřejme 🙂 přeji šťastný nový rok 💜

sudylichozrout
31. pro 2018

@terezakrizova98 tobe taky 🙂

misicka1988
31. pro 2018

@terezakrizova98 Třeba budeš mít novoroční miminko 😊 Držím palce ať je vše v pořádku 👍🍀

alassel
31. pro 2018

Ja teda nechapu jak si nekdo nemuze nevsimnout, ze mu praskla voda.. ze me to teklo celych 24hodin😐

marcetta_k
31. pro 2018

@alassel mně praskla voda a vytekla skoro všechna najednou - max. během půl hodiny. A to jsem fakt poznala 😀

terezakrizova98
autor
31. pro 2018

@alassel nevím u první jsem byla v nemocnici kde jsem byla na vyšetření voda tam byla a poslali me domu přijeli jsme domu začala jsem krvácet jeli jsme hned zpět a řekli mi ze mi odtekla voda :/ boji se aby to nebylo stejný

terezakrizova98
autor
31. pro 2018

@misicka1988 třeba 😁 už čekáme dlouho za chvilku jedem tak dam pak vědět 🙂

fly80
31. pro 2018

@terezakrizova98 moje doktorka říká, že je lepší 10 zbytečně jet, než si pak něco vyčítat. Ale jestli čekáš už druhé, tak myslím že kontrakce bys poznala 😉 Držím palce

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ptacatko01
2. led 2019

Já bych teda asi plašila mnohem dřív. Zátka odešla, tlaky na konečník a pohyby jen občasné, už bych dávno frčela do nemocnice. Mě vezla záchranka jen s blbým špiněním a malými tlaky ve 23tt a den na to mi kvůli infekci praskla voda. Doufám, že je zakladatelka s miminkem v pořádku a brzy sem napíše radostnou novinu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru