Máte někdo zkušenost ze sokolovskou porodnicí?

aknoen
24. dub 2016

stále se rozhoduji kam jít rodit,zda Sokolov,Karlovy Vary nebo Ostrov.

dileandra
24. dub 2016

Ahoj, taky jsem se rozhodovala mezi těmito třemi porodnicemi. Nakonec jsem rodila v Sokolově. Od kamarádek jsem dostávala doporučení na Ostrov, ale i v tom Sokolově prý pohoda, tak jsem se rozhodla pro něj. Rozhodovala i vzdálenost, kvůli dojíždění na monitory, a jeliikož jsem přenášela, tak jsem tam jela asi šestkrát. Nicméně jsem se přesvědčila, že to je pouze o tom, na koho narazíš a asi bych třeba mluvila jinak, kdyby byly nějaké komplikace a personál by nereagoval vhodně, ale to nemůžu posoudit, protože porod jsem měla doslova jako pomásle🙂 Mě přijímala milá paní dotorka a super porodní asistentka. Byl tam se mnou manžel, takže to byla velká psychická opora. Naložili mě do vany, tam jsem si hodinu a půl pohekala a už se šlo rodit, měla jsem fakt rychlý porod a úplně nejvíc mi dodalo sebevědomí cvičení s Aniballem(por. asistentka byla nadšená). Rodila mě Mudr. Renkerová, atmosféra byla klidná, takže jsem se mohla soustředit jenom na dýchání a tlačení. Moc jsem si přála u porodu primáře Čepeláka, to je velký profesionál a hlavně se mi líbil lidsky ,bohužel za úplatu už k porodům nechodí kvůli rodině. Na začátku těhotenství jsem tam tři dny ležela se slabým krvácením a když mě vyšetřoval v pět ráno Mudr. Křivánek a řekl mi, že to bude na 99% potrat a ještě se blbě ptal , proč jezdím na pohotovost..tak jsem byla rozhodnutá, že v Sokolově už mě neuvidí, ale po týdnu u něj na kontrole při UTZ vtipkoval a byl úplně normální, takže je to opravdu o konkrétních lidech v konkrétní situaci než o porodnici jako takové. Hezké porodní křesílko už asi mají všude🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru