Dobrý gynekolog z Hradce Králové, doporučte

monalis
12. únor 2013

Doporučili by jste nějakého výborného gynekologa z Hradce Králové? Hlavně aby byl dobrý i v případě, když má řešit nějaké zdravotní potíže. Předem děkuji za Vaše zkušenosti 😉

paaajuska
12. únor 2013

V těhotenství jsem chodila k paní doktorce Iloně Zimmerové.
Pak jsem se přestěhovala, ale moc ráda na ni vzpomínám.
Mohu jen doporučit. Pracuje ve FN a Pod Strání má ordinaci.🙂

monalis
autor
12. únor 2013

@paaajuska Moc děkuji za příspěvek a radu 😉

missymici
12. únor 2013

@monalis Ahoj,když jsem chodila do HK,tak taky k Zimmerové ve FN, a je mi moc líto že jsem od ní musela odejít....Taky kvůli stěhovačce...

missymici
12. únor 2013

@monalis .. a předtím jsem chodila ke Kárníkové,ta je na Urlicháku,..taky byla dobra,...starší doktorka,ale nestežovala jsem si na ni,...ale Zimmerova je podle mě jednička mezi těmito odborníky....

monalis
autor
13. únor 2013

@missymici Bohužel Dr. Zimmerová nepřijímá. Ale já se ještě někde poohlédnu. Moc Děkuji za radu 😉

paaajuska
18. únor 2013

Ještě jsem chtěla napsat, hlavně ne doktora Šustra na poliklinice 3.
Opravdu děs:D

melis7
19. únor 2013

@monalis Já mám taky dobré zkušenosti s Dr Zimmerovou,ale ono je to v HK se sehnáním dobrého gynekologa problém.Ne,že by nebyli,ale ti dobří mají plno a neberou.Ještě bych doporučila Dr Boudyše,procuje v Malšovicích v ordinaci svojí maminky,ale je tam myslím jen 1x za týden.
S ním mám taky moc dobré zkušenosti.

monalis
autor
20. únor 2013

@melis7 Moc děkuji za pomoc. Už jsem si sehnala paní Dr. Duškovou v Kuklenách. Také nepřijímá, ale švagrová mi ji tam domluvila. Doporučovala mi ji i známá, která pracuje v Hradci na porodním tak jsem zvědavá. Vkládám do ní všechny své naděje. Za dva týdny tam jdu tak doufám, že mi pomůže 😉
Můsim ale říci, že v HK je to s gynekology opravdu špatné ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru