Porodní asistentka nebo Dula. Doporučíte Praha a Středoceský kraj?

kristyna03
9. led 2020

Ahoj holky, jsem aktuálně v 11 týdnu a rozhodla jsem se, že využiji služeb soukromé PA nebo duly. Je jich opravdu hodně, tak se chci, zda by jste mi doporučily nějakou, se kterou máte zkušenost 🙂? Chtěla bych jak předporodní konzultace, tak doprovod k porodu a případně i laktační poradenství. Mockrát děkuju za tipy 🙂

mish_ka
10. led 2020

Nejprve bych si ujasnila, v jaké porodnici chceš rodit a podle toho hledala. Já třeba měla PA, která doprovází jen do Podolí. Jiné pražské PA a duly zase třeba odmítají chodit do pražských porodnic atd.

lela82
10. led 2020

@mish_ka a muzete prosim tu PA doporucit? js mam termin za 6. tydnu v Podoli a take bych nejakou s sebou chtela, vim, ze to resim m9c pozde, ale treba budu mit stesti... dekuji moc

kristyna03
autor
10. led 2020

@mish_ka Chceme Podolí, nicméně registrace nás čeká až za 2 týdny (14.tyden),tak je otázka, jestli nám to vyjde. Takže ujasneno mám 🙂

mish_ka
10. led 2020

@lela82
@kristyna03 napíšu vám SZ 😊

agnes1ka
24. led 2020

Jana Dvořáková, web happy family nebo tak nejak. Zkusena, empaticka, mela jsem ji u dvou porodu v Podoli a super. Druhy byl nakonec superakutni sekce, ale to byl takovy porodnicky spek, ktery se obcas holt stane. Chce to s ni resit co nejdriv, ma dost plno. Klidne napiste, jestli by vas neco zajimalo vic.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru