• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Proč ženy rády mluví o svém "hrozném" porodu?

20. ledna 2012 
já si teda na porody stěžovat nemůžu, bolí to hrozn o tom žádná ale to je snad jasné. já teda na porody vzpomínám v dobrém a stálo to za to, jak vyklouzli ven vše bylo zapomenuto a jen jsem se těšila se svých dětí, mám je od sebe 15měsíců a ještě bychom chtěli třetí dítko. Oba porody bez epidurálu, druhý bez nástřihu
23. zář 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já nevím mě porody i když první byl takový v bolestech křížových ale prostě všem říkam jak se to zvládnout dá jsou horší věci např. pro mě zubař... :grinning: :grinning: ale ráda bych napsalala a o mém druhém porodu který jsem měla ted před pár dny..Prostě takový suprově rychlý pord se nedá nenapsat.A přeji takový každé mamince..Hlavně musíte být všechny v pohodě a v klídku já totiž to vždy tak brala i u prvního.Tak ten popis porodu ve 3 ráno menší bolesti tak se jdu naložit do vany zda to nepřejde a nic tak jdu za manželem zavoláme sanitku už je to co 5 min. tak se začinám oblékat a praskla voda a začala jsem krvácet a už se malý asi pomalu dral ven jsem ho ukecála ven večer tak jsem ho ukecávala at vydrží ještě..Tak sanitka po 20min. dojela a už jsem měla bolesti co asi 2-3 min. a tak 4-12 jsme byly v porodnici a naštěstí jsem to stihla a na 4 zatlčení byl Staníček venku za 7 min co jsem dojela do porodnice..a prostě skvělý pordo a hned jsem se citila skvěla a hned jsem si nechala malého u sebe ...prostě vše chce brát tak jak to je a hlavně myslet pozitivně a nenechat se ovlivnovat jinéma negativníma lidma.. :wink:
20. led 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nesnášela jsem ty příšerné historky, když jsem byla těhotná...
Čekala jsem první dítě, tudíž jsem byla nervozní i tak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hned v úvodu jsem každou zarazila, že nechci slyšet žádný popis porodu. Některé to nevzdaly, zkrátka mi musely asi ukázat, že dokud jsem nerodila, tak vím o životě prd a ONY to měly stejně nejhorší, nejdelší, nejkomplikovanjší...
Připadá mi to zbytečné. Každý porod je jiný, tak proč zbytečně stresovat "prvničku"?
Já jsem byla připravená na leccos - teoreticky - díky okolí, které se nedalo s historkami odmítnout - a nakonec porod docela fajn.
No, neříkám, že jsem u toho pila kafe a klábosila si, ale přežili jsme všichni tři, díky bohu ve zdraví a to je to nejdůležitější.
Mmch - od porodu uběhly dva roky a spoustu věcí kolem už mám trochu v mlze, některé věci se sunou do pozadí a několik nejkrásnějších okamžiků pořád zůstává v živé paměti - jakoby to bylo včera. :slight_smile:
20. led 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek