Gynekolog Praha 6, který vezme těhotnou

neomenia
5. zář 2018

Ahoj, doporučíte prosím milého gynekologa vPraze 6, nejlépe Dejvice, Vokovice, popř i Letná, Bubeneč? Někoho, kdo by vzal i těhotnou v II. trimestru, kdo dělá těhotenské prohlídky pečlivě vč. ultrazvuku?
Děkuji!

montyjack
5. zář 2018

@neomenia chodím do Gynevry - MUDr. Raušová, je moc hodná, ale nejsem si jistá, zda ještě bere :(

brookmichaela
6. zář 2018

Já můžu doporučit pana doktora Roberta Šimka. Také jsem k němu přešla v těhotenství a bylo o mě perfektně postaráno. Při každé kontrole dělal utrazvuk. http://gynekologiepraha6.cz/simek/

neomenia
autor
6. zář 2018

@brookmichaela super, toho zvazuju🙂 ale prý si nechá za vše platit?

brookmichaela
6. zář 2018

@neomenia Platí se normálně jen roční poplatek cca 1.000Kč tuším, těhotné to mají lehce vyšší. Ale má to vše na stránkách. Nic navíc jsem neplatila nikdy. Jen ty ultrazvuky na cd.

neomenia
autor
7. zář 2018

@brookmichaela právě jsem mluvila se sestrou telefonem a ta říkala, že bych musela zaplatit 8000 za těhotenskou peci, to mi přijde docela dost...

neomenia
autor
7. zář 2018

I
@brookmichaela tak si říkám, jestli do toho jít, když třeba jinde to může fungovat i bez tak vysokých poplatku.

brookmichaela
7. zář 2018

@neomenia ty jo, tak to za dva roky docela zvedly. Ted jsem se koukala kolik jsem platila ja a bylo to 5tis. Ale zase vsechny vysetreni ti udelaji tam a nic vic se neplati. Taky ma hodne klientek, tak proto asi i navysili cenu. Je to na Tobe. Ja az budu zase tehotna tak pujdu zase za nim. Jsem s nim moc spokojena.

hanka_12345
7. zář 2018

@brookmichaela muzu se zeptat co je to za rocni poplatek? ja neplatim nikdy nic

neomenia
autor
7. zář 2018

@brookmichaela ok, díky moc.

brookmichaela
7. zář 2018

@hanka_12345 myslis poplatek pro netehotne? Taky chodis k Simkovi?

hanka_12345
8. zář 2018

@brookmichaela jee ja se.blbe vyjadrila,ja chodim jinam tak jsem si rikala co to je

bibsl
8. zář 2018

Ja som tiež u Dr. Šimka, ale som uňho už asi 6 let.. Platím ročný poplatok 1000,-, keď som bola tehotná tak som platila niečo ako "tehotenský balíček" to bolo 2 tisíc niečo (nepamätám si presne), a potom som myslím za ten prvý screening platila asi 1000,- ale to mi poisťovňa preplatila.. No a ešte teda keď som chcela 3D utz tak som niečo platila.. Stojí to peníze, ale som s ním spokojná.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru