Tlak na spodek a konečník, je to příznak porodu?

lucielo
28. bře 2014

nějak mě nic nebolí a nic jiného mi taky není bych řekla, teda já nějak nedokážu postřehnout i poslíčky, jsme absolutní ignorant toho, že mě něco bolí nebo že se se mnou něco děje, prostě si to neuvědomím hned 😀, včera jsem byla na gyndě a prej jsem krásně připravená na porod a v průkazce mám napsané, že jsem otevřená na prst... no snažím se teď kontrolovat, abych nezaspala i samotný porod a začal mi tlak na spodek a konečník... může to být příznak porodu? nijak mě to jinak netrápí, nebo není to tak hrozné, že by to nějak bolelo... měli jste to taky?

monasek84
28. bře 2014

a trva to porad, nebo to prichazi v nejakych intervalech?? ja tak mela kontrakce (i kdyz mi v porodnici tvrdili, ze je musim citit od vrchu bricha dolu - HA HA HA ) 🙂

lucielo
autor
28. bře 2014

@monasek84 trvá to celkem dlouho ale jednou to na chvilku přestalo a pak zas... jinak nevím... občas se projdu z nudy po baráku a tehdy to necítím třeba, nebo možná nevnímám, nevím... 😀

monasek84
28. bře 2014

@lucielo pokud to pri pohybu, nebo zmene polohy ustane, tak to budou spis poslici... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru