Po vyšetření ze mě vychází husté kousky něčeho

kimberley2
17. zář 2017

Ahojte, chci se zeptat - asi pred 5 dny jsem byla v porodnici na prohlídce a doktorka se ve mne teda pekne vyřadila , její vyšetření bylo více nez bolestivé a skoro az nesnesitelne. Po vyšetření jsem samozřejmě cely den trochu spinila krvi. Od te doby ze me ale stále vychází nejake huste kousky neceho - prvni jsem myslela, ze jde o hlen. zatku, ale uz je to zhruba tech 5 dni a vzdy po curani ve wc leží nějaky ten kousek velky do 2 cm takové nahnedle barvy bych rekla. Někdy byl i maličký kousek na toal. papíře. Nemohu nikde dohledat , o co se jedna . Jsem zhruba 39tt. Nemate zkušenost prosim ?

pavca1982
17. zář 2017

A nedělala Hemiltonův hmat že to tak bolelo?Může se jednat o zátku odchází i po částech klidně i několik týdnů před porodem.

penelope87
17. zář 2017

Může to být zátka.

eva_marie
17. zář 2017

tak nejak vypada hlenova zatka, hleny trochu krve spis ruzove nebo lehce hnede. taky bych tipovala jestli ti neprovedla Hamiltona bez tveho vedomi

kimberley2
autor
18. zář 2017

Jde mi o to, ze jsem někde četla , ze hlenova zatka odchází najednou ? A ne 5 dni vkuse . O Hamiltonovi nic nerikala.

pavca1982
18. zář 2017

Nemusí odejít najednou spíš po částech i mě pokaždé šla několik dní po kouskách.Příprava k porodu😉

6miska4
19. zář 2017

Mě odešla část v neděli, pak v pondělí a rodila jsem v úterý 😉

luska__
19. zář 2017

@kimberley2 ze mě ten hlen odchazí skoro 3 týdny.
takovej chrchel. na toaletaku vzdycky. Nekdy je velky, někdy mensi.
ale krvavy neni. Byl hnedy jen po vysetreni, kde si myslim,ze mi udelala hamiltin,ale nezabral

g_i_t_a
20. zář 2017

Urcite jde o hlenovou zatku. V pondeli jsem take byla na prohlidce a malem jsem bolesti odpadla..rekl mi ze pak muzu spinit a take sem spinila. Na druhy den mi odesel kousek hlenu se starou krvi a od te doby mam na toal.papire pokazde kousek.. ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru