Korupce v porodnici v Kyjově. Setkaly jste se s ní?

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, jestli jste se některá setkala s korupcí v porodnici v Kyjově. Řeším s kamarádkou spor, kdy ona tvrdí, že zde korupce je a já tvrdím, že není. Děkuji za Vaše komentáře.
rubika
3. únor 2012
No já nevím. Rodila jsem tam dvarkát za poslední 2 roky a nic sem nikomu dávat nemusela, chovali se ke mě hezky, chodím tam i normálně na gynekologii do ambulance a v pohodě. Třeba mě zpětně, za týden, potvrdili propustku pro manžela když mě dovezl na kontrolu (a bylo to zadarmo 🙂) Jsem zásadně proti tomu nosit něco doktorům, nechci od nich nic víc než na co mám právo, a to je jejich práce. Ale je šílená spousta lidí co si myslí že když nemají v tašce bomboniéru, flašku nebo rovnou peníz nebudou náležitě ošetření....
berenika39
3. únor 2012
@eva_j To není dobrý nápad - na netu, ve veřejné diskusi - řešit spor , který popisuješ. Vždyť tu není ten, koho se to týká. Pokud to není pravda, ublížíš nemocnici. Pokud je to pravda, tady to nepřepereš. Tobě by se líbilo, kdyby o tobě někdo psal, že děláš něco nezákonného? Omlouvám se, není to moc odpověď na tvojí otázku, ale podle mě sem tohle nepatří.
eva_jautor
3. únor 2012
berenika39@: Zajímalo mě, jestli s tím nemá některá maminka zkušenost. Tahle diskuze nemůže ublížit, pokud to tam není, ne? Děkuji za Tvůj názor. Nerada bych tímto tématem vyvolala nějaký spor. Jen jsem se přela s kamarádkou...
eva_jautor
3. únor 2012
rubika: Taktéž si myslím, že není potřeba někomu něco dávat 🙂 Myslím si,že je tam péče dobrá i bez ´příplatků´.
berenika39
3. únor 2012
@eva_j ani já nechci vířit vody, jen si myslím, že pokud tu někdo napíše, že ANO, nemusí to být vůči té porodnici fér - oni se nemohou bránit. To, že se tohle děje, je bohužel, smutná praxe. K tomu, aby se to potvrdilo, je potřeba důkaz, ne názor.
eva_jautor
6. únor 2012
berenika39: Nejspíš máte pravdu.

Začni psát odpověď...

Odešli