Gynekologicko - porodnická klinika U Apolináře, Praha

maminkaviktorky
7. srp 2013

Ahoj maminky,chtěla jsem se vás zeptat zda některá z vás má zkušenosti s porodem U Apolináře v Praze.....
Zajímalo by mě zda bych tam mohla rodit z vlastní vůke císařským řezem a kolik by nás to stálo,zda některá nevíte?
Čekáme druhé miminko a chtěla bych rodit opět císařem a první dítě jsem rodila císařským řezem kvůli zravotnímpotížím-měla jsem tříselnou kýlu....
Děkuji za radu 😉

anushka111
7. srp 2013

Pokud vím, tak u nás se císařem na "objednávku" rodit nedá, je to zákonem zakázané. A nevím jak ostatní maminky, ale když si vpomenu na ten přístup, kde byla tuna mamin a doktor to chtěl zvládnout za odpoledne, tak na nějaké "domluvení se stranou" tam nezbýval čas. Leda že by ti doktor sám řekl, že je ze zdravotních důvodů vhodné opět znovu rodit císařem. Jinak všeobecná diskuze ohledně apolináře už tu je.

maminkaviktorky
autor
7. srp 2013

Aha tak tu diskuzijsem nenašla jsme tu nová....omlouvám se...
hned se na to jdu podívat a najít...

berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
7. srp 2013

@maminkaviktorky ahoj, tahle je aktivní o porodnici
https://www.modrykonik.cz/diskuse/porodnice-a-d...

a jinak do vyhledávacího okénka ve Foru napiš bez háčků a čárek apolinar a najde ti to všechno, co tu o apo je.

anushka111
7. srp 2013

Zrovna jsem to sem chtěla zkopírovat a a úředstihla mě @berenika39 😀 Jinak pto @maminkaviktorky vůbec se neomlouvej 😉

maminkaviktorky
autor
7. srp 2013

Aha tak to já se tu musím nejprve pořádně zorientovat abych tu nedělala zbytečné zmatky 😀
Děkuji vám oběma 🙂

berenika39
7. srp 2013

@maminkaviktorky v pohodě, když tak se ptej, existuje tu i interní pošta, nahoře na stránce obálka🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru