Liberecká nebo Jablonecká porodnice. Jaký máte názor?

ja_osobne
14. dub 2020

Ahoj, pár diskuzi na toto téma jsem našla, ale jsou staršího data a od té doby se mohlo změnit. TP mám v září a rozhoduji se, do ktere porodnice? Na Lbc jsem neslysela nic moc dobreho, na druhou stranu maji lepsi vybavení, pokud by nešlo vše hladce, postarají se lepe.. tak se chci zeptat na vaše názory🙂 děkuji

ja_osobne
autor
15. dub 2020

@whitechocolate tak skvělý! Snad bud7 mit taky takové štěstí na personál ! 👍👍😍

apollena
15. dub 2020

@cikitkapb no jo, to je pak těžké, kdyz neznate sva práva, nebo znate a nedomahate se jich. Jimak byste vedela, ze dite ma pravo ma nepretrzitou přítomnost rodice, takze jste se nemusela nechat vyhodit 😉

cikitkapb
15. dub 2020

@apollena tak jsem prostě nebyla dostatečně informovaná prvorodička. A navíc jsem v tý době měla „respekt“ ze zdravotníků. Od tý doby jsem prodělala velké změny, hlavně vnitřní. Dnes vím, že bych se zachovala jinak. I tak nehodlám zkoušet při dalším porodu své limity právě v LBC.

eithelwing
15. dub 2020

Švagrová dvakrát rodila v Jbc a byla spokojená. A to byl první porod dost nelehký.

Sama se rozhoduji mezi velkou krajskou nemocnicí - HK, a malou okresní. A zvolila jsem nakonec zase tu malou, byla jsem tam i poprvé spokojená. Kdybych tedy začala třeba krvácet, tak jedu do krajské, mám ji pár minut od bydliště, ale pokud bude vše pomalé jako poprvé, stíhám i okresní, která je 40 km vzdálená. Ten osobnější přístup mi tam daleko víc vyhovoval.

ondul
15. dub 2020

Já jsem rodila před dvěma měsíci v Liberci a bylo to moc super! Porodní odd. paráda, všichni milí, nápomocní, kdyby se mi prťous nešprajcnul a nemusel honem rychle ven kvůli ššnůře kolem krku a klesajícím ozvám, tak si to kdykoliv jdu střihnout znova. Šestinedělí taky dobrý, i když s rozběhnutím laktace trochu zbytečě stresovaly.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru