Podolí / nadstandard / plánovaný SC. Kdy o něj žádat?

nevima
20. zář 2019

Hezký večer všem,

Moc prosím, mám tu někoho kdo teď rodil v Podolí a získal nadstandardní pokoj? Popřípadě který a kdy a kde si o něj požádal?

Ve středu jedu na plánovaný SC a nevim kdy o něj vlastně žádat. Příjem ve středu, SC čtvrtek ráno, pak JIP a pak bych moc ráda do,, vlastního,, 🤷🏻‍♀️. Děkuji moc🖤

zuzita15
20. zář 2019

@nevima je to ruzne, kamaradka dostala nadstandard asi za 2 dny, kdyz se na nej kazdy den ptala (byla tam s malou tyden), sef pak pri planovanem CS uz nekolik dni dopredu denne volal a ptal se na volny nadstandard a platil ho uz dva dny predtim, nez tam jeho manzelka nastoupila... Je to spis o stesti

nevima
autor
20. zář 2019

@zuzita15 děkuji moc, počkám na ten příjem a zkusím asi štěstí 🤷🏻‍♀️ je tam teď hrozně rodicek raději s nim nepocitam ale po tom SC je lepší mit koupelnu na pokoji

teeerez
20. zář 2019

Vzhledem k bezici rekonstrukci je sance minimalni - jsou tam ted funkcni jen asi 3... ALE zrekonstruovane P1 uz ma koupelny i na standardnich pokojich! A jsou fakt pekne, takze jedinou nevyhodou zustava, ze jste na pokoji ve 2, ale jinak teda celkem parada 🙂 (14 dni stara zkusenost)

nevima
autor
21. zář 2019

@teeerez děkuji moc, už jsem koukala na tu FB skupinu a mamky si to moc chválí, šlo mi jen o ty sprchy a wc na pokoji což je super a nadstandardní nebudu ani chtít tím pádem 🖤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru