Předporodní kurzy Majka, Brno. Byli jste spokojení?

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s předporodními kurzy Majka (v Brně Řečkovicích a St. Lískovci)? Jak jste byli spokojení? Nemohu se rozhodnout mezi CENAPEM a Majkou. Díky.
luca76
27. srp 2008
Já chodím do Větrníku v Brně na Nerudový. Je to tam super. Chodím tam teda jen cvičit, ale dějají i předporodní kurzy. Vede to porodní asistentka - moc milá - která vede i to cvičení.
katzi
27. srp 2008
Taky bohužel nemám zkušenost s kurzy Majka, ale stejně jako Luca76 můžu doporučit Větrník. Chodím tam na kurz Porod 1-5, je to 5 x 2 hodiny, vždycky hodinu je teorie a hodinu je nějaká praxe (dýchání, protahování atd.). Ta porodní asistentka má ten kurz dobře připravený, je to prostě o něčem, ne jen takový plácání.
animatua
27. srp 2008
ahoj, ja jsem chodila na kurzy k majce a bylo to super, doporucuju, hodne veci me to pomohlo si ujasnit 🙂
betina
27. srp 2008
ahoj vecko,

tak já čerstvě navštevuji kurzy majka a jsem moc spokojená. Hodně mě to uklidnilo jejím přístupem - Majka je dula. Spoustu věcí se tam člověk dozví, ale....hlavně se ti do hlavy dostane, že nejde o žádný horor, ale že to prostě může být naprosto v klidu. Takže za mě doporučuju!
petra.milda
30. srp 2008
Ahoj těhulky,

mohla bych vás poprosit o kontakt na ty předporodní kurzy Majka? Přemýšlela jsem nad kurzama CENAP, ale jak píše Vecka, kurzy jsou i ve St. Lískovci, kde bydlím, takže bych to měla kousek...

Moc děkuju za odpovědi...

Sem začni psát odpověď...

Odešli