Porod v nemocnici v Českém Krumlově. Byly jste spokojené?

petulka12345
27. črc 2011

Dnes mám TP a chystám se rodit v Českém Krumlově prosím o vaše zkušenosti s lékaři, PA a jak jste byli celkově spokojené děkuji 🙂 😉

biibaa
27. črc 2011

Ahoj já jsem byla spokojená maximálně. Všichni byli fakt milí, rodila mě dr, Kadlecová, taková mladá holčina, byla fakt skvělá. Jinak i primář je moc příjemnej a sestřičky ochotný a se všem ti poradí. Navíc není tam tolik porodů jako třeba v čb tak na tebe maj i čas. Příště chci zase tam. Držím ti palce a dej vědět jak jsi byla spokojená ty...

biibaa
27. črc 2011

@petulka12345 Ahoj já jsem byla spokojená maximálně. Všichni byli fakt milí, rodila mě dr, Kadlecová, taková mladá holčina, byla fakt skvělá. Jinak i primář je moc příjemnej a sestřičky ochotný a se všem ti poradí. Navíc není tam tolik porodů jako třeba v čb tak na tebe maj i čas. Příště chci zase tam. Držím ti palce a dej vědět jak jsi byla spokojená ty...

petulka12345
autor
11. srp 2011

@biibaa Ahojky tak se mi 28.7.2011 narodila zdravá holčička Sofie měla 51cm a 3,65 s porodnicí v Českém Krumlově jsem maximálně spokojená 🙂 😉 U porodu jsem měla Dr.Římanovou a super chodím k ní i normálně a tak jsem byla ráda že jsem měla štěstí zrovna na ni 😉 Když jsem nastupovala večer tak jsem narazila i na Dr.Kadlecovou a fakt taky moc příjemná měla zrovna noční ale malá se narodila až druhý den a přesně na přítelovo narozeniny tak budou slavit na stejně 😀 😀 😀 Jinak i PA jsou taky moc fajn i na dětským sestřičky prostě všychni jsou v pohodě takže i já doporučuji Krumlovslou porodnici 🙂 😉

biibaa
11. srp 2011

@petulka12345 Tak to moc gratuluju!!! A rodila jsi poprvé? Jinak můj malej se narodil ve stejný den jako tchýně 😖 Většina mých kamarádek rodilo v čb, ale tam je to taková továrna na děti...

petulka12345
autor
12. srp 2011

@biibaa Děkuji!!!Rodila jsem po druhý 🙂 😉

biibaa
12. srp 2011

@petulka12345 A kde jsi rosila poprvé? Já jsem v čk nemocnici ležela když jsem byla těhotná a ještě jednou předtím(na gyndě) a už tenkrát jsem byla moc spokojená, taky jsem chodila na předporodní kurs,takže jsme byli i na prohlídce por. sálů, takže jsem věděla, do čeho jdu. A využila jsi u porodu třeba vanu, míč apod.? Nebo nadstandartní pokoj?

petulka12345
autor
12. srp 2011

@biibaa Poprvé jsem rodila taky v Krumlově ale chtěla jsem vědět i názory ostatních jestli třeba není lepší v ČB ale jak vydíš napsala jsi jen ty 😀 😀 😀 Ale co byla jsem spokojená bohužel jsem ničeho nevyužila byla jsem ráda že můžu ležet.Nadstandart jsem chtěla ale byl obsazený a když už byl volný tak jsem si zase říkala že už za pár dní půjdu domů tak že už to nemá cenu no ale potom jsem litovala byli jsme na pokoji tři a ta jedna paní nebyla moc normální tak jsem potom litovala 🙂 😅

biibaa
12. srp 2011

@petulka12345 Já jsem taky nic nevyužila, malej měl špatnou křivku na monitoru a tak jsem až do úplnýho konce byla napojená na monitor, takže jsem celou dobu seděla... Ale primář mi nabídl epidurál, tak toho jsem využila a i když jsem si předtím říkala , že chci rodit přirozeně, v tu chvíli jsem to brala všema deseti... A pomohlo mi to maximálně...Měla jsem i štěstí, že nadstanard byl volný, ale stejně malej tu druhou noc celou prořval, tak jsem měla pocit, že musí budit celou nemocnici... A jakou jsi měla PA? Já takovou silnější s brýlema...

petulka12345
autor
12. srp 2011

Tu silnější s brýlema jsem měla u prvního ted jsem měla takovou mladou byla nová nastupovala před měsícem ale byla moc fajn 😀 😀 Když jsem byla otevřena na 6cm tak mě to začalo šíleně nutit tlačit a byla zrovna u mě nešlo to vůbec zastavit a tak malou musela chytat byla to taková rychlost tak se smála a říkala že poprvé takhle chytala miminko měla jsem hodně potrhaný čípek a trochu i z venku jak jsem byla málo otevřená no a dr. přišla akorát když už byla malá venku tak mě akorát šila 😀 😀 😀

biibaa
12. srp 2011

@petulka12345 Tak to je síla! To musí být ještě teď dost nepříjemný ☹ A jak dlouho jsi rodila? Mě museli ten porod vyvolat, malýmu se nechtělo ven, 41+5, v osm mi dali tabletku, v devět mi začaly bolesti pak mi rupli vodu a v 15.16 byl malej venku a taky jsem se trhla, dr. říkala že mě ani nestihla nastřihnout (od té chvíle, co jsem začala tlačit byl za 5minut na světě)- ale nebylo to nic tragickýho- jen zvenku. Ale bylo to pár dní teda dost nepohodlný 😒

petulka12345
autor
12. srp 2011

No už to je docela v pohodě 🙂 No ve středu mě tam přítel odvezl kolem desáté večer to jsem měla akorát TP a ve čtvrtek ve 12.10hod odpoledne se malá narodila.Měla jsem šílený bolesti ale vůbec jsem se neotvírala a tak mi v ten čtvrtek v 9hod.ráno píchla dr. vodu a pak bolesti ještě zesílili ale stihla jsem se otevřít jen na 6cm a pak už jsem tlačila a malá byla venku běhěm dvou minut to byl fofr 😀 😀

biibaa
12. srp 2011

@petulka12345 A kojíš? Mě moc pomohly sestřičky z dětskýho od. se rozkojit. Vůbec mi to zezačátku nešlo, byla jsem děsný střevo 😀 ... Doma už to bylo v poho...

petulka12345
autor
12. srp 2011

@biibaa jo jo kojím už od začátku úplně v pohodě 🙂 😉 A jak máš staré dítě máš jedno?? 😅

biibaa
12. srp 2011

@petulka12345 Jo jedno, pět a půl měsíce. A ty máš ještě chlapečka?

petulka12345
autor
12. srp 2011

@biibaa Mám dvě holčičky 🙂 😉 Sofii a Terezku 😉

jaru30
12. srp 2011

Ahoj, mrkni sem. Tady jsme o ní dost mluvily 🙂
Za mě, velká jednička!!! 😵 naprostá spokojenost. Těšim se na druhej porod tam 😵 😵
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnic...

biibaa
14. srp 2011

@petulka12345 A kolik je Terezce? My taky plánujeme ještě jedno, klidně už teď, ale zatim u mě kojení funguje jako spolehlivá antikoncepce...

petulka12345
autor
14. srp 2011

@biibaa Terezce byli v červnu 4 roky 🙂 Tak at se brzy zadaří 🙂 😉

biibaa
16. srp 2011

@petulka12345 Díky! A až se zadaří tak jdu zase jedině rodit do Krumlova. 😉

kajulka001
16. srp 2011

@petulka12345 tak ja prvni rodila v brne tam jsme tenkrat bydleli a tak zkusenosti tady s nemocnicemi nemam ale kdyz me ve 30tt chytli bolesti tak jsem si musela vybrat a jeli jsme do Krumlova bolesti nakonec ustaly ale z krevnich testu spatny jaterni testy takze jsem tam skoro 2 tydny lezela na oddeleni 6 nedeli na tom predporodnim pokoji a musim rict ze dobry obe pani doktorky ktere jste mela u porodu me denne hlidali aby mi testy klesaly a byli moc fajn tusim ze ta jedna je taky tehulka ze? 🙂 jen si ted nejsem jista zda pani doktorka Rimanova

petulka12345
autor
17. srp 2011

@kajulka001 Ano pani doktorka Římanová je těhotná k té chodím normálně je moc fajn a jsem ráda že jsem měla takové štěstí a měla ji i u porodu 🙂 😉

kajulka001
17. srp 2011

@petulka12345 taky bych byla radsi kdybych mela u porodu jednu z tehle pani doktorek zazila jsem tam i doktora takovej mladsi s brylema ale byl takovej neprijemnej 😒 a kdyz jsem se ho zeptala jak to senou vypada nebo aby mi vysvetlil jaky vysetreni budu podstupovat jen mi odsekaval a byl fakt dost neprijemnej

kajulka001
17. srp 2011

@petulka12345 a vy jste rodila ted nekdy??ja tam lezela koncem cervence zacatkem sprna 🙂 a doufam ze se tam ted neukazu driv jak v rijnu

petulka12345
autor
17. srp 2011

@kajulka001 Ano já jsem rodila 28.července akorát na přítelovo bnarozeniny 😀 😀 😀 a ten dr. se určitě jmenoval Vladan Klos zástupce primáře je fakt nepříjemnej měla jsem ho u prvního porodu a nic moc 😖 Ale jinak jsou tam všichni moc fajn tak se nemáte čeho bát 🙂 😉

kajulka001
17. srp 2011

@petulka12345 to jsme se tam mozna videli🙂)))ja lezela na 16 to je ten predporodni pokoj 🙂 jo to bude asi on doufam ze vychytam nejakou doktorku jinak za tu dobu co jsem tam lezela tak super na nic si stezovat nemuzu 🙂

petulka12345
autor
17. srp 2011

@kajulka001 Jo jo možná jo taky si nmůžu na nic stěžovat akorád mě mrzí že jsem si nevzala pokoj nadstandard jinak všechno ok 😀 😀 😉

kajulka001
17. srp 2011

@petulka12345 jo ten byl pred mym pokojem a vetsonou byl obsazenej ale kdyz jsem do nej nakukovala tak me prisel stejnej jen tam byla televize jidlo nosili na pokoj a vlastni zachod a sprcha ze?tam jsou pokoje po 2 a ten prvni je po 3?

biibaa
21. srp 2011

@petulka12345 Máš pravdu to byl určitě Klos tak já měla štěstí, zažila jsem ho dobře naladěného!

jennyska
21. led 2014

Ahoj @petulka12345 @biibaa @kajulka001 @jaru30 a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s porodnicí v Českém Krumlově do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do /porodnice-cesky-krumlov/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

zuzka84
8. čer 2014

Já přidávám ještě odkaz na skupinku Porodnice Český Krumlov 🙂
https://www.modrykonik.cz/group/6602/?post_id=6...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru