Poporodní deprese, co budu dělat s malým od rána do večera?

lucaaaaaaqa
30. říj 2017

Ahoj holky potrebuju pomoc !!
Mám nějakou poporodni deprese :(
Nevím co mám dělat sem hotova můj pocit v brise je strasnej jako bych mnela strach srdce mi buší ani nevím jak a ja malého nechci skoro ani do ruky mám strach co budu dělat zase až zacne brecet další noc je před nama co budu dělat kazdej den sním? Od rána do večera ? Co když se o nej nepostaram je mi hrozné strašně zle divne potrebuju pomoc mate to někdo nebo mnel ? Cejtim se silene a přitom sem ho ještě predevcirem tak milovala a všechno miluju i teď ale při pomyšlení ze zase brečí je mi zle

lucaaaaaaqa
autor
30. říj 2017

@odula teče ze mě jenom mlezivo a proudem takže jediný co on odemne má je to mlezivo :/ mleko Proste nemám

vafle
30. říj 2017

kolik ma miminko (dní?), na začátku je to hrozné a náročné ale jsi pro něj ta nejlepší máma na světě, miluje tě a chce být pořád s tebou. Zvládnete to spolu, zalezte do pelíšku a dej mu dudlat určitě spo-kojeně usne. Máš u sebe někoho kdo tě podporuje? Zvládneš to. je normální se takhle cítit.

lucaaaaaaqa
autor
30. říj 2017

@vafle mě to Nepride normální pravé týden mu je :/ no mám mamku díky bohu jinak by to bylo šílený asi já vím on je pro mě všechno ale nevím proč pride mi jak Koule na Noze proste ale přitom sem ho tak chtěla a sem za nej tak rada

luciapaja
31. říj 2017

@lucaaaaaaqa Verte naprosto vim jak Vam je.V sestined. jsem neverila,ze se to muze otocit,ale fakt to tak je...dneska mame 3m brebentidlo a miluju ji,ale byly dny,kdy jsem si rikala,ze jsem udelala chybu.Nemohla jsem nic....dat si vanu,pustit si s manzelem film,cokoli.Ale fakt to ustoupi.Kdybyste chtela pokecat,klidne pisnete sz.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru