Dobrý gynekolog nebo gynekoložka v Praze

meibinka
21. čer 2018

hledám.dobrého gynrkologa, upřednostňuji ženu

ivaze
21. čer 2018

Mudr. Ivana Kucerova, Praha Andel, www.gynporscan.cz ,plati se registracni poplatek 600 Kc za rok. Chodim tam od roku 2012, jsem zatim velmi spokojena, i s peci v tehotenstvi, ma veskere pristrojove vybaveni, velmi profesionalni.

pety91
21. čer 2018

Dr. Konstantin Inkov, Praha 1, jsem moc spokojená. A myslím bere pacientky.

barchen
21. čer 2018

@ivaze Už se platí 800 Kč ale souhlasím, to vybavení perfektní, služby také, v těhotenství není potřeba lítat někam na krev, všechno dělá sestra, doktorka dělá podrobné screeningy (za poplatek), takže také není potřeba běhat po nemocnicích.

ivaze
21. čer 2018

@barchen diky za info, loni to bylo jeste 600 a letos jsem jeste nebyla

barchen
21. čer 2018

@ivaze Vážně? Já už loni platila těch 800 Kč, dopředu mne pak upozorňovala sestra ať s tím počítám.

adau
21. čer 2018

Martina Hourova, Zizkov. Spokojenost nade vse, vcetne pece v tehu👍

kvietorka
21. čer 2018

@ivaze taky doporucuji gynporsan a pani doktorju Kucerovu (driv delala v Podoli), je fakt machr na utz a vyhledavani genetickych vad. Chodim k ni od roku 2012, zvladla jsem s ni 2 uspesna tehotenstvi a 1 zamlkly potrat a jeji pristup byl opravdu profesionalni.

newwi
21. čer 2018

Konstantin Inkov... jiz byl zminovan!Sice muz,ale VYBORNY pristup!V tehotenstvi zadne litani-screeningy v ordinaci,krev nabira sestra.... parada!Vyjde ve vsem maximalne vstric!

ivaze
21. čer 2018

@barchen tak ted jsem trochu znejistela, byla jsem na kontrole po sestinedeli a myslela jsem ze jsem platila 600...ale je pravda,ze jsem bylo dost mimo,tak to klidne mohli byt tech 800☺

ivaze
21. čer 2018

@kvietorka to je pravda, na "velkem" ultrazvuku jsem byla 4x (vzdy po tydnu), aby si byla jista, ze je vse OK

kvietorka
21. čer 2018

@ivaze ja ted poprve v unoru 2018 platila 800kc ale stale jw to levnejsi nez ruzne balicky v gyncentrach

bassetlady
21. čer 2018

@adau tahle paní nebyla 3 roky schopná diagnostikovat endometriozu a díky ní jsem přišla o vaječník a vejcovod. A její sestra je na ránu.

adau
22. čer 2018

@bassetlady to chápu, že jsi z takové zkušenosti rozladěná. Mě zase pomohla s jinými věcmi, které předchozí lékařka neuměla/nechtěla vyřešit. Na každém si někdo něco najde a nezapomínejme, že to že je někdo doktor neznamená, že je neomylný nadčlověk. Nevím, kdy jsi tam byla naposledy, sestru má moc fajn, ale ta předchozí byla na pěst, to ano.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru