Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

MUDr. Dostál Oldřich a jeho zdravotní sestra, Prostějov

ji_tuli
4. kvě 2014

Ahoj Prostějovačky, těhulky, maminky,
chci se zeptat na váš názor na sestru a pana doktora. Mám tak trochu obavy z prohlídek v těhotenství hlavně z té sestry, protože za 3 roky, co tam chodím, se snad jedinkrát neusmála a neumím si představit, že teď když jsem těhotná, mi bude třeba brát krev( jsem na to háklivá-omdlívací typ)...nemám raději přejít jinam? Mám tam jít teď ve středu. 😒 a taky mě štve, jak furt všechny posílá na ten měřicí automat na chodbě, to budu muset i teď?
Díky za postřehy

editah222
4. kvě 2014

@ji_tuli Přiznám se, že ten automat byl jedna z věcí kvůli které jsem odešla od MUDr. Baláka (mají ordinace naproti sobě), nechápu proč mám platit za něco co má lékař, respektive sestra, dělat sama. Jinak co se týče MUDr. Dostála tak jsem u něj byla asi 2x a přišel mi jako fajn chlap, takový normální doktor a jeho sestřička asi měla zrovna náladu, protože se usmívala 🙂 Ale pokud se u něj necitíš dobře tak bych si možná jiného lékaře našla.

marima
4. kvě 2014

@ji_tuli já k němu chodím už 10 let, i obě těhotenství. Jestli se nepletu, tak mi dali (myslím, že formou vyplnění nějakých papírů) vybrat, zda budu v těhotenství chodit na ten automat nebo se měření tlaku a vážení proběhne u sestry. Chodila jsem na ten automat, mně to bylo celkem fuk. A máš pravdu, že sestra je někdy dost protivná. Tváří se, jako že je tam za trest:( I když je pravda, že se asi 5x stalo, že byla komunikativní, milá a usměvavá, jen jsem nevypozorovala, v jaké souvislosti se jí to zadařilo🙂 Dostál mi přijde jako fajn doktor, jsem s ním spokojená a nehodlám jej měnit jenom kvůli sestře. K ní jsem zaujmula postoj, že vyřídíme to nejnutnější a vše ostatní jde bokem.... Jo a krev brát umí, nikdy nebyl problém🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli