• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pobyt v nemocnici. Co si o tom myslíte?

12. července 2009 
a hele, to už je měsíc zpět.. tak nic no :grinning: :grinning: tak snad už je to trošku lepší
5. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to bolo podobne, malý má 16 mesiacov, pár mesiacov už behá a najradšej by lietal od rána do večera a tam bol celé tri dni na infúziách. Bolo to hrozne na psychiku pre mňa, vidieť ho na hadičkách, dávať pozor aby si to nechytal ani nezavesil niekde a hlavne ho zabávať a udržať na posteli. Našťastie to celkom dobre zvládol, akoby chápal že musí ležkať. Povedali nám že nás pustia keď bude sám jesť a veľa piť. Keďže nemal pohyb tak mi ani nechcel, doslova som do neho liala čaj na silu. Potom som ho pila aj ja, aj som mu odjedala z jedla, keďže výsledky boli ok a odkedy nás prijali nič mu už nebolo, len aby nás pustili domov. Už to nechcem nikdy zažiť! A strach z doktorov máme obrovský :unamused:
5. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky:dizzy_face:

zdravím po dlouhé době a hlásím,že jsme už zase v pořádku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už je to zase naše hodňoučký krásňoučký spokojený batolátko co nekňourá a nepláče :dizzy_face: trvalo to opravdu ani né 14 dní a pohoda :dizzy_face: akorát je dost akční,tak nestíhám napsat :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Moc moc moc Vám děkuju za příspěvky,poznatky a podporu!!!Moc mi to pomohlo,děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
xsuzzi - tak to je super zprávička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale asi to chtělo pevné nervy, co? Hlavně že už je to zase TEN Peťulka :wink: :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek