Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

sonica
23. dub 2009

market tak to ti nezavidim,to je hnus...blondynka asi drzi dietku a moc nepribira tak chodime kazdou chvilku na vazeni...jinak dnes jsem zahlidla rencu pred duskem,jela jsem do pardubek.,

handa1303
24. dub 2009

Ahojík cholky..........Reni,děkuji za přáníčko klidného víkendu,tak doufá že se zadaří 😠 musí 🙂 🙂 🙂 chceme už trochu pohnout se stěhováním 😎

Soni - neboj ona se malá rozjede 🙂 ...posílám veliké pohlazeníčkooooooooo a pusíka🙂

prochi - tý jo tak to Tě chudinko lituji,mě to přešlo teprve kolem 20 TT,tak doufám,že se t onevrátí. Prďolka je brouček 🙂

Renatko - tak v úterý na kafíčku 😉

prochi
24. dub 2009

Hani, mě to přešlo taky až někdy kolem 18. týdne. Ale ca od 7. do 10. týdne jsem fakt jenom ležela a nebyla schopná vůbec ničeho. Pak mi bylo blbě i dál, ale s tímhle se to už naštěstí nedalo srovnat. Tak doufám, že se to taky trochu zlepší, je to fakt náročný ☹

Soni, to mě mrzí, že blondýnka stávkuje. Ale koukala jsem na fotky a je náááádherná. A to se jí pořád nechce tahat, lenošce jedný?

sonica
24. dub 2009

holkyyy konecne mame 303 g a dr.nas uz nechce videt 😀 hura az na kontrolu v 6tydnech

renca.k
25. dub 2009

Ahojky holky. Tak jsem byla prozměnu v nemocnici já pěkně jsem se lekla měla jsem při stolici v záchodě krev 😨 volala jsem p.Dibelkové a vyrazila do nemocnice na kontrolu.Dostala jsem čípky snad všechno je v pohodě začínají se mi tam prý tvořit asi hemeroidy 😠 tak už je likviduji ☹ ach joooo.Soni malá je opravdu krásná no vidíš to ona se rozpapá.Hani ,tak pevné nervy při stěhování. zatím páá

smisek21
25. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem po genetickém ultrazvuku - tak vše je OK. sice jsem teď v 22+3 týdnu a mimi je ale o 5 dní menší, ale je prý v normě. JInak nemá žádné viditelné vrozené vady. Jo a čekám kluka. Manžílek chce mít Matěje a všem v rodině se toto jméno líbí samozřejmě i mě tak snad to nakonec nebude holčička 😀
A jak v pondělí, v kolik je plavčo??? Od 18hod? nebo od 17:30??
Přeji krásný den,

Katka

renat2
25. dub 2009

smíšek: moc gratuluji k synovi🙂 a hlavně, že je vše v pořádku

sonica
25. dub 2009

kato gratuluju ze je vse jak ma byt,a matej je krasne jmeno,taky bylo jednym z mych favoritu

handa1303
26. dub 2009

Katko - gratuluji k Matýskovi 🙂 Plavčo je od 17,30 hod. Je dobře že sjte oba v pořádku 🙂

Renčo - chudinko,no hlavně,že se to včas poznalo a léčí se to. No stěhování je záhul,po obědě jdeme zase na to,jen lituji toho,že jsem do toho Dušu nehonila mnohem dřív. Teď mě to zmáhá,ale už na ně prdím.....kašlu na nějaké tahání,protože mi pak hodně tvrdne břuch a já potřebuji aby aspoň 10 TT tam Vendulka vydržela 🙂

Soni - malá je nádherná.....krásné mimísko. Mám radost,že konečně přibírá!!!!!!!!!!!!

renca.k
26. dub 2009

Katko také gratuluji. My máme prcka také menšího 😉

prochi
26. dub 2009

Ahojky,
malej mi už dneska spí, já teď dožehlila plínky a zavinovačky a mám na vás chvilku, než se svalim. Hrozně mě berou dneska záda. Ale naštěstí se nevolnosti trochu zmírnily, už to není v tahu 24 hodin denně, ale třeba jen ráno a večer, nebo celý odpoledne, ale to už se dá přežít.

Renčo, tak koukám, jaký tě potkaly nepříjemnosti ☹ No co už se dá dělat, v těhu je to prý hodně častý problém, tak ať ty mršky zaženeš.

Smíšku, taky gratulujeme k výsledkům z UTZ.

Soni, tak slávinka, že by se blondýnka konečně rozjedla? Držíme palce, ať to jde tak dál a zase nezačne potvůrka stávkovat 😉

Hani, ty prdni na nějaký stěhovaní a koukej jen dohlížet! A kontrolovat a dirigovat 😀

Jdu se svalit, i přes hrozný vítr jsme byli celý den venku, mám toho dost...

handa1303
27. dub 2009

prochi - no ono se to řekne 😀 ,hlavně když to chci mít udělané podle sebe🙂) NO jedno stěhování to nejhorší máme za sebou a zbytek v květnu - koncem.
Jen hezky odpočívej a neunavuj se....ale ono se to řekne,viď???? 😎

renat2
27. dub 2009

Dobré ráno, teda respektive už dopoledne🙂
akorát jsem dorazila od doktorky a vše v pořádku, hematom zmizel, takže ještě si chvilku dám klid a od příštího, nejpozději od toho sdalšího týdne bych začala chodit na cvíčo🙂

prochi
27. dub 2009

Hani, jojo, říká se to móóóóc lehce, že nemáš nic dělat 😀, to já znám 😀 Ale tak já nemyslím, abys zrovna ležela, jen nic netahat a pěkně na to jen dohlížet 😉

Renat, tak slávinka, že je ten neřád hematomáckej pryč 🙂

Renčo, jestli nakoukneš... pojedeš na plavčo? Auto beru 😉

My jsme před chvílí dovalili ze vsi. Malej už jezdí na kole a já za ním lítám jak pošuk 😅

renatica
27. dub 2009

Ahojte tehulatka,
je mi vás moc líto,hruza vsichni tady pisankujete jak vas neco trapi ☹ ,nevolnosti,deticky,zadecky,stehovani, -hruuuuza 😲 !!!! Moc ,moc vám drzim pesti,at to vsechno vsichni zvládnete 😉 !!!!
Já si potom pripadám,ze ani nemam co psat 😢 !!! U nas je vse v naprostem poratku 😅 !!! Pekne se kulatime,postupne uz snad i vybavicku mame celkem v kupe 😉 !!!ted budeme jen pokojícek malovat a zdobit 😝 !!! Tak si to vsechno pomalinku rozplanuju,casu mame jeste dost 🙂 !!!! Takze tady je tak nejak pohoda 😀 !!!!

Soni ,jsem moc rada,ze uz je mala hodna a pekne zacala pribirat 😉 🙂 !!! Máte v albu krásné fotecky 😉 !!!Jen tak dal!!!Drzte se,mejte se a smejte se!!!!

smisek21
27. dub 2009

Přeji krásný den, tak dneska plavčo 😉 Už se holky na vás těším.
😀 😀
Děkuji všem blahopřání k tomu ultrazvuku. Já jsem taky ráda, že ten ultrazuvk dopadnul OK. Jo byla jsem ještě u endokrinoložky a nemám se moc sportovně zatěžovat. 😉 Takže jsem ji zatím slíbila, že to nebudu přehánět. Ale na plavčo dneska určitě půjdu. Víte já od roku 2007 brala 10 prášků denně na štítnou žlázu a musím zaťukat dneska mi řekla ať už ani jeden neberu 😀
Doufám, ale že se mi to po porodu nevrátí. Na operaci se štítnou žlázou jsem nebyla, protože to jsem se zrovna dozvěděla že jsem těhotná 😀
Tak zatím těhulky, jdu odpočívat. 😉

baruna
27. dub 2009

Smisku - gratulace k chlapečkovi a Matěj je super jméno.

Renatico - buď ráda, že jsi v pohodě. Já když byla těhu s Rozárkou, tak jsem za celou dobu neměla jediný problém, až jsem si někdy připadala divně 😉

Holky a já mám zase dotaz. V pátek jsme se bavili s holkama na plaváčku, jak probíhají kurzy plavání pro těhule přes léto, když je zavřený vnitřní bazén? To asi přes léto kursy nejsou, nebo jak to je?

handa1303
28. dub 2009

Hezké ráno děvčátka 🙂

Baru - no já jsem také s Adulku neměla žádné problémy,neměla jsem žádné chutě,bříško jsem měla až poslední 2 měsíce před porodem,takže mi nikde nepřekáželo. Do 7 měsíce jsem jezdila na kole 15 km skoro denně na chaloupku 😉 ale teď..........ani nemluvím,na dnešek jsem se opět nevyspala,protože si malá usmyslela,že si v noci chce hrát,tak v bříšku poskakovala od 1-3 hodin v noci.....takže žůžo. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
-jo jo přes léto není pláveso 😉

Renčo - buď ráda,že jsi na tom jak jsi.........po tomhle těhu vím,že je to moje poslední i kdyby se taťka stavěl na hlavu 😀. Jinak pěkně kynu,to uvidíš dneska 😀 - už mám 5 kilíček nahoře a pupendo jako blázen,tenhle týden se Vendulka pěkně vykulila.....to víš to jsou ty její orgie,to jsou rány 🙂
Jinak pláveso včera nemělo chybu,až bna to že jsem večer k nepotřebě a sotva jsem vydržela do 21,00 h 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Jinak Vás holky všechny zdravím a přeji příjemný sluníčkový den 🙂
My jdeme dneska na KO s Adulkou,tak jsem zvědavá co výtěr v krku 😎 jestli nám tam něco našli.

renatica
28. dub 2009

Ahojky holky 😉
Baru,to vís ze jsem ráda!!! Ze to s prdolkou zvládáme tak dobre,doufám,ze i ten porod bude,tak bezproblemový 😉
Hanulko uz se na Tebe strasne tesim,no na case uz uz nam taky pribiras,to je dobre 😅 !!! Neboj pak to das dolu levou zadni 😵 !!!Taky jsem se za ten tyden u nasich nejak zakulatila 😲 ,tak uz to cvico potrebuju jako suuul 🙂 !!
Tak doufam,ze vam to s Adou dopadne dobre 😉 !
preji vsem krásný den a uvidime se na cvicu,papa 😀

baruna
28. dub 2009

Renatico - měla jsem bezproblémové těhu a porod - to byla taková třešnička na dortu. Před 7 hod. rupla voda o půl 9 byla malá na světě 😉
Hando - jj, to právě to, že většinou je každé těhu jiné.
Holky a už chodíte do Třemáku k Provazníkový? A jak je tam lidí? Já jezdím k Provazníkovi do Ronova a zatím docela pohodička.

renatica
28. dub 2009

Baru no teeeda,tak to doufám,ze se nam taky tak zadari a budeme to mit rychle za sebou 😉

Teda holky ,já jsem s toho cvíca uplne hotova!!! 😎

handa1303
30. dub 2009

Nazdárek kočky 😉
jak se vede pupíčkům?????????? 🙂 No mě zase včera boleli záda,tak nevím jestli to není z plavča 😎 ,jestli tam vždycky nenastydnu 😎 .takže jsem včera opět jen ležela a nic neudělala..........a bojím bojím nemocnice,už tam nechci ☹

Holky,máte někdo telefon na Dibelkovou.prosím písněte mi do IP 🙂 děkujiiiiiiiiiiiiii

prochi
30. dub 2009

Ahoj Hani, mobil na ní přímo nemám, ale kdyžtak jí zkus cinknout do nemocnice http://www.nemcaslav.cz/view.php?nazevclanku=te...

handa1303
30. dub 2009

Díky moc Marky..........sem si ho uložila,tak jen doufám,že to nedopadne jako minule 😎

renca.k
30. dub 2009

ahojky,
Reni nemáš tu www.stránku na tu porodnici Čáslav. Děkuji

renat2
30. dub 2009
prochi
30. dub 2009

Tak co záda Hani? Jak je?

Já teď aktuálně řeším vyřizování mateřský a stopnutí rodičáku na brouka. Začíná se to komplikovat a hlavně všude čtu, jak OSSZ nezvládá a mateřskou vyplácí i s dvouměsíčním zpožděním 😠 Hlavně, když něco chtějí zaplatit oni, tak to musí být hnedkonteďkon, jinak vyhrožují penálem apod. 😠 Tak jsem na zvědavá, v současný době si nemůžeme dovolit být dva měsíce bez mýho příjmu. Asi mě klepne.

Jinak jsem ráda, že aspoň přestal fučet ten hnusnej vítr a můžem být zase celý dny venku, aniž by mi pak celou noc hučelo v hlavě.

Tak si užijte čarodky, kdo někam jdete 😉 My budem doma, páč taťka nám v pět odjede do práce ☹ Ale zase si to vynahradíme zítra, má být hezky, manža bude slavit narozeniny, tak posedíme s rodinou na zahradě a já si snad trochu odpočinu, protože se určitě najde nějaký dobrovolník, který bude za broukem lítat 😅

renatica
2. kvě 2009

Ahojte kočky,tak Hanka nám to zase neustála a šla si zase lehnout do nemocnice!!!! ☹
Je to hrůza,psala,že v podstatě,zase s tím samým co nedávno,chudinka malinká ☹ ,je mi ji moc líto!!!!

renca.k
4. kvě 2009

Ahoj děvčátka,tak jak jste si užili prodloužený víkend?
My jsme byli za známíma v jížních čechách byla to paráda i když jsem včera byla už KO protože jsem tam moc neodpočívala ☹ 😉 .
Teda Hanďa ta má smůlu doufám,že budou obě v pořádku moc mě to mrzí a držím palce na brzké uzdravení.
Renďo děkuji za poslání odkazu mrknu se
zatím pá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru