• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gynekologie Gynecol, paní doktorka Šebestová

12. září 2014 
Ahoj dámy, chtěla bych se zeptat, zda máte některá z vás zkušenosti s gynekologií Gynecol, konkrétně s paní doktorkou Šebestovou? Děkuji za info...
11. pro 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli myslíš paní doktorku Olgu Šebestovou tak jsem u ní byla poprvé teď 10.12. na potvrzení těhotenství a je úžasná. Má ordinaci na Žižkově Churchillovo náměstí. Ona i sestřička jsou pohodářky. Vše mi ukázala, vysvětlila a taky pozvala do ordinace i muže se synem, aby viděli ultrazvuk, taky jim vše ukázala a popsala, pak malému dala obrázek z UTZ. Byla jsem moc spokojená. Zaplatila jsem si poplatek na rok 500 Kč, ale není povinný :slight_smile:.
Za mě 1* :slight_smile:
17. pro 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@savinga můžu se zeptat, zda se váš názor na paní doktorku nezměnil? :slight_smile:
Hledám gynekologa, tak hledám info kde se dá. Děkuji
26. srp 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: mohu paní doktorku jenom a jenom doporučit... nejenom že jsou se sestřičkou obě úplně skvělé, ale troufám si říct, že jenom díky paní doktorce konečně čekáme miminko.... Přešla jsem k ní v únoru od jiné dr., která mi sice diagnostikovala PCO syndrom, ale neřešila ho.... paní doktorka Šebestová mi ihned při registraci napsala doporučení do CARu a zhruba po dvou měsící jsem otěhotněla, sice za "pomoci" léků, ale jinak zcela spontálně a přirozeně. Manžel ani nestihl spermiogram :grinning: a mimo to jsem k paní doktorce doporučila i 2 své kamarádky a ty jsou taky nadšené.... Pokud jste se ještě nerozhodla, nebo jste nenašla jinou lékařku, neváhejte, protože brzy může přijít chvíle, kdy bude mít paní doktorka stop stav. Hezký den :slight_smile: Naďula
29. srp 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule12 Dobrý den, můj názor na paní doktorku se určitě nezměnil, právě naopak, jsem maximálně spokojená :slight_smile:. Teď k ní jdu na kontrolu po šestinedělí :slight_smile:
30. srp 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadulka87 Já jsem před šesti týdny díky paní doktorce donosila a porodila zdravou holčičku :slight_smile:. Její péče je opravdu perfektní :slight_smile:.
30. srp 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadulka87
@savinga děkuji za pozitivní zprávy, už jsem objednaná :slight_smile: :wink:
31. srp 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule12 skvělá volba :wink:
1. zář 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadulka87 hlavně to mám asi tak 5 minut od baráku :grinning:
1. zář 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@savinga
@nadulka87 tak sestřička i paní doktorka naprosto úžasné. To je snad poprvé, kdy jsem šla z gyndy nadšená :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mohu jen doporučit :wink:
12. zář 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule12 tak to jsem moc ráda,že jsi byla stejně spokojena jako já :slight_smile:
12. zář 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule12 jojo obě jsou super a obě mají i super přístup k mému synovi (3,5 roku). Když jsem tam chodila do těhotenské poradny, tak šel se mnou do ordinace. Sestřička ho naučila jak mi změřit tlak tak jí s tím pokaždé pomáhal, taky chystal ampulky na krev když byl odběr a pak mi místo vpichu zalepil :slight_smile:. No a paní doktorka zase malému ukazovala na UTZ miminko a moc hezky si s ním povídala :slight_smile:. Jsou prostě úžasné a perfektně sehrané :slight_smile:
12. zář 2014 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek