• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

23. listopadu 2016 
Reni,předem děkuji...no to by byla palba a také jsi se sasma objednala jen proto,že to chceš vidět,nabo Ti to nějak doporučil doktor???? :slight_smile:

Tak hoky tripplíka máme na jedničku.....to se mi ulevilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a za 3 týdny nám řekne co to bude až to bude:slight_smile:)
2. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
právě jsme dorazili z procházky. Byli jsme se poptat ve školce, jestli je nějaká naděje, že by nás na podzim vzali...

A musim se pochlubit, dneska je to týden, co jsme v noci bez plínky! No už bylo na čase, když je jinak bez plínky už skoro devět měsíců :sweat_smile: Ale jsem šťastná, jak bleška, je to šikulka!

Tak dneska to vypadá, že se snad sejdem všichni :slight_smile:

Renďo, jojo, auto beru, dneska je to od půl, viď? Tak nějak asi lehce po tý pátý (v 17.05) vyjedu a můžeš pomalu vyjít a já tě naberu, klidně zatočím k vám do ulice, když tě nikde neuvidím, tak v klidku, ju?

Letim vyndat nákup a dáme oběd, dneska máme šišky s mákem, mňam to já můžu.
2. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, super výsledky, gratulujem.
Na ten ceník můžeš juknout tady http://www.nemocnicekolin.cz/prenatalni-pece
2. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
3D foto 450 Kč
4D záznam 1000 Kč
2D foto 100 Kč
2D záznam 300 Kč
2. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taj jsem to pochopila dobře....zaplatím si co budu chtít:slight_smile:)
a zbytek mi platí pojišťovna :slight_smile: ......Marky děkujiiiiiii :wink: :wink: :wink: :wink:

Hele malej je šikulkaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no tak to chce nějakou oslavičku,co????????
2. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem v r. 2007 zakládala diskuzi a koukám, že se to tu pěkně rozjíždí :wink:
Já teda když si na porod v Čáslavi vzpomenu, tak jediné pozitivum které na tom po 14 měsících vidím (kurňa to to letí :confounded: ) je náš milej prďolka Martínek :dizzy_face:
U mě pořád zůstává názor že Čáslavská porodnice a tedy spíše odd šestinedělí patří mezi ty horší a jestli budu někdy ještě rodit tak tam pojedu jen v případě nouze nebo rychlého porodu :angry:

Ale tím samo nechci nikoho strašit. Každý to prostředí, sestřičky, porod vnímá jinak :wink:
2. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,Hani jedeme tam sami od sebe prý to stojí za to.Market platí v 17.05 budu čekat. :wink: .
Teda Market to blahopřeji to je šikulka. tak se večer všichni uvidíme na plavču zatím páá
2. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
gilotek - No já také nemám pozitivní vzpomínky,ale jdu do toho ještě jednou :sunglasses:

Soni..jak je???????????????? :wink:

Reni,děkuji moc za info. Strašně se těšíme...pojede i Adélka aby se koukla na mimi.....snad tam bude moci přítel i Adulka :wink:
2. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčátka,no teda
to jste se to krásně rozepsali :wink: ,paráda,konečně jsem měla co číst!!! A moc zajímavé info,taky už se moc těším na to 3Déčko a jsem zvědavá,kolik nás to bude stát!!!!
Už se na vás sluníčka moc těším,večer se uvidíme :grinning: :wink: :grinning:
2. bře 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vecer podrbeme,uz se tesim...
2. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,tak mamči jak jste si včera užili plavání??? No až na tu zimu paráda hrozně mi to pomáhá na záda :slight_smile: .
3. bře 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni ty si blazen...co tady delas tak brzo? :slight_smile: ja taky radsi bazenek,bylo to fajn az na tu zimu
3. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni já jsem v práci od 6.30 :grinning: ,tak jsem vždycky načíhnu hned po ránu :wink:
3. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak já se dneska zase nedostavím,tady to má dneska opravdu grády!!! Babušky pečou a já chystám zbytek a pak už budeme něco odpolko rozvážet!!!Takže vůbec nestíháma na cvíčo můžu zapomenout!!!Tak mi držte palce ,at se tady stoho všichni nescvokneme :astonished: at už je to za náma!!!! Zatím papa :wink:
3. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
renco jak si to predstavujes?!nejdriv vzorecky nam pak muzes rozvazet :slight_smile:
3. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky,tak by me docela zajimalo jak dopadla petra :slight_smile:
4. bře 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, viď? Já na ní včera večer pořád myslela. Doufám, že už to má holka za sebou a oba jsou v pořádku :dizzy_face:
4. bře 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,presne od vcera ji mam porad v hlave.krom toho ze cely den premyslim nad tim pronajmem.a taky mi tvrdne dnes brisko...
4. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A copak se stalo???????????? Která to je ta Petra???????????,
4. bře 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakratucko vystrihana,blodaty melirek...vcera ji na cvicu praskla voda...
4. bře 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajejej,tak snad to zvládli!!!!
prochi to je ta co jsme ji ve sprše chválili to bříško,že ji ještě nepopraskalo???Tys říkala,že at už se nebojí,že už ji nepopraska!!!!???? :frowning2:
Soni nejsem si úplně jistá,ale snad vím která!!!
4. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste se tam museli začít plašit určitě všechny,co????? :astonished:
4. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni nene,nikdo neplasil,vsechny jsme ji poprali at se drzi a pi.dibelkova ji odvedla na oddeleni,
4. bře 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: já bych se tam vedle ní asi složila :astonished:
4. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni a proc?ja sedela hned vedle ni a zadna tragedie,jenom si myslela ze ji povolil mocak,jako by si curla,
4. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to totiž vůbec nedokážu představit to množství a tak!!!Jak to vůbec vypadá!!! ?á, s toho právě pocit ,že na pohled to fakt asi vypadá,jako kdyby se pořádně počůrala!!!Ale to jsou jen mé představy,vůbec netuším kolik a jak toho je!!!!!!!!!!! :frowning2:
4. bře 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renat, nene, ta ze sprchy má termín až v květnu, tahle ho měla mít snad přesně dneska :wink:
A jakýpak plašení a skládání? :grinning: :grinning: Prostě jí jen trochu odtekla voda, tak ji pí. Dibelková odvedla "holkám" na oddělení a cvičily jsme dál. Ale to víš, že jsme z toho byly asi všechny hin. Já teda jó :grinning:
Ale vlastně bysme jí mohly všechny závidět, že to přišlo samo a přímo "pod dohledem" zkušené osoby. Doma by možná přemýšlela, jestli je to ono a s nervama by jela do porodky.

Soni, drž se, odpočívej, ať miminko ještě vydrží. Já vím, že se mi to lehce říká... :pensive:
4. bře 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renat, to se nedá říct, u každýho je to totiž jiný. Někomu rupne a teče fakt jak když za ní někdo leje vodu z konve, a někomu rupne, ale odtéká jen po troškách. Já byla ten první případ, voda ze mě vyšplouchla, jak kdyby někdo vylil kýbl vody. Ale i přes to, že se mi zdálo, že je toho šíleně moc, tak ze mě pak tekla ještě celou první dobu porodní. A kamarádka byla zas ten druhý případ, nevěděla, jestli si jen učůrla, nebo je to už voda, prostě to odtékalo po troškách :wink:
Ona nikdy neodteče celá najednou, mimčo je jak špunt a voda teče podle toho, jak mimčo "uhne".
4. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,ted už si to snad aspon malinko umím představit!!!!!!!! :frowning2: jj,já se toho všeho tak bojíííím!!!!!!!!! To je to že o tom moc nevím,tak ta nevědomost mě oto víc stresuje!!! Ale ještě mám dost ,času tak to snad ještě doženu a budu v pohodě!!!!!!!!!
4. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny to jste setedy rozepsali :grinning: . I já na Petru myslela jestli už to má za sebou. Já jsme jí to docela záviděla ,že se jí to stalo zrovna na cvíču p.Dibelková ji skontrolovala odvedla a bylo bez nějakého plašení doma :grinning: .
Soni to bude určitě dobré hodně odpočívej :wink: .
5. bře 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek