• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

23. listopadu 2016 
Ahoj Lenďo , my budeme jezdit na plavání do KH to by bylo super kdyby jsme se tam zase potkali . Zítra jedeme na ukázkovou hodinu jinak začneme chodit od konce ledna, jak začne nový kurz. Také se mi to zdá moc drahé ,ale v KO je to jen o 200 kč levnější,ale je to zase dál tak se to nevyplatí. Tak se mi ozvi jak jste se rozhodli. Jinak kámoška teď chodila s malou do čásky a nemohla si to vynachválit víc to vytápějí. tak se mějte pááá
8. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Renčo, jasný že se tam uvidíme - pro prcka všechno :slight_smile: :wink:

pak mi dej vědět jaká byla ta první hodina ju ?

jooo a jsem Zuzka nééééé Lenda :slight_smile: :grinning:
papa
8. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně dám ti vědět. No vidíš jaká jsem popleta jéééé :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dávám info o plavání .Zuzko bylo to super skvěle jsme si to užili . Šimonkovise to moc líbilo.
Bylo tam krásně teplíčko a voda také neměla chybu. Už se moc těším na leden :grinning:
10. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je skvělý, hned se jdu k paní obědnat :slight_smile: my ted máme za sebou první chřipajznu, trvala ale naštěstí jen 3 dny a ted už je Kristýnka zase čilá a pěkně nás prohání :slight_smile:
mějte se všechny moooc fajn.

Zuzka :slight_smile:
11. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju vám všem krásné Vánoce, hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody, at vám děti krásně rostou a dělají jen a jen radost. Vložila jsem další fotečky. malje má skoro 4měsíce a vížíme 5,100kg. Sice už jenom krmím UM, ale jsem ráda že roste jako z vody. Už nádherně pase koníky, žvatlá a už se přetáčí sám. Je to takový malý neposeda:slight_smile:
Mějte se hezky pa Katka :wink:
21. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...tady máte něco od nás:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3633175&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

smisek: teda....tak to my jsme asi cvalíci, máme 5,5kg :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ani ne ve 2 měsících.... :astonished: :astonished: no chutná mu

ivco: viděla jem přáníčko, malej je kouzelnej!!!
23. pro 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vsem plno radosti v roce 2010 :slight_smile:

My jsme zatim porad plne kojeny, vazime 5300g a uz je nas lumpidlo taky pekne zivej. Koniky uz taky pekne pase, odmita past akorat u pani doktorky (tam dela rozplaclou zabu ve stylu a co ze to po me chcete :grinning: :grinning: :grinning: , asi ji tam priste vezmu fotku). Dneska se akorat v noci vzbudil s nejakou silenou rymickou, tak doufam, ze nebude mit dlouhyho trvani.

Mejte se moc a moc krasne a uzivejte svatky :slight_smile:
23. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivco: taky plně kojíme a rýmu máme taky, ale naštěstí ne tak hroznou tak snad se to nerozjede
23. pro 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Setkaly jste se situací, že nemůžete sehnat plesové nebo svatební šaty na Vaší postavu, nebo Vám nevyhovují ceny, a nebo už nemají Vaší velikost k dispozici a nebo Vám nevyhovují barvy a střihy šatů, které kamenné půjčovny nabízejí?

U nás nic z tohoto není problém. Ušijeme Vám Vaše šaty, různých střihů a barev, ve všech velikostech

Půjčíme Vám šaty na Vaší oslavu, součástí půjčovného je i spodnice.
Samozřejmostí je i možnost koupě šatů. Dále nabízíme i možnost koupení těchto nádherných šatů. Za zajímavé ceny

Mrkněte na. http://tiana.cz/ nešbo na mé stránky: http://www.webgarden.cz/ uživatel katkavy, heslo 218

možnost u mě vyzkoušet!!!!popř. kontaktujte na katerina.vystavelova@seznam.cz nebo na vystavelova@tiana.cz
30. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem to už nestihla, takže dodatečně vše nej do toho nového roku 2010...hlavně štěstíčko, zdravíčko, lásku a pohodu všem v rodině...spoustu krásných a nezapomenutelných okamžiků s malými rošťáky!!!!
1. led 2010 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, holky tak my budem jezdit na plavák každou středu :slight_smile: jak jste na to m vy?
2. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejku jsem v tom novym roce strašně zbrklá - VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO ROKU 2010 HLAVNĚ AT MÁME ŠTÍSTKA ZDRAVÍ A SPKOKOJENÝ :grinning:

papa Zuzka
2. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nové fotečky a rostou nám 3 zoubky :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky.................po dlouhé době,jen vložím nějaké totenky...........už se nedá stíhat :slight_smile:
19. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak za sebou máme výtání občánků....no asi jsem jiná, ale přišlo nám to s Petrem takový divný. Jediný co bylo krásný tak vystoupení dětí z MŠ, ale jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a jak se holky máte? co prckové? Kristýnka už se posadí sama a začíná válet sudy, takže ji už lovíme po celým obýváku :slight_smile:
mějte se krásně a napište už taky něco :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kristýnka je sikulka :grinning:
U nas celkem nic novyho, az na to, ze to moje miminko je nejak pryc :frowning2: Uz se otaci jak drak na brisko, toci se kolem svy osy (strasne u toho nadava, ze to jde pomalu), dneska uz se mu 4x povedlo i z briska na zada, takze uz zacina taky "sudovat". Je s nim zkratka veselo. Mame za sebou jednu hexu a jednoho pneumonokoka, nastesti relativne bez uhony. I kdyz po tom pneumo nam vecer 45 minut v kuse prorval a nic nezabiralo a jak na rev nejsme zvykly, tak jsme byli vyplaseny jako blazen.

Uzivejte zimy (uz je to s nim kocarem hnus) a mejte se krasne.
4. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porodnici moc chválím. Rodila jsem 16.10. 2009, měla jsem dlouhý a težký porod, ale personál byl skvělý. Rodila mě p. dr. Loudová a moc ji díky. Ale myslím, že i ostatní doktorky a doktoři jsou dobří. Kamarádky si pochvalovaly i ostatní lékaře. Celkově si nemůžu ztěžovat na nic. Předporodní péče, dobrá, prima je i cvíčo, plavání a povídání které nemocnice nabízí. Jedinéco bych zlepšila je jídlo a vybavení pokojů, ale to je otázka peněz a problém i v jiných porodnicích. Tak se holky nebojte a roďte doma :slight_smile: Podle mne je kravina letět někam jinam. Katka
8. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky,tak jsem se na vás přišla mrknout ,jak se Vám všem daří a tady nikdo!! Jak je holky??? Hlavně mě teda zajímá plavání. Chtěla bych s Oldíkem někdy od března taky začít jezdit do Hory. Tak šup sem jakékoli info a fotečky!!!
Ty kalhotky pro mrnouse do vody,to jste kde sehnali????
16. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Renčo, my chtěli taky jezdit do hory na plavčo a byli jsme i na ukázkový hodině, ale naše prdelka trpí na ekzémy tak nám to mudr. nedoporučuje :frowning2: ale ta ukázková hodina byla naprosto perfektní fakt to za to stojí. JInak kalhotky jsme koupili v Čáslavi v Batoleti - jak se jde ke stacionáři tak na levo :slight_smile:

jinak se máme krásně, Kristýnka už si sama sedne, válí sudy a zkouší se zapírat nožičkama takže už asi brzo budeme lízt :slight_smile: akorát zoubky ještě nemáme :frowning2: a fotečky bych fakt mohla aktualizovat to máš pravdu - máme tam ještě fotky z porodnice a to nám už je 8 měsíců :grinning:

tak se mějte všechny moc krásně a napište už taky něco!!!
18. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi,děkuji že jsi se ozvala v té Čáslavi se po těch kalhotkách juknu,díky za info. A na fotečky se už mooc těším. Je to síla,jak to staršně utíká-hrůza už to dávno nejsou ta malinkatá miminka,co??!!
To je škoda ,že vám to s Kristýnkou nevyšlo-moc se na to plavčo těším!!!
Doufám,že se holky taky zase rozepíšou-za chvíli bude jaro,tak by jsme už mohli konečně zrealizovat nějaký ten srazík!!! Na nějakém hřištátku,nebo něco!!!
Oldík už se mi tady plazí po zemi,ale většinou jen kousíčkama a dozadu :grinning: ,ale sedět ne a ne. Zato v chodítku to už ho nemůžu zpustit z očí,hned tahá záclonu,trhá banánovník,sápe se po televizi-začíná být fakt sranda.
Tak se nám holky zase ukažte a brzo napište,zatím papa :wink:
18. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem přidala pár foteček toho našeho uličníka :wink:
18. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: zdravím holky moje..........
jak se všem vede????????? Nám bude příští týden 7 měsíců a už hezky hačám a skoro lezu po kolílnkách a v chodítku jsem úplný závodník........... :sunglasses: ....vaše Venulka

Tak holky šup nové fotenky. A co srazík?????????
19. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak konečně po dlouhé době zase tady. Nám už je 8,5 měsíme hrozně to letí.
Renďo to plavání doporučuji je to super jezdíme od ledna a přihlásíme se i na další opravdu to za to stojí a Šimču to hrozně baví.
Jinak mě napadlo ,že by jsme mohli udělat zase nějaký srazík a pokecat o mrňouskách. Minule jsme byli v Čáslavi co to teď udělat u Svitáků v Dolních Bučicích????? Máte na mě telefon nebo tady ,tak písněte jestli jo a pak by jsme domluvili termín a hodinu dali by jsme si zase něco na zub atd. ,tak piště už se těším zatím pááá
1. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
zuzi doporucuju skus homeopatku na ekzem :wink: kamoska taky meli, dnes je holcicka v poradku a na plavco jezdi :wink:
my jezdime do bazenku obcas do kolina ale sami ne na hodiny, protoze karli jeci jak sirena :grinning: ale lepsi se :grinning:
jinak my uz mesich chodime, pomalu chystame prvni oslavu narozenin :dizzy_face:
jo a kdyby srazik, nezapomente na nas :wink: napiste nam pak do IP, nebo nedko ma i cislo na founa :wink:
jo a tatim mame jen jeden zoubek, ale uz je videt druhy :sweat_smile:
4. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahóóóójjj!!!
Srazík joooooooooooo!!!! Jsem pro zase pro véču! Tak piště kdy, já mužu pořád :wink: A nejlíp co nejdřív, už se na vás hrozně těším.

My máme trápení. Malej má hnusnou angínu s nějakým spálovým streptokokem. Bere penicilin a zítra ho čeká pendepon. A aby toho nebylo málo, tak Berušce dneska píchali ouško :cry:
Jsem KO, snad bude brzy zase dobře.
4. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahoooj holky, to se to krásně rozjelo, zase vás moc ráda "čtu" :slight_smile: srazík beru a okamžitě :slight_smile: ted v týhle zimě co hlásej bych taky byla pro véču a jen nás baby. No a v dubu, kdy už DOUFÁM BUDE TEPLO i pro naše broučky :slight_smile:
soni moc děkujuju za tip, bohužel tě předběhly kortikoidy - no je to humus ale máme konečně klid :slight_smile:
Krišulka už má konečně zoubek a taky začala lézt, takže všechno zvedám, odnášíme a ulízíme :grinning: no prostě UŽ TO ZAČÍNÁ :grinning:
holky napište kdy a já jsem tam :slight_smile:
strašně se na váš těším!!!

krásný zbytek večera a noci :slight_smile:

papa Zuzka
4. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, chtela jsem se zeptat na jednu otazecku. planujeme s pritelem miminko, ale bydlime 100 kilometru od mych rodicu. jak je to s neschopenkou v tehotenstvi?? muzu odjet i na nekolik dni, nebo jsou jen nejake vychazky??
4. bře 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
market jak zas pro vecu??? :confused: :confused: :confused: tady se neco delo a beze me??? :confused: :confused: :confused:
zuzi i kdyz uz jste vzali na milost kortikoidy, ja bych ji tim teda hned netrapila a radsi skusila tu homeopatii fakt na to slysim hodne, hodne dobre vysledky, dokonce ta holka ma vyleceno, kontrola az za rok, takze neco v tom bude a rozhodne ne takovy svinstvo jako kortikoidy :unamused:
jj srazik by to vazne chtelo... :sweat_smile: at jukneme jak nam broukove rostou :dizzy_face:
tvrdlisek, vychazky nekteri dr. ti daj neomezeny, nektery ne, ale kdyz chces na dyl jinam, tak se to da nahlasit na socialce :wink:
5. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek