Byl vám po porodu proveden bonding? Hradec Králové

luandro
16. čer 2016

Holky, které jste v poslední době rodily v Hradci Králové prosím o informaci, byl Vám po porodu proveden bonding??
Jak moc jste museli apelovat na personál, že ho chcete provést? (slyšela jsem, že se tam moc neprovádí)
Jak dlouho trval?

Děkuji

barasrotyrova
16. čer 2016

Ahoj, rodila jsem v Hradci v listopadu 2015. Apelovat jsem nemusela, naopak mi prislo, ze je to pro ne automaticke, jedinou podminkou je, ze tam musi rodicka byt jeste s nekym (ale to je snad vsude). Bonding trval dve hodky. Celkove se mi v porodnici v Hradci libilo a sla bych tam rodit zase.

pusolamy
16. čer 2016

Rodila jsem před 14 dny, malou mi jen ukázali a pak donesli už v zavinovačce. Mezitím porod placený,vymeneni podložky pode mnou a pak jsme si obě užili už dvě hodky v čistém a suchu

luandro
autor
16. čer 2016

@barasrotyrova Děkuji za odpověď. A přiložili Vím miminko hned po porodu tělo na tělo, nebo jak píše pusolamy už v zavinovačce?

barasrotyrova
17. čer 2016

@luandro hned po porodu telo na telo. Je to i nase prvni spolecna fotka 🙂. byla jsem na porodnim boxu, kde se provadi i prvni osetreni miminka, takze jsem na maleho porad videla (to bylo uzasny), pak ho sestricka zabalila do zavinovacky a zase nam ho dala zpatky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru