• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dobrý gynekolog z Hradce Králové a okolí

16. ledna 2012 
Ahoj všechny, mám prosbu, můžete mi prosím doporučit kvalitního lékaře či lékařku z Hradce Králové a blízkého okolí? S kým máte vy samy nebo někdo z vašeho okolí dobré zkušenosti? Kdo poskytuje svým pacientkám dostačující péči? A znáte naopak nějakého lékaře, jehož ordinaci je lepší se vyhnout? Předem díky za každou informaci..
13. zář 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nejsem z Hradce,ale před pár lety byla na jedné diskuzi holčina, která jezdila ke gynekologovi do Třebechovic.. byl prej úžasnej, na první ko jí řekl, ať se nestrachuje, miminko bude a určitě to nebude tak dlouho trvat.. za měsíc měla pozitivní test.. ona psychika dělá strašně moc. tak pátrej po tom třebechovickým mágovi, já jméno bohužel nevím :frowning2:
13. zář 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super je doc. Rešlová na poliklinice na Slezském předměstí a v Třebechovicích je MUDr. Farrag Mohamed a ten je taky super :dizzy_face:
13. zář 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu doporučit dr. Rešlovou na Slezském, kdo k ní chodí, je spokojen, jen nevím, zda ještě nabírá nové pacientky. A koho nedoporučím, dr. Šustra na Benešovce.
13. zář 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mohu doporučit pana doktora Mindžáka, ordinaci má ve Věkoších.
13. zář 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice to není úplné okolí, ale doporučuju Dr. Dobrkovského z Pardubic... Je to 30km.
13. zář 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Ulrichově náměstí v Poliklinice jsou dvě gyndr. - Dočkalová - ta nenabírá. A Kárníková - ta nabírá :wink:
13. zář 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky se přidám, můžu doporučit MUDr. Zimmerovou, je ve fakultce a vlastní ordinaci má Pod Strání.
15. zář 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
MUDr. Kárníkovou můžu taky vřele doporučit, je milá a pečlivá:wink:. Chodím k ní 8 let a spokojenost.
4. říj 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vřele doporučuji MUDr. Ilonu Zimmerovou, Pod Strání. Je velice pečlivá, nic nepodceňuje, super přístup k pacientkám.
16. led 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mudr. Vít Grygar Chrudim, super přístup jak od sestry tak od doktora :slight_smile:
16. led 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se přidávám s doporučením na pana doktora Farraga. Už neordinuje jen v Třebechovicích, ale má ordinaci i v Hradci. je vážně super
16. led 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek