Ve 32tt malej není otočenej hlavičkou dolů

verisek93
3. kvě 2017

ahojte,mám dotaz minulý čtvrtek 32tt jsem měla kontrolu a malej neni otočený hlavičkou dolu.Dr. říkala,že když by nebyl otočeny dá se rodit koncem pánevním.Nedá se rodit když by měl dole nožičky.Dr. řikala,že si vybrat nemohu jak chci rodit, ale nechci jako prvorodička rodit koncem pánevním.Dalši kontrolu mám za 3 týdny 35tt.Kamarádka mě radí,že jak nebude v 35tt otočený mám si zavolat do porodnice(chci rodit v Ostravě-porubě) a domluvit se s doktory.Taky se bojim, aby oni taky nebyli pro to abych rodila koncem pánevním. Co mi radíte vy?😔

verisek93
autor
4. kvě 2017

@obaibi 33tt jsem tedka 😊a místo nemá to mě řekla i dr. 😊

verisek93
autor
4. kvě 2017

@fyii děkuji 😊císaře se nebojím chci ho, ale moje dr je proti tomu 😒 proto chci do te porodnice si vše sama domluvit akorat nevím zda mě vemou bez té žádanky.😊

verisek93
autor
4. kvě 2017

@tulikiss No pro porodnici jsem rozhodnuta😊 minulý týden jsem byla 32tt aa malej měl 1834gramu.

tulikiss
4. kvě 2017

@verisek93 no vzhledem k informacim co ti doktorka dava, bych ani to, ze dite nema misto na otoceni nebrala vazne.

verisek93
autor
4. kvě 2017

@japona Já vím 😊 jak říkam ve 35tt mam kontrolu a pokud nebude otočený tak v 36tt bych si to v porodnici domluvila bez žádanky. protože pochybuju že by se otočil moc místa nemá sama dr. mě to i řekla😊

ssandy
4. kvě 2017

Urcite je mozne, ze se muze otocit hlavou dolu (a klidne i zpatky🙂), na to ma jeste casu... Vubec bych se tim ted nestresovala, taky jsem mela dite dlouho koncem panevnim, uz jsem si tak domlouvala i porod. Kdybys sehnala zkuseneho porodnika, miminko bylo dobre natocene a Tys zvladla spolupracovat dobre pri porodu, tak by se to dalo i normalne. Mladsi doktori vzdycky tlaci do cisare, je to pro ne jistota, ale je to samozrejme vzdycky operace a s ni se poji mozne komplikace, starsi a zkusenejsi doktor by zas radil porodit normalne, pokud to jde. Pro klid svoji duse se poptej, zvaz si dobre obe moznosti a nez to vymyslis, tak se nejspis otoci. Hlavne dobrou naladu a zadne zbytecne nervy a ani strach z porodu. Kdyz to tak ctu, tak jsou skoro vsechny rodicky vystresovane uz nekolik mesicu dopredu, jen si prectou par clanku a diskuzi na netu. Podle me uplne zbytecne a pak je to paralyzuje u porodu. Kdyz si reknes, ze to zvladnes a budes se na miminko tesit, tak uz mas dopredu vyhrano, at to bude jakkoliv. Drzim palecky!

verisek93
autor
4. kvě 2017

@ssandy děkuju moc 😊😚 porodu a císaře se nebojim jen se bojim rodit KP 😒😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru