Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

camelinka
3. lis 2011

@renatica to je sranda, taky bydlim v zehusicich 😀 😀 😀 😀

renatica
4. lis 2011

No nepovídej a to si musíme složitě vypisovat na koníkovi 😉 ....paráda !!!! Tak když tak písni do zprávy kde nebo co a dáme kafčo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

camelinka
4. lis 2011

@renatica sem se musela smat 😀. muzem treba vyrazit s kocarkama,uplne me tahle prdel sveta toci,neni tu kde jit ☹

renatica
5. lis 2011

no my už sice nevíme co to kočárek je,..ale klidně se můžem projít spolu budu ráda je to tu mrtvé,... hrůza není kam jít co dělat všichni zalezlí 🙂 musíme se domluvit

renatica
6. lis 2011

@camelinka tak kdy si dáme randíčko s prckama na procházce????? Dneska je nádherně a venku zase ani noha 🙂)))

camelinka
6. lis 2011

@renatica cauky, nepotkaly sme se vcera nahodou?my dneska byli na vitani, no komedie hadra 😝 .vyrazime dneska kolem 4.hodky tak jestli se ti chce, muzem si dat nekde srazik 🙂

renat2
6. lis 2011

@renatica tady už se jede druhý kolo, jo?? 😀 😀 😀 Moc gratuluji k těhotenství 🙂
Já bych se i přidala, ale ještě nějaký ten pátek počkáme 😀 😀
Osobně na kurz podruhé nepůjdu, max na cvičení k Dibelkový, to bylo super, tak se třeba ještě stihneme 😀 😀
(a na Hozáka teda já zas nedám dopusit 😀 😀

renatica
6. lis 2011

@camelinka myslíš??? nejsem si vědoma i když je pravda že nějaký kočárek a dvě paní jsem potkala,..to jsi byla ty?? mě ani nenapdlo,.. myslela jsem že máš jiný kočárek 😀 😀 😀 😀 tak teda nevím,... no my ve 4 skypujeme našim na moravu,...tak když tak zítra,....co?? Kolem té třetí ve 4 musíme zase volat!! Nebo tak nějak po půl 5,... 🙂

camelinka
6. lis 2011

ok tak zitra bych mohla tak na druhou,protoze ve 3 bastime 😉

renatica
6. lis 2011

@renat2 Ahojky koonečně se taky někdo taky přidal,... zdravím Renčiii no teda to jo jsem tady zatím jen já ale doufám že nás bude víc!!! tak třeba se na cvíču uvidíme ,..do budoucna ,..ten čas letí,... !!!
A k Hozákovi,....už nikdy v životě,... absolutně jsem celý porod nevěděla která bije,..joo snažil se to bylo vidět,..byl chudák zničený zpocený jako já,..ale to že nevím co se děje a tak,.. jak mě drtil když nemusel,..pak sjem šla stejně pod narkozu,...ale už je to to jedno prostě budu radši když ted budu mít štestí na jiného mudr a pak budu mít možnost srovnávat ale do třetice už mě do toho nikdo nedostane 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

renatica
6. lis 2011

@camelinka super tak zítra ve dvě,....u Němečků??? A bylas to ty?? nebo nee

camelinka
6. lis 2011

@renatica ok,tak zitra 😉 no ja sem nekoho potkala pod kostelem,sla sem v modry ksiltovce se dvema minipsama 😀

renatica
6. lis 2011

@camelinka tak to jsme nebyli my!!!! Tak uvidíme zítra ,..třeba jsme se někdy potkali. jen doufám že mi zítra ještě ve dvě nebude spát,..kolikrát se stane že jde po obědě spát a spí až do 3,... ☹ Tak ho dám zítra spát brzo at je ve 2 fit,...nebo se dohodnem raději na 3??? 😒

camelinka
6. lis 2011

@renatica aha a ja myslela ze jo 😀 😀 😀,tak jesteze sem se nehlasila 😀 !!! no my ve tri prave jime a pak dojede manzel z prace a jedem pryc. Sak uvidis, kdyby ti to nevychazelo tak napis na 728127776 😉

renatica
6. lis 2011

ok píšu si telefonek a budu se snažit na tu druhou 🙂)

renatica
6. lis 2011

@camelinka 😀 😀 😀 😀 To by byla asi sranda kdyby jsi houkla na nějakou jinou 😀 😀 😀 😀

renat2
6. lis 2011

@renatica jj je to v plánu, tě snad doženeme 😀 😀
Od kdy chceš chodit na cvičení?
No ohledně Hozáka to bude asi tím, že já ho u porodu viděla asi 10 minut+malý šití 😀 NAštěstí jsem měla rychlovku, a nějak se nic nestíhalo, odrodila mě skoro jen por. asistentka. Při šití jsme vtipkovali 😀 Ale ono záleží na mnoha faktorech no, já měla fakt úžasný porod, který bych si mohla druhý den zopakovat...(za to teď si to vybírám 😠 😠 😠

camelinka
6. lis 2011

@renatica hm to se mi obcas stava protoze spatne vidim a bryle ani cocky nesnesu tak obcas mavam na cizi lidi 😀 😀 😀

renatica
6. lis 2011

@renat2 tak to by bylo moc fajn,... ještě nevím kdy začnu, chvilku počkám at mám ty tři měsíce klídek a pak se uvidí !! Ale chtěla bych chodit člověk tam dobře pokecá dostane se mezi maminky co mají podobné zájmy a potřeby,..vždycky někdo přijde s nějakou novinkou a tak a hlavně pak v porodnici se vždycky najde někdo koho pak znáš,... 😉 Tak snad se tam potkáme 😎 😎 😎
A copak máte za problém ted???? Co se děje???

renatica
6. lis 2011

@camelinka 😀 😀 😀 tak to musíš zažívat vtipné chvilky,..ale taky se mi toobčas stane a to vidím dobře 😉 😉

camelinka
6. lis 2011

@renatica jojo ale clovek si zvykne 😀 . a kde vy bydlite?nekde kolem tech Nemecku?

renat2
6. lis 2011

@renatica to určitě 🙂 podle mě to bylo stokrát lepší jak nějaký kurz apod.
No já mám problémy s cyklem - nějak se mi to nechce samo srovnat 😒

renatica
7. lis 2011

@renat2 tak to je teda dílo,... a to už dva roky a pořád se to nesrovnalo,... kojila jsi?? My jsme kojili jen 3 měsíce a cyklus teda úplně v pohodě jako předtím přesný jak hodinky,... tentokrát chci právě sehnat někde poblíž nějakou laktační poradkyni a už před porodem ,..pro jistotu aby jsme mohli kojit,... 😉

renat2
7. lis 2011

@renatica to ne, dva roky, to by mě švihlo. Já kojila právě hodně dlouho a dost 😀 😀 mlíka bylo až až a malý byl závisláček, skončili jsme ze dne na den v 19 M, právě kvůli těm problémům. No ale doufám, že už bude lépe a srovná se to....
Člověče s laktační nevím, tady v okolí, já měla jednu an telefonu a ta byla super!!
A ty si nekojila, že to nešlo, nebo nebylo mlíčko apod.??

renatica
7. lis 2011

@renat2 No já kojila tak 3 měsíce,...ale moc nám to nešlo a museli jsme přez klobouček a tak to bylo pro něj asi namáhavější,...ale i tak pořád dudal vždy hodinu,.....taky jsem nejdřív měla mlíčka že za noc jsem se budila v mokru a taaak,... ale pak prostě najednou jsme ráno nakojili a prsa prázdná,... možná jsem to jen nějak podcenila,.. jak jsem ted z jednou laktační mluvila tak říkala že to mohlo být zrovna spurtovací období,... a tak,...tak ted nechci nechat nic náhodě!!
tak snad se ti to brzo srovná ,..at máš klídek 😉

miselinka2
29. lis 2011

ahojik koukam ze to tu furt je aktivní .. nei tu nekdo treba z novych dvoru ?

ivca_doubek
30. lis 2011

@miselinka2 Bývávalo... 😀 😀 Teď už z Vrdů

renatica
13. pro 2011

tak co maminky pořád nikdo kdo se chystá rodit v čáslavi,..přemýšlím že po novém roce bych začala chodit cvičit tak snad se nás tam pár sejde 😉

miselinka2
18. pro 2011

@renatica já chodila na těhu plavání v Kutnmé Hoře a můžu vřele doporučit ...

ivca_doubek
19. pro 2011

Mě se daleko víc líbilo plavání v Čáslavi s Dibelkovou, ale v KH jsem chodila když jsem čekala Matýska, před 3 roky, nevím jak je to tam teď...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru