Sex po porodu. Máte s tím problém?

0401
14. srp 2006

Nevím, jestli se sem hodí tohle téma, ale mám problém se sexem po porodu. Svůj problém jsem omylem načala na PARAGRAFECH 😒 tak mi své rady posílejte sem. Dík.

sophie1981
20. dub 2009

ahojte....my sme skusili po sestonedeli....boliet blelo, lubrikant dost pomohol, ale ja sa zase ne iem uvolnit, cize som ako nahukovacia anca.....snad sa to neskor rozbehne,,,,, 😕 ....ja sa totizto viac sustredim na to ci mala spinka ako na to ze chlap po mne skace.... 😒

janulle22
20. dub 2009

vendy to zkousis jeste v 6nedeli... 😕 ?

sophi- tak jsem to mela i ja... lubrigac sme nepouzivali, byla jsem hodne unavena,furt jsem poslouchala jestli malej neni vzhuru,neumela sem se poradne uvilnit...jsem po CS a ptala sem se i dr jestli sem se nemohla nejak zmnesit 😀 tak se smal ze po cisari urcite ne... bolest pomalinku ustavala a ja se vic uvolnila...

i ted kdyz sem malo uvolnena tak to obcas boli... 😒

kvuli bolesti pri sexu jsem ani sex dlouho nechtela... bylo to neprijemne i kdyz vzrusena jsem byla dost proste jak se tam mel dostat sevrela sem se a ne a ne povoit...

az ted skoro po 2 letech je to o neco lepsi...ale kazdej to ma jinak...

vendulka
20. dub 2009

janule: jo, zkoušíme to ještě v 6nedělí,ale to v sobotu končí už...huráááá

luciuss
20. dub 2009

Ahojik, nám šestinedělí končí ve čtvrtek-taky huráááá 🙂 Jen jsem se vás chtěla zeptat, jak jste na tom s krvácením po porodu, protože mě už to vcelku otravuje a ani nevím, jestli je to normální či ne. Dík

janulle22
20. dub 2009

ja prestala krvacet az myslim 3dny pred koncem 6 nedeli...

vendy a to krvaceni vam nevadi...?

luciuss
20. dub 2009

Já v tom krvácení právě nevidím žádný zlepšení, tak jsem na to všechno zvědavá....

janulle22
20. dub 2009

tak uvidis co ti rekne na kontrole dr a nebo si k nemu zavolej...on uz ti rekne co a jak... 😉

zuzik_p
20. dub 2009

Maminky, v zajmu vlastniho zdravi vyckejte alespon to 6 nedeli. Take je pry rozdil, jestli matka koji ci pouziva UM co se tyce chute na sex. vice zde: http://zdravi.idnes.cz/sex-po-porodu-neni-kam-s...

vendulka
20. dub 2009

janula: já přestala krvácet někdy asi tak 16 dní po porodu a už nekrvácím od té doby, občas malinko zašpiním

janulle22
20. dub 2009

vendy tak to ses stastna zena... 😉 ja bez 3dnu cele 6nedeli... 😒

grenadinka
21. dub 2009

ja som mala lahky porod a na prvy sexik doslo 15 dni poporode. krvacat som prestala uz po 10 dnoch. mAla som proste strasnu chut. mozno to nieje spravne zacat tak zavcasu. ale myslim si ze telo si samo vypyta co a kedy chce.

janulle22
21. dub 2009

gren- ja tez mela hroznou chut a kdyz uz to slo tak to bylo aji 4 za den... 😅 😀 pak to preslo... 😔

grenadinka
21. dub 2009

janulle ale mna to drzi stale , v tehotenstve ma to vobec nebavilo ale teraz som zase na koni. je to fajn stihat sexualnemu apetitu chlapa.ani ten moj si to nejde vynachvalit 😀

bobikyveta
21. dub 2009

Abych pravdu řekla tak od prvního těhotenství nemám skoro vůbec chuť na sex. Jsem z toho docela na prášky. Po porodu to byla přímo katastrofa a pak jsem se musela hodně přemáhat, ale nakonec jsem to zvládla a hodně mi pomohl manžel. Na začátku druhého těhotenství jsem měla chutí hodně jenomže jak sjem začala zvracet tak to fakt nešlo jakékoli pohnutí mě nutilo zvracet. když to přešlo už to bylo v pohodě a dělali jsme to každý druhý den. Tak uvidíme co bude po porodu. Teď mě to už docela dělá zle po sexu nemůžu vůbec fungovat celý den takže to trochu omezujem. 😉 Po prvním porodu jsme to dělali asi tak pět týdnů ale bylo to trochu nepříjemné ale pak už v pohodě jenom ta chuť nebyla no. 😒

janulle22
21. dub 2009

gren- tak to ti zavidim... 😵

anke
21. dub 2009

janulle22: tak jsem precetla posledni stranku a koukam, ze v tom nejsem sama ... jeste,ze mam tak chapaveho manzela ... je to u me presne, jak popisujes a taky jsem po SC ... porad cekam, kdy se to zlepsi, ale porad dost casto kojim - jeste 3-4x pres den a asi 5x v noci a pry to je i tim ☹ uz si pripadam vadna

janulle22
22. dub 2009

anke neboj nejsi vadna...malej je jeste malej... my byli teda na UM ale je daleko horsi vstat jit ohrat mliko nakrmit dat spat... uz sem byla debil a ze spani sem vyletela delat mliko a pritom ada spinkal... a nebo sem musela jit 3x zkontrolovat sporak jestli je vyplej... 😅 🤐 ... jen me mrzi ze se to i po dvou letech nelepsi... uz to sice neboli, ale kdyz zajede moc rychle tak to zaboli sevru se a uz si to neuzivam... 😖 ale je to tak max 4x do mes coz pritel taky chape, ale nekdy ma blby narazky a tim mi to jeste zhorsuje...

janika7
24. dub 2009

No to ja jsem chut mela a zkusili jsme to 4 tydny po. Mela jsem docela dost siti, asi 10 vnejsich a podobne vnitrnich stehu. Nebyl to zadny slagr, ale cekala jsem, ze to bude bolet vic. Ted 7 tydnu od porodu je vse jako pred tehu, uzivam si to, jen jsou jeste nejaky polohy, kdy mi to neni uplne prijemny.

zdenkaxyz
25. dub 2009

no a mám po normalnom sexe. Aký som mala výborný sexík pred a počas tehotenstva, to sa ani popísať nedá. Celé tehotenstvo som bez problémov mohla sexovať, ešta aj pred porodom a teraz? Ani chuť, ani nič. A chcem sa vás opýtať, či máte niektorá taký problém, že vám to pri milovaní tlačí na konečník. Strašne mi to tlačaí a sustredím sa len na to a je to hrozné. A aj dake necitlivé to tam dole mám či čo. Vyše dvoch mesiacov som po porode

petka80
25. dub 2009

Holky, já se teda musím přiznat, že prvních asi 6 měsíců po porodu jsme se nemilovali snad vůbec 😔 Kupodivu to teda manžel ani nijak nevyžadoval, až jsem z toho byla trochu špatná, ale na druhou stranu jsem zas byla ráda....Měla jsem totiž panickou hrůzu, že to bude bolet. Pak když jsme to konečně zkusili, tak jsem byla překvapená, že to nebolelo vůbec...... 😉 No a teď už si to fakt užíváme, mně se to dokonce líbí víc než před těhotenstvím 😵
Řekla bych, že rozhodně v šestinedělí a i ty měsíce potom je normální, když žena nemá chuť, přeci jen je unavená, nevyspalá atd., navíc kojení taky tlumí vášeň (hormonálně), žena je prostě víc matka než milenka 😀 Takže z nedostatku chutě na sex bych si nedělala starost 😉 To zas přijde.

Dokonce v minulosti to bylo tak, že když žena kojila, nebyl sex vůbec, lidé věřili, že sperma by přešlo do mléka a už si nepamatuju, co mělo způsobovat, ale prostě kojení byla taková přirozená antikoncepce. Za to šlechtičny samozřejmě nekojily (měly kojné), takže pak rodily pomalu každý rok 😉

popelka.miri
25. dub 2009

Já měla po prvním problému s bolestivostí hráze. Pořád jsem měla pocit, že mi tam něco překáží či co 😒 a fakt se mi to nelíbilo. Zkoušeli jsme to až po tom šestinedělí. Naopak po 2.porodu, jak jsem nebyla nastřižená, tak jsem měla i chuť a pět týdnů po porodu, ani jsem už nekrvácela, jsme už normálně sexovali a bylo to fajn 🙂 . No a po3. těžkém porodu jsem neměla chuť vůbec, spíš odpor a došlo k tomu až 4 měsíce po a taky nic moc 😖 . Podle mě záleží hlavně na tom, jaký ten porod byl a jestli byl nástřih..A dodávám, že hlavně záleží na chlapovi, jak je ohleduplnej..

bambaa
25. dub 2009

ahojte, mam trojmesacneho chlapceka a sexje stale pre mna dost bolestivy ☹ . dnes sme sa milovali a ja som potom zacala krvacat. neviem z coho by to mohlo byt. maleho kojim kazde dve hodiny a kramy som zatial nemala. mam pocit, ze som sa tam nejak zranila ☹ . je to hruza, konecne som sa pri tom aspon trosku uvolnila a teraz neviem, ci sa nieco nestalo. co myslite? z coho by mohla byt ta krv?

janulle22
25. dub 2009

bambaa myslim, ze jde jen o nejake poraneni...obcas se mi to taky stalo ze jsem spinila po sexu.. ale pokud chces mit jistotu zavolej si v pondeli k dr. a uvidis co ti rekne... 😉

zdenkaxyz
26. dub 2009

ženušky, ktorá ma skúsenosti s telieskom v maternici??? chcem si dať zaviesť, ale ani neviem po akej dobe po porode sa to zavádza. 😒

zdenkaxyz
28. dub 2009

myslím tu mirenu. poradí mi niektorá? 😉

reruna
28. dub 2009

Ahoj, zdenkaxyz, já ji sice nemám, ale myslím, že se může dát hned po šestinedělí, a neměla by vadit ani při kojení, už jsi byla naprohlídce po šestinedělí? Až půjdeš vyptej se na to svého dr.

zdenkaxyz
29. dub 2009

bola som už bola na prehliadke a mám zatial len tabletky, ale nechcem ich brať a aj zabudam a bojim sa, že priberiem ešte viac ako som 😉

lentilka11
29. dub 2009

nebo sem:

www.mirena.cz

munu
30. dub 2009

Ahojte, povedzte mi, je to normalne ze som uz po sestonedeli, vlastne som dva mesiace po porode a stale mam nejaky zlty vytok, taky mazlavy a citim bolest po dlhsom chodeni, akoby ma to tahalo, ci co... idem sa zajtra objednat ku lekarke aj tak, ale som chcela vediet, ci ste s tym niektora mali skusenost, alebo ci mi neviete poradit.. skusali sme sex s muzom, ale nechali sme to, pretoze vosla sotva hlavicka a potom to zacalo pichat...tak som zostala sklamana a je mi z toho nanic ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru