Ambulantní porod Rakovník - zkušenosti

michaela_2
24. únor 2019

Ahoj holky,
které mate osobní zkušenost s amb. porodem v této porodnici, v poslední době? Poprosím o reference čehokoliv co vás napadne 🙂 Co bylo potřeba, jak to probíhalo atd.
Děkuji a přeji krásnou neděli! 🍀

pavca1982
24. únor 2019

@michaela_2 Ahoj, odcházela jsem po porodu druhý den ráno.(v listopadu) Jinak je tam s nimi dobrá domluva.Probíhalo to bezproblémů.Paní doktorka pediatrička byla bezvadná ženská.

michaela_2
autor
24. únor 2019

@pavca1982 Děkuji 🙂 a měla jsi potvrzení od svého pediatra o převzetí dítěte do péče?

pavca1982
24. únor 2019

@michaela_2 Potvrzení jsem měla, ale vyloženě to tam po mě nikdo nechtěl.

olga_
24. únor 2019

@michaela_2 Je lepší to potvrzení mít. Já jsem ho měla pro dvojčata, ale nakonec šla sekcí, takže jsme zůstali dýl, než jsme plánovali hlavně kvůli mně. Ale zase - domluva parádní, odcházeli jsme hned třetí den ještě před uběhnutím 72 hodin na tři reversy a bez problémů 😉. A potvrzuji, že pediatrička je opravdu výborná, respektující. Mám srovnání s Hořovicemi a šestinedělí i dětské jsou nebe a dudy.

llenka_li
12. lis 2021

@pavca1982 mužu se prosím zeptat na pediatra, který neměl problém s AP?

pavca1982
12. lis 2021

@llenka_li A teď nevím kterého myslíte? V Rakovníku, nebo našeho?

llenka_li
12. lis 2021

@pavca1982 vašeho...nemohu takového sehnat..Takže jsem ochotna i dojíždět.

pavca1982
12. lis 2021

@llenka_li Chodím s dětmi k MUDr. Levové na Brandýsku je to vesnická lékařka. Chodila jsem tam už já od narození a pak postupně se všemi dětmi. Já jsem se jí v podstatě neptala, jen jsem jí donesla papír a oznámila jsem jí své úmysly. Jsem zdravotní sestra, tak to neřešila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru