Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

renat2
21. dub 2010

Ahoj holky...doufám, že se máte jak nejlépe to jde, 🙂prckové rostou a dělají jen a jen radost.

Chtěla jsem se zeptat, nevíte, jak je teď těh. cvičení ?? S taní Dib.???
děkuji

ivca08
27. dub 2010

Ahoj holky,
tak jak se máte v konečně rozumným počasí 🙂 ? Neplánujete nějaky srazík s mrňaty? Docela bysme se s malym radi přidali, aby taky poznal, že není na světě takhle malej sam 😀 Jinak nám roste jako z vody a jak byl pořád spíš drobnější, tak je z něj velký jedlík příkrmů a přibývá na váze jako divej, už má taky přes 8 kg.

gilotek
autor
29. dub 2010

Ahojky holky, hlásí se zakladatelka diskuze 😀
Prosímvás vím, že je ted Provazníková s Provazníkem v Třemošnici. Nevíte někdo jestli přijímají nové pacientky a telefonní číslo? Díky moc. 😉

sonica
2. kvě 2010

provaznik v ronove, provaznikova v tremosnici, tel. cisla najdes na netu, kdyz si je zadas do vyhledavace, jestli berou jeste, myslim ze on ne a ona nevim, musis skusit 😉

gilotek
autor
3. kvě 2010

Soni,díky 🙂

handa1303
4. kvě 2010

Provazník v pátek odpol i v Třem 🙂

martinastankova
5. kvě 2010

jj porodnice čáslav. nemůžu si jí vynachválit. rodila jsem tam třikrát a pokaždé úplně paráda, jak sestřičky, tak doktorky.... 😵

barcaa
19. črc 2010

Zdravím, nevíte, prosím někdo, jestli od září zase běží kursy cvičení pro těhotné. Vím, že kdysi bylo plavání i nějaké cvičení.
Díky

ivca08
29. črc 2010

ahoj,
nevim jak letos, Ale loni bylo cvičení i přes léto, není akorát plavaní, který zacína vetsinou koncem zari. Plavani byvalo v pondeli a cvičení v utery od tri, s tim, ze dokud nebylo plavani, tak se cvičení presouvalo na pondeli.

renat2
29. črc 2010

@barcaa gratuluji k těhotenství, 🙂
Těhotenské cvičení: Dana Dibelková, tel. 327 305 278,
porodnice@nemcaslav.cz

stačí napsat, nebo zavolat 🙂

barcaa
29. črc 2010

Jé, díky moc. A chodila jste některá, je to vůbec k něčemu? Chtěla bych na to plavání, mám problémy se zády.
A co čáslavská porodnice? Pořád je to tam jako za císaře Klacka (tedy hrozný)?

sonica
18. srp 2010

@barcaa ja nevim co je za cisare klacka, ale ja se tam mela luxusne a nikdy bych nemenila cviceni i plavani luxusni, proste parada, pani Dibelkova i Maternova jsou uzasne 😉

renat2
22. srp 2010

@barcaa já tam byla naprosto spokojená 🙂
Na cvičení jsme chodila, a fakt super, člověk si protáhl tělo, dozvěděl se info, mohl se zeptat na to, na co třeba v poradně nebyl čas...při dalším budu chodit zas..

aknela
1. říj 2010

@gilotek Ahoj muzu se zeptat, jestli jsi nakonec sehnala cislo na Provaznikovou? Ja musim bohuzel do konce roku zmenit doktora, protoze muj rusi praxi. Provoznikovou mi vsichni znami, kteri kdysi k ni chodily doporucily. Predem moc dekuji 🙂

barcaa
4. říj 2010

@aknela - sice nejsem gilotek, ale číslo na Provazníkovou mám: do Třemošnice: 739 440 466 a do Golčova Jeníkova: 739 405 465.
A prý mají otvírat i ordinaci v Čáslavi, jsem dneska vyslechla drby. 😉

Holky a dík ty info o cvičení.

gilotek
autor
15. říj 2010

@aknela tak barcaa už odepsala 😉

Já zůstala u dr. Hejného. To bybylo super kdyby byla zase v Čáslavi 🙂

barcaa
6. led 2011

Tak kdo to ještě neví, od ledna mají Provazníkovi ordinaci v Čáslavi.

camelinka
30. bře 2011

ahoj holky,ste tu jeste vubec nekdo???? 😅 😅 😅 nevite jak moc dopredu se musi objednavat na ty kurzy? kdyz bych chtela jit na ten kolem 30tt tak kdy si to tam zamluvit?

sonica
30. bře 2011

ahojky,
camelinko nevim ktere kurzy mas na mysli, ale jestli predporodni pripravu, tak ta je rozdelena na ctyri casti pricem prvni se absolvuje myslim kolem 20tt 😉

ivca_doubek
30. bře 2011

Ahojky, a ještě doplním Sonicu:
na tu první hodinu normálně přijdeš (neobjednává se) - je každý první čtvrtek v měsíci ode čtyř, takže příští čtvrtek (taky jdu 🙂). No a tam se myslím zaplatí (já chodím i na cvíčo, takže placeno už mám, tak nevím). A na té hodině se už dozvíš kdy budou ty další tři, na ty se chodí kolem 32.týdne.

kamkucha
6. dub 2011

Ahoj holky, poradíte mi některá...?tak se ze mě stala z čekatelky - těhulka 😉 chci se zeptat, jestli jste některá náhodou nebyla ve 13.TT na screeningu, i třeba v Čáslavi? Chci na tohle vyšetření a nevím, jestli potřebuji doporučení svého gynekolog. lékaře, nebo jestli se můžu objednat rovnou???Jsem z Pardubic, ale dojíždím k Dr. Loudový do Čáslavi. Na ten screening bych ale chtěla v Pce, jenom nevím, jestli musím pro nějakou žádanku do Čáslavi. Už se týden snažím Dr. Loudovou nahnat na telefonu, ale pořád někde je... 😒
Díky těhulky 🙂 K.

ivca_doubek
6. dub 2011

Ahojky,
tak to nevím, já byla ve 12.tt na klasickém ultrazvuku - jak se měřilo miminko, a taková první kontrola jestli je všechno v pořádku a dobře roste. Dělala to normálně moje doktorka v ordinaci...
Ale tohle asi nemyslíš,že??

kamkucha
6. dub 2011

to ne, tohle je vlastně na kontrolu genetických vad, onemocnění, na downův syndrom...a tak...měli jsme to v rodině,tak bych ráda...navíc se tam pozná jestli orgány dobře rostou, jestli jsou i kosti v pořádku...stojí to asi 1000,- ale mě na to doktorka vůbec neupozornila, že něco takového existuje a já bych docela ráda tohle všechno věděla...jenže se jí nemůžu dovolat...

camelinka
17. dub 2011

@sonica
@ivca_doubek ahojky, su rada ze je tohle tema opet "zivy" 😀 , sme objednany ted kolem 30tt na kurzik tak sme zvedavi 😉
@kamkucha tady v caslavi NT nedelaji, ale jen kdyz maji na neco podezreni tak posilaji do Prahy. ja na nem nebyla. muzes se objednat kamkoliv, zadanku nepotrebujes, protoze je to placena sluzba v pripade ze te tam nevysle tvuj doktor myslim

camelinka
17. dub 2011

jinak sem furt premyslela jestli jit rodit sem nebo do kolina, ale vzhledem k tomu ze i kolinacky jezdi rodit sem, tak vyhrala caslav 🙂 . doufam jen ze bude volny nadstandartni pokoj, byla tam ted kamaradka a moc se mi libi ze tam manza se mnou muze byt jak dlouho chce, strasne se mi tam nelibi jak vsichni poposedavaji po chodbach 🙄

sonica
17. dub 2011

@camelinka vidis a ja za to byla rada, ze jsme na pokoji meli soukromi 😉 me ty navstevy na chodbe naopak vyhovovali a i kdyz jsem byla na klas. pokoji a ne nadstandartu tak dik peci si to nemuzu vynachvalit 😉
jinak ty PAAP testy delaj napr. v Sanusu pardubice 😉 je to skvela vec, sice se to plati ale spolehlivost 90% a je to v 12tt oproti testum v 20tt ktere maj spolehlivost jen cca 60%

camelinka
17. dub 2011

@sonica : to sem napsala spatne, cizi navstevy na pokoji by me samo vadily 😉 , jen mi tam chybi nejaka mistnost pro navstevy, na ty chodbe je to takovy divny a jen na chvilku. na tom nadstandartu se mnou muze byt manza jak dlouho bude chtit, je to proste pohodlnejsi, tak doufam ze na nej budeme mit stesti 😉 . a kdyz ne, tak tech par dnu to prezijeme 😀

camelinka
22. kvě 2011

no vidim ze to tady fakt "zije" 😅 😅 😅 🙄 , byli sme ted v ramci kurzu na prohlidce porodky a nelibilo se mi tam teda vubec 🤐 , prislo mi to tam strasne depresivni,smutny a tmavy,no nevim, kdybych tam nesla a nevidela to tak su asi klidnejsi 😅

ivca_doubek
26. kvě 2011

@camelinka Ahojky, je fakt že ta návštěvní chodba je docela tmavá, ale můžu tě ujistit, že až budeš rodit tak ti to bude úplně ukradený 😀 . Myslím že daleko důležitější je personál, který je tam fakt perfektní. A už jsi tedy 100% rozhodnutá pro Čáslav?

camelinka
26. kvě 2011

@ivca_doubek : ahojky , me to tam celkem prijde takovy ponury tak fakt doufam ze se dostanu na nadstandard, ale tech par dnu to zvladneme kdekoliv a personal je pry hodne dobry, coz je pro nas dulezitejsi 🙂 , uz su na 100% rozhodnuta tam jit, aspon uz vim do ceho jdu 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru