• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

23. listopadu 2016 
Ahoj holky...doufám, že se máte jak nejlépe to jde, :slight_smile:prckové rostou a dělají jen a jen radost.

Chtěla jsem se zeptat, nevíte, jak je teď těh. cvičení ?? S taní Dib.???
děkuji
21. dub 2010 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak se máte v konečně rozumným počasí :slight_smile: ? Neplánujete nějaky srazík s mrňaty? Docela bysme se s malym radi přidali, aby taky poznal, že není na světě takhle malej sam :grinning: Jinak nám roste jako z vody a jak byl pořád spíš drobnější, tak je z něj velký jedlík příkrmů a přibývá na váze jako divej, už má taky přes 8 kg.
27. dub 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky, hlásí se zakladatelka diskuze :grinning:
Prosímvás vím, že je ted Provazníková s Provazníkem v Třemošnici. Nevíte někdo jestli přijímají nové pacientky a telefonní číslo? Díky moc. :wink:
29. dub 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
provaznik v ronove, provaznikova v tremosnici, tel. cisla najdes na netu, kdyz si je zadas do vyhledavace, jestli berou jeste, myslim ze on ne a ona nevim, musis skusit :wink:
2. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Soni,díky :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Provazník v pátek odpol i v Třem :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jj porodnice čáslav. nemůžu si jí vynachválit. rodila jsem tam třikrát a pokaždé úplně paráda, jak sestřičky, tak doktorky.... :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím, nevíte, prosím někdo, jestli od září zase běží kursy cvičení pro těhotné. Vím, že kdysi bylo plavání i nějaké cvičení.
Díky
19. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
nevim jak letos, Ale loni bylo cvičení i přes léto, není akorát plavaní, který zacína vetsinou koncem zari. Plavani byvalo v pondeli a cvičení v utery od tri, s tim, ze dokud nebylo plavani, tak se cvičení presouvalo na pondeli.
29. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí

@barcaa gratuluji k těhotenství, :slight_smile:
Těhotenské cvičení: Dana Dibelková, tel. 327 305 278,
porodnice@nemcaslav.cz

stačí napsat, nebo zavolat :slight_smile:
29. črc 2010 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, díky moc. A chodila jste některá, je to vůbec k něčemu? Chtěla bych na to plavání, mám problémy se zády.
A co čáslavská porodnice? Pořád je to tam jako za císaře Klacka (tedy hrozný)?
29. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@barcaa ja nevim co je za cisare klacka, ale ja se tam mela luxusne a nikdy bych nemenila cviceni i plavani luxusni, proste parada, pani Dibelkova i Maternova jsou uzasne :wink:
18. srp 2010 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@barcaa já tam byla naprosto spokojená :slight_smile:
Na cvičení jsme chodila, a fakt super, člověk si protáhl tělo, dozvěděl se info, mohl se zeptat na to, na co třeba v poradně nebyl čas...při dalším budu chodit zas..
22. srp 2010 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@gilotek Ahoj muzu se zeptat, jestli jsi nakonec sehnala cislo na Provaznikovou? Ja musim bohuzel do konce roku zmenit doktora, protoze muj rusi praxi. Provoznikovou mi vsichni znami, kteri kdysi k ni chodily doporucily. Predem moc dekuji :slight_smile:
1. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@aknela - sice nejsem gilotek, ale číslo na Provazníkovou mám: do Třemošnice: 739 440 466 a do Golčova Jeníkova: 739 405 465.
A prý mají otvírat i ordinaci v Čáslavi, jsem dneska vyslechla drby. :wink:

Holky a dík ty info o cvičení.
4. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@aknela tak barcaa už odepsala :wink:

Já zůstala u dr. Hejného. To bybylo super kdyby byla zase v Čáslavi :slight_smile:
15. říj 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak kdo to ještě neví, od ledna mají Provazníkovi ordinaci v Čáslavi.
6. led 2011 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,ste tu jeste vubec nekdo???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nevite jak moc dopredu se musi objednavat na ty kurzy? kdyz bych chtela jit na ten kolem 30tt tak kdy si to tam zamluvit?
30. bře 2011 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
camelinko nevim ktere kurzy mas na mysli, ale jestli predporodni pripravu, tak ta je rozdelena na ctyri casti pricem prvni se absolvuje myslim kolem 20tt :wink:
30. bře 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, a ještě doplním Sonicu:
na tu první hodinu normálně přijdeš (neobjednává se) - je každý první čtvrtek v měsíci ode čtyř, takže příští čtvrtek (taky jdu :slight_smile:). No a tam se myslím zaplatí (já chodím i na cvíčo, takže placeno už mám, tak nevím). A na té hodině se už dozvíš kdy budou ty další tři, na ty se chodí kolem 32.týdne.
30. bře 2011 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, poradíte mi některá...?tak se ze mě stala z čekatelky - těhulka :wink: chci se zeptat, jestli jste některá náhodou nebyla ve 13.TT na screeningu, i třeba v Čáslavi? Chci na tohle vyšetření a nevím, jestli potřebuji doporučení svého gynekolog. lékaře, nebo jestli se můžu objednat rovnou???Jsem z Pardubic, ale dojíždím k Dr. Loudový do Čáslavi. Na ten screening bych ale chtěla v Pce, jenom nevím, jestli musím pro nějakou žádanku do Čáslavi. Už se týden snažím Dr. Loudovou nahnat na telefonu, ale pořád někde je... :unamused:
Díky těhulky :slight_smile: K.
6. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak to nevím, já byla ve 12.tt na klasickém ultrazvuku - jak se měřilo miminko, a taková první kontrola jestli je všechno v pořádku a dobře roste. Dělala to normálně moje doktorka v ordinaci...
Ale tohle asi nemyslíš,že??
6. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
to ne, tohle je vlastně na kontrolu genetických vad, onemocnění, na downův syndrom...a tak...měli jsme to v rodině,tak bych ráda...navíc se tam pozná jestli orgány dobře rostou, jestli jsou i kosti v pořádku...stojí to asi 1000,- ale mě na to doktorka vůbec neupozornila, že něco takového existuje a já bych docela ráda tohle všechno věděla...jenže se jí nemůžu dovolat...
6. dub 2011 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@sonica
@ivca_doubek ahojky, su rada ze je tohle tema opet "zivy" :grinning: , sme objednany ted kolem 30tt na kurzik tak sme zvedavi :wink:
@kamkucha tady v caslavi NT nedelaji, ale jen kdyz maji na neco podezreni tak posilaji do Prahy. ja na nem nebyla. muzes se objednat kamkoliv, zadanku nepotrebujes, protoze je to placena sluzba v pripade ze te tam nevysle tvuj doktor myslim
17. dub 2011 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak sem furt premyslela jestli jit rodit sem nebo do kolina, ale vzhledem k tomu ze i kolinacky jezdi rodit sem, tak vyhrala caslav :slight_smile: . doufam jen ze bude volny nadstandartni pokoj, byla tam ted kamaradka a moc se mi libi ze tam manza se mnou muze byt jak dlouho chce, strasne se mi tam nelibi jak vsichni poposedavaji po chodbach :rolling_eyes:
17. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@camelinka vidis a ja za to byla rada, ze jsme na pokoji meli soukromi :wink: me ty navstevy na chodbe naopak vyhovovali a i kdyz jsem byla na klas. pokoji a ne nadstandartu tak dik peci si to nemuzu vynachvalit :wink:
jinak ty PAAP testy delaj napr. v Sanusu pardubice :wink: je to skvela vec, sice se to plati ale spolehlivost 90% a je to v 12tt oproti testum v 20tt ktere maj spolehlivost jen cca 60%
17. dub 2011 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@sonica : to sem napsala spatne, cizi navstevy na pokoji by me samo vadily :wink: , jen mi tam chybi nejaka mistnost pro navstevy, na ty chodbe je to takovy divny a jen na chvilku. na tom nadstandartu se mnou muze byt manza jak dlouho bude chtit, je to proste pohodlnejsi, tak doufam ze na nej budeme mit stesti :wink: . a kdyz ne, tak tech par dnu to prezijeme :grinning:
17. dub 2011 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidim ze to tady fakt "zije" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: , byli sme ted v ramci kurzu na prohlidce porodky a nelibilo se mi tam teda vubec :zipper_mouth: , prislo mi to tam strasne depresivni,smutny a tmavy,no nevim, kdybych tam nesla a nevidela to tak su asi klidnejsi :sweat_smile:
22. kvě 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@camelinka Ahojky, je fakt že ta návštěvní chodba je docela tmavá, ale můžu tě ujistit, že až budeš rodit tak ti to bude úplně ukradený :grinning: . Myslím že daleko důležitější je personál, který je tam fakt perfektní. A už jsi tedy 100% rozhodnutá pro Čáslav?
26. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivca_doubek : ahojky , me to tam celkem prijde takovy ponury tak fakt doufam ze se dostanu na nadstandard, ale tech par dnu to zvladneme kdekoliv a personal je pry hodne dobry, coz je pro nas dulezitejsi :slight_smile: , uz su na 100% rozhodnuta tam jit, aspon uz vim do ceho jdu :sweat_smile:
26. kvě 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek