Platba za pobyt v porodnici od ledna 2008

fredanek
12. říj 2007

Ahojky , chtěla jsem se zeptat jestli nevíte jak to bude s placením za pobyt v porodnici od ledna. 😉Děkuji

snehurka11111
28. říj 2007

zanett - tak o Snehurce jsem taky slyšela. Myslíš, že by si dávala stejnou přesdívku??? No nic, každý má vlastní názor, ale rozhodně vidíš, jak jsi mimo.

zanett
28. říj 2007

snehurko, jak to myslis, ze s politikou nic nezmuzes? Proc se nedas na drahu politicky? Krisi o tom uvazuje, protoze nechce jenom sedet a blbe remcat, ale neco delat...moznost ma kazdy..

Musim bezet, jinak tady zapustim koreny..

nonames
28. říj 2007

zanett, to že jsem registrována od dnes neznamená,že mám taky několik přezdívek... ale to nic, možná se z toho jednou vyspíš

snehurka11111
28. říj 2007

Myslím, že tohle je moje věc - ty taky blbě remcáš a ještě na blbejch stránkách, neboť dítě nemáš, nečekáš a evidentně ani nechceš.

kristi
28. říj 2007

ja jsem tu,jen to doctu, pac koukam,ze jsem nekomu zjezila vlasy na hlave.

Zanett, diky

kristi
28. říj 2007

no,tak to ja nevim,co jste tady zcela zbytecne resily? Zanett ma pravdu, nidko a nic vas nenuti zustavat v tomhle "asocialnim" state, kdyz mate problem s tim, ze se za sluzby plati a bude platit.

Ja jsem se z ciziny vratila do CR, ano, mela jsem se tam lepe, ale tady jsem zalozila rodinu a dite mam a budu fakt stastna, kdyz Miu prihlasim k soukrome doktorce, kde se mi o ni budou starat kazdopadne lepe a jeste rada jim zaplatim.

A take dalsi vec - ohledne poctu deti a toho, jak je dokazu zabezpecit. Chtela jsem deti 3 a mit je asi nebudu, vidim to ted uz jen na 2, protoze proste chci,aby se mely dobre...

snehurka11111
28. říj 2007

Kristi, jasně - mám jen pocit, že zanett je hooodně sobecká a nechápe, co je to chtít a mít zdravé dítě. Nikdo neříká, že je špatné neplatit za doktory, recepty atd...ale brát si do huby zdraví dětí a mimin....to jde o princip ne o ty prachy.

kristi
28. říj 2007

A jak myslis, ze to Zanett myslela? ona tomu jen dava realistickou tvar, tak to proste je a bude. Bud se s tim smiris a budes remcat, nebo se s tim nesmiruj a neco proti tomu delej...

snehurka11111
28. říj 2007

Proto tyhle keci nemají smysl...dokud budou mít lidi, jako jste vy dvě, tak bezcitný názory (upozorňuji, že jsem pouze proti placení za děti)!

kristi
28. říj 2007

co je na tom bezcitnyho? vzdyt to dite prece taky cerpa nejakou peci stejne jako dospely a tohle je jen proto, ze tady byli u vlady ty kreteni a hlave Rath,kterej poslal nase zdravotnictvi do pr....

snehurka11111
28. říj 2007

Ano, naše zdravotnictví je v pr..., ale nynější vláda je vychcaná jak mraky. Tečka, končim.

nonames
28. říj 2007

jasně, ale dospělý si na tu péči dokáže vydělat! možná znáš děti,kteří se narodí a hned mají na kontě statisíce 😎

kristi
28. říj 2007

ok,ja ti to neberu. V poho, nechci se s nikym hadat. Mimochodem,tahle vlada se aspon snazi dat nas stat a nas rozpocet do poradku...

snehurka11111
28. říj 2007

kristi: ..na úkor lidí o který jim nejde a ku prospěchu svých koryt...jim to stejně dlouho nevydrží, hajzlům

kristi
28. říj 2007

nomanes, ano maji, protoze to socani podelali, nechapu jak to muze nekdo prehlizet

snehurko, na ukor nikoho, kazdej si za svoje stesti/nestesti, bohatstvi/chudobu muze sam a jen sam

snehurka11111
28. říj 2007

no jasně, jen to ty kreténi teď pěkně všem lidem, co se snaží, zkrouhnou.
Prosím Tě, už k tomu nic nepïš, nemám na lidi tvého typu nervy.

kristi
28. říj 2007

ja si budu psat,co budu chtit, od toho je to diskuze. Muj muz se snazi a my se mame dobre, tak nevim, kde u tech ostatnich nastala chyba... 😲

snehurka11111
28. říj 2007

Naši muži se nesnažej, jsou to lemplové, my jsme úplně blbý, nevystudovaný atd...SBOHEM

kristi
28. říj 2007

aha, tak uz vim,kde je problem 😀 😀 😀 😀 Uklidni se, moc si to beres... 😵

makak21
28. říj 2007

Kristi, v souhrnu s tebou souhlasím, platby ano, i když pro mě to není taková samozřejmost jako pro tebe 😅 i když bych je asi trochu zredukovala (platby pro novorozence se mi nezdají úplně v poho) ale nemůžeš jednoznačně říct, že si každý za štěstí/neštěstí a bohatství/chudobu může sám...okolnosti můžou být různé, nedá se to házet do jednoho pytle 😉

snehurka11111
28. říj 2007

makak21: přesně tak - ale my jsme asi všichni úplně blbý, víš....

nonames
28. říj 2007

každý si za svojí chudobu-ohatství může sám?? s tím nesouhlasím, do jisté míry ano, ale ... například známí, vidí rodinu 1x za týden,někdy 1x za 14dní, jen proto aby mohli dětem koupit hračky, oblečení , jídlo. Jasně může být s rodinou doma, ale za 8tis je asi neuživí

nonames
28. říj 2007

a je taky rozdíl zaplatit v porodnici za 3-4dny, a platit třeba měsíc a víc...

kristi
28. říj 2007

nomanes, ano jiste. Ja to chapu, ale jak uz tady nekdo uvedl, kdybys byla mesic a vic doma, tak taky platis energie, jidlo atd..vyjde te to mozna nakonec jeste levneji..

makak21
28. říj 2007

Sněhurko kristi to tak nemyslela, jen to bere jinak. 😉 Trochu realističtěji a kristi promiň 😅 , s plnější šrajtoflí 😀

womann
28. říj 2007

Platit za deti je vrchol,a nechapu to ani za nas,kdyz mame kazdy mesic odvody jak bejk za zdravotni pojisteni 😒 no,ale neudelame s tim nic.
Ono je hezky tady rikat,co by kdyby,a ne kazdymu se zije stejne dobre,takze holky chapu.
Koho nechapu,je zanett.Zanett,je v poho stourat do holek,prip.okoli ,kolik maji deti,a jak se mohli mit lip,kdyby na sobe makaly?Kdyby byli takovy vsichni,tak nas tu pulka neni,ale mame doma saaakra blahobyt.Fajn,je to tvuj nazor,ale myslis,ze uspejes tady na strankach,kde si mamky chteji psat o svych detech diskuzemi typu:Jak vysvetlit okoli,ze nechci deti-ale misto toho budu mit komfort 😀 ,nebo makej na sobe,budes se mit dobre a deti k tomu moc nepotrebujes?S timhle tady neuspejes,obzvlast kdyz tam pisnes,ze Ti je 24 let.Pak si to precte nejaka holka po 30 ,ktera je "za vodou,prachu dost,barak,ale o dite se snazi x let....Pak se nediv,kdyz Ti nekdo pisne,ze jednou muzes obratit.Je to logicky vyvoj diskuze na konikovi i BRMS,pak to tu vypada jak v hadacim spolku 😀 😝

snehurka11111
28. říj 2007

je to strašně individuální, kristi nemá pravdu - znám plno snaživých zodpovědných lidí a musí se snažit dál (holt neumí okrádat, žijou poctivě) a trvá jim to delší dobu než se dostanou na takovou úroveň (přitom jsou to vzdělaní lidé) a jen říkám, že nynější vláda takovým lidem podráží nohy, vrací je zpět...

nonames
28. říj 2007

no jo, ale když si platíš zdravotní + péči doktorů, tak to tě vyjde mnohem dráž, doma zaplatíš všechno jednou a néé přece dvakrát

kristi
28. říj 2007

a doma dostanes tu peci???? doma se o tebe nebo prcka bude nekdo starat???

nonames
28. říj 2007

hlavně lituju rodiny, kteří mají dlouhodobě nemocné dítě, které jim leží několik měsíců v nemocnici-to se pak opravdu nedoplatí. a děti, kteří mají třeba leukémii-to není otázka týdnů, bohužel ani měsíců, ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru