Porodnice Břeclav

zdenallicka
11. lis 2008

AHoj holky, mate nektera zkusenost s porodnici v Breclavi? Mohly byste pridat svoji trosku do mlyna, prosim??? Dekuji...;o)))

granta
12. led 2011

Já jsem rodila v Břeclavi. Měla jsem trochu obavy, ale všechno v pohodě, můžu doporučit. 😉 Příjemné je i to, že za epidurální analgézii se tu neplatí.

cajori17
22. únor 2011

ahojky,nemate nektera nejake nove zkusenosti z Bv?docela me to zajima 🙂

rezicka
30. bře 2011

Ahojte,já můžu Břeclav taky doporučit,rodila jsem teda před 5 lety,ale mamka je zdravotník a břeclavská porodnice je prý jedna z nejlepších,včetně dr.Bambase,je to odborník na svém místě.Termín mám v červenci... Nevíte některá kolik se platí za pobyt v nemocnici,je to pořád 60kč a jestli poplatek platí i pro miminko?Díky

cajori17
31. bře 2011

@rezicka ahoj,nedavno jsem byla v nemocnici a je 60 Kc na den,pry to plati poze pro maminku...........skoda,ze sem nepisa zadna cerstva mamina,ktera by nam blize popsala porod v teto nemocnici ☹

jankar
26. dub 2011

ahojte...ja rodila v Breclave v rijnu lonskeho roku.nezklamali jako skoro pred 4 lety 🙂 porodi asistentky uzasne,vyvadela jsem,snazili se me uklidnit....hodne mi pomohla vana,kde se daly kontrakce lip prodychat....na sestinedeli opet moc super pristup,od vsech doktoru i sestricek.Novorozenecke sestry teda nic moc,nikdo se nesnazil pomoct s kojenim,ale to bylo asi tim,ze jsem mela druhy porod a vse bych mela vedet,no moc jsem toho nevedela,ale kdyz jsem potrebovala a rekla si o radu,tak se snazily pomoct.jinak spis prevazovaly sestry neprijemne,to bylo proprve kdyz jsem rodila v roku 2007.
Jo a k tomu dokrmovani,moc jsem byla rada,ze nedaji flasku jako v Kyjove,pres strikacku daji dokrm,to je super!!!!!

jankar
26. dub 2011

jo a jesge k epiduralu,ja ho chtela jak u prvniho porodu,tak i u druheho,no nedali mi ho nikdy,nevim jak to tam maji,ale trpela jsem jak kun!!!!!pry uz je pozde,kdyz jsem si o nej rekla,tak by me teda zajimalo,jak to tam maji... 😉

rezicka
30. dub 2011

@jankar ahoj,mě ten epidural nabídli hned na začátku,podepisovala jsem nějaký dotazník a pak se mě během porodu ptali,jestli ho chci a dali mi ho bez problémů.Jen je to už 5 let,tak uvidíme jak to bude teď...Jinak jsem byla spokojená se vším 🙂

kala32
15. kvě 2011

Holky,
já sem rodila v Břeclavi před půl rokem. Všechno je o lidech, kteří zrovna slouží. Porod byl trochu komplikovaný (porodní asistentka Monika úžasná). Po porodu jsem musela na zákrok na operační sál - někde uvnitř jsem krvácela, tak mě šili. Dva dny poporodu do mě nalili projímadlo a ejhle, problém byl tu - inkontinence stolice. Nikomu na světě bych to nepřála. Absolutně žádný signál, že se mi chce na velkou. Tak tam stojíte, všechno máte pod sebou, pocit hrozný a sestra vám oznámí, že teda nemá tolik čistých košil. Když se to stalo podruhé, dověděla jsem se od té samé sestry, že se vrátí až to bude uklizené. Takže já po transfuzích, kapačkách, sešitá venku i uvnitř jsem myla podlahu vlastní látkovou plenou, protože mi nedali ani hadr. Prošlo kolem mě několik sester a všechny se jen s lítostí pousmály - jako že se mnou cítí. Mám za sebou velmi nepříjemná vyšetření konečníku, při kterých se zjistilo, že byl při porodu poškozen svěrač a že kdyby se to při revizi zjistilo, tak jsem nemusela mít takové problémy. Půlroční rehabilitací se to výrazně zlepšilo, ale 100% ní to není a asi nikdy nebude.
Jedna novorozenecká sestra, která mě měla naučit kojit mi řekla, že když mám tak blbé bradavky, tak at krmím dítě ze stříkačky. naštěstí tam byly i jiné sestry, které byly super.
Takže Břeclav ano, ale naplánujte si porod bez komplikací. Všichni se na vás budou culit, bude to prostě perfektní. Vím, že většina personálu je v pohodě, ale dvě takové sestry jak jsem popisovala a na ty skvělé si už nevzpomenete.

nannynka23
23. kvě 2011

Ahojte , ja som rodila v BV na konci ledna a musím plne suhlasit s kala32, pokial porodite a všetko je ok , budete spokojne , ale pokial prídu komplikácie , prídu páni doktori na to trošku neskor 🙂 , a tak spomalene aj reaguju .A vaša spokojnost bude silne zavisiet na sestre , ktorá má práve služby . ja by som v BV znovu nerodila, nakolko sa nám porod trošku skomplikoval a to len vdaka tomu , ze si ma nevšimali sestri , nakolko som bola prvorodička a tak čakali že budem rodit celý den a nemusia ma kontrolovat 😀 .

suzamen
18. čer 2011

@cajori17 jéé ty chceš rodit v Břeclavi? Můžu jen doporučit já jsem byla nadmíru spokojená a nepotkala jsem člověka kterej by si stěžoval,příště tam pojedu zase 🙂

suzamen
18. čer 2011

@cajori17 kamoška tam rodila v září a ještě císařem a taky hrozně spokojená 🙂

cajori17
18. čer 2011

@suzamen prave ,ze se mi tam moc rodit nechce ☹ porad se rozhoduju ☹

suzamen
18. čer 2011

@cajori17 a kam bys chtěla jinak jít? Já do brna nejdu ani náhodou co jsem slyšela mi stačilo jedině obilňák je v pohodě ale ten se má prý zavírat ☹

cajori17
18. čer 2011

@suzamen ja premyslela nad Bohunicema a Obilnakem .......

cajori17
18. čer 2011

pry je Bv vse v poho ,dokud je porod bez komplikaci,ale jakmile nekaje nastanou,reaguj pry lekari opozdene,tak se bojim.........

kacii
20. čer 2011

Ahojte, chci se zeptat, co vsechno v porodnici davaji? poporodni vlozky, co na miminko a tak? diky na info 🙂

rezicka
21. čer 2011

@kacii Ahojky,já dostala od doktora seznam,co s sebou do porodnice.Rodila jsem v BV před pěti lety a je to asi stejné. Jinak je to na stránkách porodnice.

kacii
21. čer 2011

@rezicka seznam veci a co poskytuje dana porodnice jsem na netu nenasla..asi jsem slepa 🙂

cajori17
21. čer 2011

zdravim 🙂nevite nekdo jestli se bude konat 5.cervence predporodni kurz? ma byt vzdy prvni utery v mesici a vychazi to na svatek ,ale to by nemelo vadit,ne?musim se nejak objednat,nebo staci dorazit na misto ?

kacii
21. čer 2011

@cajori17 jeeeee, dekuju, nemohla jsem to najit....a ohledne prohlidek jsem volala vcera, 5. se kvuli statnimu svatku konat nebude, az to dalsi utery, to je myslim 12. a ze se nemusi objednavat, jen prijit na misto 🙂

cajori17
21. čer 2011

@kacii oprravdu se to prsune na toho 12.7. ? tak to pujdeme 🙂 a bude to v tech 13 h?diky

kacii
21. čer 2011

@cajori17 jj vcera jsem tam kvuli tomu volala,abych se zeptala jak to bude kdyz je statni svatek a sestricky mi rikaly, jeste se ptaly jestli to tak je, az na dalsi utery, ze to toho 5. neni..tak snad jo, protoze my tam taky dojedeme toho 12. na 13 hod. tak nas bude vic 😉

cajori17
21. čer 2011

@kacii dekuji moc 🙂)))

cajori17
21. čer 2011

@kacii a kona se to nekde u tech porodnich salu,ze?

kacii
22. čer 2011

@cajori17 nz 🙂 to nerikala, ale na strankach se to tak pise, ze je to u porodnich salu 😉

cajori17
22. čer 2011

@kacii díky moc 🙂 ted mi manza rekl,ze mu v praci nedaji volno,tak tam nejspis pijdu sama ☹

kacii
22. čer 2011

@cajori17 no, u nas by to myslim bylo stejne, ale manzel ma zrovna tyden dovolenou a stejne se budeme motat jen kolem porodnice na palavu a tak, takze jsme to zaclenili do dovolenkoveho rozvrhu 😀

cajori17
13. črc 2011

ahojky 🙂byla jste nektera vcera na kurzu v Breclavi?

blanulik81
14. črc 2011

Ahoj všechny,co váháte,kam rodit🙂já rodila v Břeclavě,měla tam i u toho svou dulu a svého manžela a tato kombinace byla nadluxusní.Proto si myslím,že mě to i hodně ovlivnilo.U mé duly jsem byla i s manželem na víkendovém porodnickém kurzu,takže jsme byli plně informovaní a na všechno nachystaní.Použila jsem i u porodu DIANATAL GEL a bylo to supr,krásně to šlo a na prvorodičku,jsem byla pochválená,vůbec jsem nebyla potrhaná a ohromně to vtírání chladilo,jen doporučuji🙂neměla jsem ani jeden nadstandart,ale i tak supr,jen musím vytknout jídlo,to byla hrůza,ale špitál je špitál,těch pár dní,se to dá vydržet(stejně mi něco donesl vždy manžel).a všechny sestry byly moc ochotné a lékaři supr.Prostě je to tak,že jaký trefíte personál,jak budete rozladěná vy,tak na vás bude i všechno působit.🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru