Těhotenství mi rychle uběhlo. Měly jste takové pocity?

limin
25. srp 2008

Ahoj holky, dnes jsem byla u Dr. a posunula mi tt na 14.9.!!!! A já si uvědomila, že mi to těhu hrozně rychle uběhlo......až je mi to vlastně trošku líto. Měly jste taky takové pocity? Hrozně se na Terynku těšíme, ale zároveň je mi líto, že těhu období končí......!!! Jsou to normální stavy nebo se mi bouří hormony???

ia.
18. zář 2008

ahoj anuli, já mám vybrané Vítkovice, taky doufám že nebude stop stav, ale sestry radily prostě dojet a zkusit to. Tak uvidíme...

limin
autor
19. zář 2008

Ahojky holky, mám u sebe noťas, tak jen v rychlosti:
Terezka se nám narodila 17.9.2008 v 7:50, 3,850 a 52cm a je krásňoučká 😀 Byla to rychlovka, holky nebojte se, všechno zvládnete a ve chvíli, kdy ten váš poklad uvidíte, na bolest zapomenete.
Až budu doma, napíšu víc, holky myslím na vás a přeji hodně štěstí u porodu, pa pá

ia.
19. zář 2008

tedááá limííííín gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!já to tušila, že rodíš🙂)))))))))))))tak ať jste obě zdravoučký a těším se až budeš doma a napíšeš víc.....

limin
autor
6. říj 2008

Ahoj holky, já už do této diskuse nepatřím, přispívám tady jen proto,že jsem tady psala naposled před porodem a od té doby, co jsem se vrátila z porodky nepřispívám nikam!!! No řeknu Vám, úplně se mi změnil život. A néjen mi, ale i mažovi a celé naši rodině. Vše se točí jen kolem Terynky 🙂 je to zlatíčko 🙂 .... a zaměstnává mě natolik, že na nic jiného není čas, ani na koníka moc ne, ale věřím tomu, že to bude lepší a lepší a budu tady častěji. Teď už to máme trošku naučené, myslím přebalování, kojení, spinkání.......tak snad budu psát častěji....
Ia. a anuli, svítí vám tady 42tt!!!!!! No nestrašte že přenášíte!!!
haninka: naše Terezky jsou od sebe jen o den 🙂
Holky co máte Vaše mimísky v bříšku - držím vám pěstičky, ať máte rychlý a nekomplikovaný porod a my, které už máme porod za sebou bychom se měly přesunout do jiné diskuse: co takhle založit "Prvních pár dnů po porodu". Přidá se některá....???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru