Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dobrý gynekolog v Praze?

jitiss
25. dub 2016

Ahojky holky, chtela jsem se Vas zeptat jestli nevite o dobrem gynekologovi, ktery prijima nove pacienty? Mam zdravotni pojistovnu 211. Dekuji moc za odpovedi a pomoc pri hledani. 🙂

challidona
25. dub 2016

mudr ingr ale ne každému vyhovuje. ordinace na jindrisske, starší vybavení a ordinace ale kdybych se neodstehovala tak zustanu. jo a trochu vypada jak mr bean🙂))

xpila
25. dub 2016

Mrkni na Gynprofi v Katerinske. Komplet nové prostory, v každé ordinaci ultrazvuk atd. Nové pacienty bere víc doktoru, mají to i na webu.

lusesita25
25. dub 2016

Otazka je kam az chces za nim jezdit. Ja jsem registrovana tady http://www.gynekologiepocernice.cz
stridaji se tu asi 4 doktori a ja sem velice spokojena

pomi22
25. dub 2016

Co já vim tak přijímá na poliklinice parník Mudr. Slapničková ale nejsem si jistá pojištovnou . Kamarádka tam chodí a je spokojena.

versatilka
25. dub 2016

Mudr Vacek u Libeňského zámečku na P8. Příjemné prostředí i personál. Jsem tam moc spokojená.
Pojišťovnu bohužel nepotvrdím..

hani1234
25. dub 2016

Já jsem spokojená s MUDr. Renata Kavanová, poliklinika Národní

sweet81
25. dub 2016

@lusesita25 chodila jsem k paní doktorce Pánové dříve Barešové. Vždy byla ke mě milá byla jsem s ní spokojená do té doby než zanedbala můj stav v těhotenství, kdyby zareagovala jak měla, nemusela jsem porodit ve 30tt. Doktora jsem samozřejmě změnila.

xpila
25. dub 2016

@pomi22 K té jsem chodila přes 10 let 😕 Pak tam ale skončila.

lusesita25
25. dub 2016

@sweet81 ja prozmenu chodim k doktorce Mindžákové, a zatim dobry.

lenka3p
25. dub 2016

Já chodím k www.gynkrup.cz. Tři těhotenství jsme spolu zmákli, tak snad spolu budeme spokojeně válčit i dál 🙂

jitiss
autor
25. dub 2016

Dekuju moc holky 🙂

jitiss
autor
26. dub 2016

@lenka3p a ke kteremu lekari chodite?

pety91
26. dub 2016

Já chodím k - MUDr. Konstantin Inkov- v centru- Praha 1, za mě Pan doktor, nesmírně milý, šetrný a nečeká se u něj. 🙂 🙂

lenka3p
26. dub 2016

@jitiss Primo k "majiteli" - Dr. Krupsa.

petramatl
30. dub 2016

Já chodím do Ambicare na Praze 4, kde ordinuje sympatický pan doktor Gojiš 😉 Zjistil mi nález na čípku a musela jsem jít na seříznutí. Pan doktor zároveň operuje v nemocnici v Podolí a tam mi také zákrok osobně provedl. Nyní je vše v pořádku, stále k němu chodím na kontroly a nemohu si ho vynachválit.

adau
30. dub 2016

Mudr. Hourová na Žižkově, nemůžu si vynachválit :o)

1nelinka
30. dub 2016

Taky jsem dlouho hledala a nakonec jsem vybrala http://www.gynclin.cz/ a jsem hrozne spokojena platila jsem jen registracni poplatek asi 300kc a pak uz jen zrcadla jinak nic..maji vyborne nadstandartni vybaveni, jsou sikovny, ochotny a nejvic mi vyhovuje obednavani prez jejich obednavaci formular.. Plus posilaji elektronicky vysledky a i recepty..chodim k doktorce Klimove na kterou jsou skvele recenze.. Ale zalezi kde bydlis ja to tam mam 5min autem a i podle toho jsem vybirala

krupka79
10. kvě 2016

Já také chodím k panu Gojišovi! Je strašně milý a vyzařuje z něho pozitivní energie. Doporučuji ho všude, kudy chodím 😀 Pro více informací přidávám odkaz s jeho profilem: http://ambicare.eu/praha4/lide/gojis