Možnost dvou lidí u porodu, poraďte porodnici

sluuniicko
3. dub 2017

Zdravim 🙂 Mate nektera zkusenosti s nejakou porodnici,kde by byla moznost mit u porodu manzela a jeste fotografa?Nejlepe sever,severozapad,zapad a stred republiky.Dekuji 🙂

kituska20
3. dub 2017

V Neratovicích je možno mít dva 🙂

sluuniicko
autor
3. dub 2017

@kituska20 dekuju,mrknu jak to mam daleko 🙂

horsiee
3. dub 2017

Praha Bulovka taky dva😉

lovelylion
3. dub 2017

Ahoj. Myslím, ze to jde. Kazda nemocnice ma na strankach cenik sluzeb, a za tu druhou osobu se myslím doplaci. Aspon od bratrance manzelka tam mela i manzela i svoji matku. Ale rodila ve fakultce v Ostrave.

pet359
3. dub 2017

V liberci take mohou dva lidi 🙂

pet359
3. dub 2017

@lovelylion ono se plati i za tu prvni osobu nebo ne?

kituska20
3. dub 2017

@pet359 ne za manžela po porodu už by se platit nemělo. Je to nezákonné a vymahatelné.

pet359
3. dub 2017

@kituska20 aha, ja kdyz byla na pojistovne, tak mi pani pripominala, ze si pak muzu zazadat o prispevek za chlapa u porodu...proto jsem si to myslela...

kituska20
3. dub 2017

@pet359 to bylo dřív teď už by to mělo být nezákonné. Takže normálně odmítnout a hádat se 🙂

bbubble
3. dub 2017

tak vacsina porodnic to pozaduje ako poplatok za jednorazove oblecenie pre chlapa u porodu a podobne, ze jo. 🙂 inak myslim ze by to malo ist uz skoro vsade, tiez budem mat chlapa a dulu..

lovelylion
3. dub 2017

Ja myslim, ze se plati za manzela u cisare. Ale u normalnho porodu se neplati. Aspon.my jsme to tak meli pred 2 rokama u dcery. Manzel prijel na poslednich 5 minut prirozeneho porodu a neplatili jsme nic. Ale za par tydnu mam rodit dvojcata a nasla jsem prave, ze pokud to bude cisarem, tak zaplati manzel 900,- Kc

monikaa_p
4. dub 2017

Na kurzu nam rikala porodní asistentka,ze fotit u porodu je zakázané,ale jsem u Apolináře. Třeba to jinde pujde.

dura175
4. dub 2017

@sluuniicko A můžu se zeptat, co vás vede k tomu, mít u porodu fotografa? Jaké duševní pochody vám řeknou, jo je skvělý, jak budu mít nohy do praku se u toho nechat fotit...

monikaa_p
4. dub 2017

@dura175 No podle me jestli dovolí fotit,tak jen obličej rodičky 😀 nám teda říkali,že ani doprovod nepouští jinam než k vrchní části maminky. Prostě aby ji jen drželi za ruku a nepletli se tam personálu. Ale otázka je to dobrá 😀

pet359
4. dub 2017

@dura175
@monikaa_p
já toho zastánce nejsem, ale zkuste si najít nějaké fotky z porodu....určitě se nefotí nohy do praku! jsou to decentní fotky, samozřejmě, že se tam fotograf nebude motat pod nohy porodnickému personálu a hledat nejlepší úhel, jak vyfotit tu "díru jak do pekla"....

sluuniicko
autor
4. dub 2017

@dura175 co me k tomu vede bych si s dovolenim nechala pro sebe,to neni predmetem me otazky.Dekuji 😉

sluuniicko
autor
4. dub 2017

@pet359 mate pravdu,dekuji 🙂

g_m
4. dub 2017

@dura175 Zkuste si dohledat profi fotky porodu, pokud je fotograf machr, tak jsou z toho nádherné fotky...

@sluuniicko Je třeba se domluvit v konkrétní nemocnici. Mně řekli, že může být jedna osoba, nikdo víc...

sluuniicko
autor
4. dub 2017

@g_m zaslechla jsem prave,ze nekde jde mit dva,ale nevim uz kde to bylo,proto ma otazka 🙂 Je mi jasne,ze tady u nas to asi nepujde...

kristynatita
4. dub 2017

Zalezi na lekari. Na Vinohrafech s mym lekarem i tri 🙂

melis7
7. dub 2017

@sluuniicko v Hradci Králové 2 lidi v pohodě. Platí se za oba, ale jen 150 Kč/osoba.

horsiee
8. dub 2017

@melis7 150 je krása, já před rokem platila v Praze za dva 1500 a to tam nebyli ani současně ☹

ayka86
9. dub 2017

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru