Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

renca.k
8. pro 2009

Ahoj Lenďo , my budeme jezdit na plavání do KH to by bylo super kdyby jsme se tam zase potkali . Zítra jedeme na ukázkovou hodinu jinak začneme chodit od konce ledna, jak začne nový kurz. Také se mi to zdá moc drahé ,ale v KO je to jen o 200 kč levnější,ale je to zase dál tak se to nevyplatí. Tak se mi ozvi jak jste se rozhodli. Jinak kámoška teď chodila s malou do čásky a nemohla si to vynachválit víc to vytápějí. tak se mějte pááá

lebdulka
8. pro 2009

Ahojky Renčo, jasný že se tam uvidíme - pro prcka všechno 🙂 😉

pak mi dej vědět jaká byla ta první hodina ju ?

jooo a jsem Zuzka nééééé Lenda 🙂 😀
papa

renca.k
8. pro 2009

jasně dám ti vědět. No vidíš jaká jsem popleta jéééé 😲 😲 😀 😀 😀

renca.k
10. pro 2009

Tak dávám info o plavání .Zuzko bylo to super skvěle jsme si to užili . Šimonkovise to moc líbilo.
Bylo tam krásně teplíčko a voda také neměla chybu. Už se moc těším na leden 😀

lebdulka
11. pro 2009

no tak to je skvělý, hned se jdu k paní obědnat 🙂 my ted máme za sebou první chřipajznu, trvala ale naštěstí jen 3 dny a ted už je Kristýnka zase čilá a pěkně nás prohání 🙂
mějte se všechny moooc fajn.

Zuzka 🙂

smisek21
21. pro 2009

Přeju vám všem krásné Vánoce, hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody, at vám děti krásně rostou a dělají jen a jen radost. Vložila jsem další fotečky. malje má skoro 4měsíce a vížíme 5,100kg. Sice už jenom krmím UM, ale jsem ráda že roste jako z vody. Už nádherně pase koníky, žvatlá a už se přetáčí sám. Je to takový malý neposeda🙂
Mějte se hezky pa Katka 😉

renat2
23. pro 2009

ahoj...tady máte něco od nás:

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

smisek: teda....tak to my jsme asi cvalíci, máme 5,5kg 😲 😲 😲 😲 ani ne ve 2 měsících.... 😲 😲 no chutná mu

ivco: viděla jem přáníčko, malej je kouzelnej!!!

ivca08
23. pro 2009

Taky vsem plno radosti v roce 2010 🙂

My jsme zatim porad plne kojeny, vazime 5300g a uz je nas lumpidlo taky pekne zivej. Koniky uz taky pekne pase, odmita past akorat u pani doktorky (tam dela rozplaclou zabu ve stylu a co ze to po me chcete 😀 😀 😀 , asi ji tam priste vezmu fotku). Dneska se akorat v noci vzbudil s nejakou silenou rymickou, tak doufam, ze nebude mit dlouhyho trvani.

Mejte se moc a moc krasne a uzivejte svatky 🙂

renat2
23. pro 2009

ivco: taky plně kojíme a rýmu máme taky, ale naštěstí ne tak hroznou tak snad se to nerozjede

smisek21
30. pro 2009

Setkaly jste se situací, že nemůžete sehnat plesové nebo svatební šaty na Vaší postavu, nebo Vám nevyhovují ceny, a nebo už nemají Vaší velikost k dispozici a nebo Vám nevyhovují barvy a střihy šatů, které kamenné půjčovny nabízejí?

U nás nic z tohoto není problém. Ušijeme Vám Vaše šaty, různých střihů a barev, ve všech velikostech

Půjčíme Vám šaty na Vaší oslavu, součástí půjčovného je i spodnice.
Samozřejmostí je i možnost koupě šatů. Dále nabízíme i možnost koupení těchto nádherných šatů. Za zajímavé ceny

Mrkněte na. http://tiana.cz/ nešbo na mé stránky: http://www.webgarden.cz/ uživatel katkavy, heslo 218

možnost u mě vyzkoušet!!!!popř. kontaktujte na katerina.vystavelova@seznam.cz nebo na vystavelova@tiana.cz

renat2
1. led 2010

Ahoj holky, včera jsem to už nestihla, takže dodatečně vše nej do toho nového roku 2010...hlavně štěstíčko, zdravíčko, lásku a pohodu všem v rodině...spoustu krásných a nezapomenutelných okamžiků s malými rošťáky!!!!

lebdulka
2. led 2010

čauky, holky tak my budem jezdit na plavák každou středu 🙂 jak jste na to m vy?

lebdulka
2. led 2010

jejku jsem v tom novym roce strašně zbrklá - VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO ROKU 2010 HLAVNĚ AT MÁME ŠTÍSTKA ZDRAVÍ A SPKOKOJENÝ 😀

papa Zuzka

smisek21
7. led 2010

nové fotečky a rostou nám 3 zoubky 😀 😀

handa1303
19. led 2010

Zdravím holky.................po dlouhé době,jen vložím nějaké totenky...........už se nedá stíhat 🙂

lebdulka
3. únor 2010

ahojky, tak za sebou máme výtání občánků....no asi jsem jiná, ale přišlo nám to s Petrem takový divný. Jediný co bylo krásný tak vystoupení dětí z MŠ, ale jinak 😝 no a jak se holky máte? co prckové? Kristýnka už se posadí sama a začíná válet sudy, takže ji už lovíme po celým obýváku 🙂
mějte se krásně a napište už taky něco 🙂

ivca08
4. únor 2010

Ahojky,
Kristýnka je sikulka 😀
U nas celkem nic novyho, az na to, ze to moje miminko je nejak pryc ☹ Uz se otaci jak drak na brisko, toci se kolem svy osy (strasne u toho nadava, ze to jde pomalu), dneska uz se mu 4x povedlo i z briska na zada, takze uz zacina taky "sudovat". Je s nim zkratka veselo. Mame za sebou jednu hexu a jednoho pneumonokoka, nastesti relativne bez uhony. I kdyz po tom pneumo nam vecer 45 minut v kuse prorval a nic nezabiralo a jak na rev nejsme zvykly, tak jsme byli vyplaseny jako blazen.

Uzivejte zimy (uz je to s nim kocarem hnus) a mejte se krasne.

katkarad
8. únor 2010

Porodnici moc chválím. Rodila jsem 16.10. 2009, měla jsem dlouhý a težký porod, ale personál byl skvělý. Rodila mě p. dr. Loudová a moc ji díky. Ale myslím, že i ostatní doktorky a doktoři jsou dobří. Kamarádky si pochvalovaly i ostatní lékaře. Celkově si nemůžu ztěžovat na nic. Předporodní péče, dobrá, prima je i cvíčo, plavání a povídání které nemocnice nabízí. Jedinéco bych zlepšila je jídlo a vybavení pokojů, ale to je otázka peněz a problém i v jiných porodnicích. Tak se holky nebojte a roďte doma 🙂 Podle mne je kravina letět někam jinam. Katka

renatica
16. únor 2010

Ahojky maminky,tak jsem se na vás přišla mrknout ,jak se Vám všem daří a tady nikdo!! Jak je holky??? Hlavně mě teda zajímá plavání. Chtěla bych s Oldíkem někdy od března taky začít jezdit do Hory. Tak šup sem jakékoli info a fotečky!!!
Ty kalhotky pro mrnouse do vody,to jste kde sehnali????

lebdulka
18. únor 2010

ahojky Renčo, my chtěli taky jezdit do hory na plavčo a byli jsme i na ukázkový hodině, ale naše prdelka trpí na ekzémy tak nám to mudr. nedoporučuje ☹ ale ta ukázková hodina byla naprosto perfektní fakt to za to stojí. JInak kalhotky jsme koupili v Čáslavi v Batoleti - jak se jde ke stacionáři tak na levo 🙂

jinak se máme krásně, Kristýnka už si sama sedne, válí sudy a zkouší se zapírat nožičkama takže už asi brzo budeme lízt 🙂 akorát zoubky ještě nemáme ☹ a fotečky bych fakt mohla aktualizovat to máš pravdu - máme tam ještě fotky z porodnice a to nám už je 8 měsíců 😀

tak se mějte všechny moc krásně a napište už taky něco!!!

renatica
18. únor 2010

Ahoj Zuzi,děkuji že jsi se ozvala v té Čáslavi se po těch kalhotkách juknu,díky za info. A na fotečky se už mooc těším. Je to síla,jak to staršně utíká-hrůza už to dávno nejsou ta malinkatá miminka,co??!!
To je škoda ,že vám to s Kristýnkou nevyšlo-moc se na to plavčo těším!!!
Doufám,že se holky taky zase rozepíšou-za chvíli bude jaro,tak by jsme už mohli konečně zrealizovat nějaký ten srazík!!! Na nějakém hřištátku,nebo něco!!!
Oldík už se mi tady plazí po zemi,ale většinou jen kousíčkama a dozadu 😀 ,ale sedět ne a ne. Zato v chodítku to už ho nemůžu zpustit z očí,hned tahá záclonu,trhá banánovník,sápe se po televizi-začíná být fakt sranda.
Tak se nám holky zase ukažte a brzo napište,zatím papa 😉

renatica
18. únor 2010

taky jsem přidala pár foteček toho našeho uličníka 😉

handa1303
19. únor 2010

🙂 zdravím holky moje..........
jak se všem vede????????? Nám bude příští týden 7 měsíců a už hezky hačám a skoro lezu po kolílnkách a v chodítku jsem úplný závodník........... 😎 ....vaše Venulka

Tak holky šup nové fotenky. A co srazík?????????

renca.k
1. bře 2010

Ahoj holky, tak konečně po dlouhé době zase tady. Nám už je 8,5 měsíme hrozně to letí.
Renďo to plavání doporučuji je to super jezdíme od ledna a přihlásíme se i na další opravdu to za to stojí a Šimču to hrozně baví.
Jinak mě napadlo ,že by jsme mohli udělat zase nějaký srazík a pokecat o mrňouskách. Minule jsme byli v Čáslavi co to teď udělat u Svitáků v Dolních Bučicích????? Máte na mě telefon nebo tady ,tak písněte jestli jo a pak by jsme domluvili termín a hodinu dali by jsme si zase něco na zub atd. ,tak piště už se těším zatím pááá

sonica
4. bře 2010

ahoj holky...
zuzi doporucuju skus homeopatku na ekzem 😉 kamoska taky meli, dnes je holcicka v poradku a na plavco jezdi 😉
my jezdime do bazenku obcas do kolina ale sami ne na hodiny, protoze karli jeci jak sirena 😀 ale lepsi se 😀
jinak my uz mesich chodime, pomalu chystame prvni oslavu narozenin 😵
jo a kdyby srazik, nezapomente na nas 😉 napiste nam pak do IP, nebo nedko ma i cislo na founa 😉
jo a tatim mame jen jeden zoubek, ale uz je videt druhy 😅

prochi
4. bře 2010

Ahóóóójjj!!!
Srazík joooooooooooo!!!! Jsem pro zase pro véču! Tak piště kdy, já mužu pořád 😉 A nejlíp co nejdřív, už se na vás hrozně těším.

My máme trápení. Malej má hnusnou angínu s nějakým spálovým streptokokem. Bere penicilin a zítra ho čeká pendepon. A aby toho nebylo málo, tak Berušce dneska píchali ouško 😢
Jsem KO, snad bude brzy zase dobře.

lebdulka
4. bře 2010

no ahoooj holky, to se to krásně rozjelo, zase vás moc ráda "čtu" 🙂 srazík beru a okamžitě 🙂 ted v týhle zimě co hlásej bych taky byla pro véču a jen nás baby. No a v dubu, kdy už DOUFÁM BUDE TEPLO i pro naše broučky 🙂
soni moc děkujuju za tip, bohužel tě předběhly kortikoidy - no je to humus ale máme konečně klid 🙂
Krišulka už má konečně zoubek a taky začala lézt, takže všechno zvedám, odnášíme a ulízíme 😀 no prostě UŽ TO ZAČÍNÁ 😀
holky napište kdy a já jsem tam 🙂
strašně se na váš těším!!!

krásný zbytek večera a noci 🙂

papa Zuzka

trdlisek
4. bře 2010

Ahojte holky, chtela jsem se zeptat na jednu otazecku. planujeme s pritelem miminko, ale bydlime 100 kilometru od mych rodicu. jak je to s neschopenkou v tehotenstvi?? muzu odjet i na nekolik dni, nebo jsou jen nejake vychazky??

sonica
5. bře 2010

market jak zas pro vecu??? 😕 😕 😕 tady se neco delo a beze me??? 😕 😕 😕
zuzi i kdyz uz jste vzali na milost kortikoidy, ja bych ji tim teda hned netrapila a radsi skusila tu homeopatii fakt na to slysim hodne, hodne dobre vysledky, dokonce ta holka ma vyleceno, kontrola az za rok, takze neco v tom bude a rozhodne ne takovy svinstvo jako kortikoidy 😒
jj srazik by to vazne chtelo... 😅 at jukneme jak nam broukove rostou 😵
tvrdlisek, vychazky nekteri dr. ti daj neomezeny, nektery ne, ale kdyz chces na dyl jinam, tak se to da nahlasit na socialce 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru