Prodloužené vlasy Micro ring - mohu je mít u porodu?

anniik
26. lis 2018

Ahoj děvčata, chtěla jsem se zepat zda některá z vás rodila a měla prodloužené vlasy , přesněji způsobem Micro ring. Sestřička u gynekologa mi kladla na srdce že se jich musím zbavit, jelikož jsou to plíšky . Tak nevím radši je tedy sundám než aby se něco stalo . Děkuji za jakoukoliv odpoved a vašich zkušenostech 🙂 .

fiedlermonika
26. lis 2018

nechapu proc by mely vadit u porodu? mozna na rentgenu, ale jinak nechapu duvod.

anniik
autor
26. lis 2018

@fiedlermonika Já to taky nechápu , nevím jestli třeba sestřička nemá na mysli , že se třeba něco zkomplikuje a budu muset jít na císaře.U císaře mi kladla opět na srdce že nesmím mít řetízky, piercing a naušnice , tak možná proto ani ty vlasy .

fiedlermonika
26. lis 2018

@anniik aha no jedine tak, ale zeptala bych se primo v porodnici

anniik
autor
26. lis 2018

@fiedlermonika Aha , děkuji za radu 🙂

zuzkabrum
27. lis 2018

ani na rentgen by neměl kov vadit pokud nebudou rentgenovat hlava to by mohlo lehce zkreslit obraz. Na co by to vadit mohlo je magnetická rezonance....protože tam je kov celkově zakázán. Rozhodně se zepatat lékaře sestřičky občas šíří babské rady...

makronka222
28. lis 2018

To je zas kravina. To ja jak kdybys nesmela mit gelovy nehty nebo tetovani u porodu. Piercing jsem si z jazyka a nosu taky nevyndavala...

anniik
autor
28. lis 2018

@makronka222 piercing jsis nevyndala ?Mě právě ta sestřička nakázala už ted vyndat všechno kovový, takže jsem si vyndala naušnice ,řetízky , noo úplně všechno .Nehty nesmím mít nalakovaný.Což to mi ani nevadí , ale ty vlasy mě docela štvou , zajímavý je že kamarádce nevytýká ta stejná sestřička vůbec nic. O prodloužených vlasech se jí kamarádka nezmínila ,ale jí prostě sestřička neřekne nic ohledně řetízků a naušnic . Když se zeptám doktora , tak ten jen řekne že by bylo lepší nic moc na sobě nemít , to je tak vše , ale ta sestřička z toho dělá přímo vědu a to je přitom poměrně mladá cca 30let, takže bych si myslela že bude mít celkem pochopení , že i v těhotenství chci vypadat pěkně.

makronka222
28. lis 2018

@anniik nebyl cas na nejaky vyndavani, po prijezdu byla mala za 20min venku:D nikdo mi nic o tom pred tim nerikal, ani na gynde, na kurzu, ani na sale... a nevim jak souvisi nalakovanej nehet s porodem, proc to clovek nemuze mit:D to je ta sestricka mozna nejaka bio eko blaznivka, nebo si na tebe nejak zasedla, citi, ze na tvoji osobu muze byt husta a buzerovat... kdyz jinym nic nezakazuje a tobe jo. Presne, clovek chce nejak vypadat... kazdopadne prstynky a retizky mi pri tlaceni nevadili, ani ten piercing v nose. Takze nemuzou ani vlasy nebo cokoliv jinyho🙂) Oni uz asi blbnou a nevedi co by

herbinaaa
31. črc 2020

když jsem rodila dítě, měla jsem clipy a myslím si, že oni o tom ani nevěděli. Nebylo to totiž vůbec poznat, že tam mám něco navíc

zelenaesmolda
31. črc 2020

@zuzkabrum
jak se dela magneticka rezonance kdyz ma nekdo rovnatka?

sabca21
24. kvě 2021

já sem měla taky u porodu clip in, ale ne že bych chtěla být nějak krásná, ale protože je nosím běžně a pak mě ani nenapadlo si je sundat :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru