Sexem k vyvolání porodu. Máte zkušenost?

28. března 2008 
Holky máte někdo zkušenosti že sex vyvolala porod?I když jste třeba vubec nebyla otevrena?
26. bře 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendeta,to zkoušely hned jak jsem začala přenášet a nic pak jsem už měla jít v úterý na vyvolání ,tak v sobotu poslední sexík a v něděšli dopoledne na mě přišly porodní bolesti,no a v pondělí ráno byla malá na světě,ale jestly to bylo tím sexem nevím,spíš malá už měla čas
26. bře 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím - jdi do toho, určo tím nic nezkazíš
Ale jo, říká se to, my jsme to ale jaksi nestihli Nejlepší den pro porod se jevila neděle, tak jsme si řekli, že na to v sobotu večer vlítnem a v sobotu odpo mi praskla voda No vidíš, tak možná stačí to mít jenom v plánu
26. bře 2008 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Vendeta, no nevim, ja byla uz trochu otevrena, sexovala jsem jak diva, pac uz jsem ten porod chtela mit za sebou a nic...nakonec mi pomohla obycejna prochazka po kopcich.
26. bře 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendeta,já teda otevřená byla trochu,tulení bylo skoro každý den a nevím,jestli to spustilo porod,ale každopádně mám podezření,že díky tomu se mi rodilo fakt báječně Koneckonců,nic tím nezkazíš,tak bych se toho rozhodně nebála
26. bře 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem sexovala,chodila do schodu,pila vinko,horka koupel a stejne prd
26. bře 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendi já mohla 5x denně a nic. Přenášela jsem 13 dní a vůbec nic nepomohlo. Ale určitě to zkus, nic tím nezkazíš
26. bře 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě to můžeš zkusit, ale mě nic nepomohlo. chodila jsem na 2hodinový procházky do kopců, jezdili autem přes výmoly, sexovali a stejně nic nepomohlo. Až 8. den po termínu mi v nemocnici udělali Hamiltonův hmat (nebo tak neco) a 9.den jsem porodila. Ale možná to nebylo kvůli tomu hmatu, ale byla jsem úplně zavřená, takže nevěřím, že bych hned další den porodila.
26. bře 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendeta: odpovídala jsem vedle, ale v mé porodnici mi to u druhého mimi vyloženě doporučovali od sestřiček po doktora No stejně to bylo k prdu. Nakonec mi vždycky pomohl až ten nechutnej (alespoň pro mne) hamilton. Dělali mi ho 2x a asi u něj hodně záleží na tom, kdo ho dělá. První doktor byl "řezník" už od pohledu a byl to pro mne nejhorší zážitek z celého porodu, u druhého jsem o tom pomalu ani nevěděla...
Stejně si mimi samo řekne, kdy se na Vás přijde podívat a Ty můžeš dělat co chceš a nic s tím nesvedeš
26. bře 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,mohli jsme sexíkovat celý den a stejně to nepomohlo,prostě vyvolání to jistilo.
26. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sexíkovali, to už jsem měla spadlé břicho, takže jsem věděla, že už to má příjít každým dnem, i když o 3 týdny dřív a za 9 hod. mi praskla voda. Kámošce jsem to doporučila, protože už to chtěla mít taky za sebou a povedlo se, taky byla do 12 hod. malá venku. Ale záleží na tom jestli byl nebo nebyl sex během těhu pravidelný.
26. bře 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
janah: musím oponovat. Manžel si to s prckem domluvil skoro na hodinu. Akorát ho prý mohl nechat ještě hoďku vyspat.
26. bře 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si takhle přivolali první mrně o 20 dní dříve a druhé se chtělo narodit už ve 32 tt . Pokud by bylo ještě třetí, asi sex zrušíme.
26. bře 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to vyšlo parádně - bála sem se přenášení a voda mi praskla přímo při "vyvolávání", v den prvního termínu Příště ale rači sex jen po ránu, porod na noc nic moc
26. bře 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
říká se, to zkus to, za pokus to stojí
26. bře 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminka mojí kamarádky je porodní asistentka to doporučuje každé mamince,která chce porodit.
26. bře 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...si myslím že tyhle věci působí prostě jak na koho rodila jsem třikrát sexovat jsme mohly jak chtěli a stejnak naprdlaj a námaha ani tohle nazabralo
28. bře 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám to sex taky urychlil, sestřička z porodnice mi to i doporučovala s tím, že sperma obsahuje oxytoxin jako provokačky, nebo nějakou látku, která tam je taky obsažená. Takže sexovat ano, ale sperma dovnitř a držet tam .
V den porodu jsme si dali krásnou snídani (vajíčka, párečky, zeleninka, kávička...), pak sprcha dohromady, pak sexík, pak jsem šla umýt a uklidit koupelnu a už jsem měla stahy, pořádně jsem se nadlábla k obědu, tolik jsem toho nikdy najednou nesnědla a pak do večera zbouchla ještě čokoládu a naráz vypila 1,5l vody a večer jsme jeli do porodky a ve 3 ráno byl venku
28. bře 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek