Mudr. Knápek Břeclav - zkušenosti, může se mnou jít na screening VVV i tatínek?

femme7
27. led 2019

Ahoj, čeká mě velký utz v I.trim na vývojové vady u Dr Knápka (odeslala mě k němu moje gynekolozka). Chci se zeptat jestli ma nekdo zkušenost. Zajíma mne hlavne zda-li se mnou muze jit tatínek. Jestli Dr vyšetřuje vnějším ci vnitřním utz a jestli i rekne anebo ma alespin snahu říci na jake pohlaví to u miminka vypada. Moc dekuji za odpovědi. 😊

luccy85
Autor odpověď smazal
Zobraz
luccy85
14. dub 2019

@femme7 Dobrý den, škoda, že jsem na Váš dotaz nenarazila dříve. Byla jsem u něj se synem před více než 3 lety a za 2 týdny mě to čeká znovu. Můžete mi tedy říct, jak to probíhalo, jestli vše při starém? 🙂 Manžel byl tenkrát se mnou, vyšetření přes břicho a pohlaví sdělil za 200 Kč (což mi přijde smutné sdělovat to za poplatek). A měl na Vás dostatek času? Měla jste pocit, že vyšetření proběhlo pečlivě? Já mám z tohoto těhotenství strach, byla jsem celý trimestr nemocná, nemám žádné nevolnosti apod., tak doufám, že mě neodbyde, nebo jak to říct. Děkuji předem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru