• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

23. listopadu 2016 
holky tak to ja nejak vsechno vypoustim, delam jen co musim, ale ono mmoc neni ani co... ja si po sobe uklidim jedna dve... :sweat_smile:
no tak ja se jdu obliknout a vyrazim jeste do mesta udelat si necim radost, musim se ohlidnout po nocni kosilkach do porodnice... abychom byly nachystane... :sweat_smile: no pak jeste dokoupit latku na povlecenicko a neco do pusinky... :grinning:
tak pa na cvicu... :grinning:
27. led 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se moc těším,papapaappa :wink: :grinning:
27. led 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se stydím :frowning2:
27. led 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikam nejdu,namám nic na sebe :frowning2:
27. led 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ah joooooooooooooooooooo,já vím,že jsem jaky malá,ale,.................... :frowning2:
27. led 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nesnáším něco nového,úplně se mi svírá žaludek a bojím se!!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2:
27. led 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už bych nejraději jela,abych si to už nemohla rozmyslet!!!
Hani,jsem moc rada,ze tam jdes taky dneska poprvé!!!!Jinak bych se asi nikdy neodholala a nesla tam :frowning2:
27. led 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem také ráda,že jdeš se mnou poprvé :grinning:
já jdu teprve hledat něco na sebe :slight_smile:
dneska holky nějak nestíhám :wink:
27. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jdu pomalu balit...tak paaaaaa a sejdeme se o půl 3 před bránou...až tam dorazím a neuvidím tě tak tě prozvoním :slight_smile:
27. led 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak berušky.jak je???? Já jsem tak příjemně unavená:slight_smile: se mi to moc líbilo a ráda jsem vás obě poznala :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
27. led 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem taky celá taková,nějaká unavená!!!A to to bylo takové pěkné lážo.plážo,moc se mi to líbilo!!! :grinning: Taky jsem moc ráda,že jsem Vás obě poznala,je to fajn!!! :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak priste dame pak treba dorticek v cukrarne, co? :grinning:
ale dnes byl teda opravdu extrem kolik nas tam bylo... to jsem jeste nezazila... :grinning:
ja tady zas mela navstevu, k... sepisovala co se ji bude hodit do domecku protoze ten blbecek pry uz zapomel psat... :angry:
27. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To přeci nejde,aby si něco odnášela :rolling_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: to je síla!!!!!!!!!!!!

no jo příště skákneme na dortíka:slight_smile:....o to je moje :slight_smile:

už se těším na plavčo.........týýýýýýý jo to je tak faln mít odpolko jen sama pro sebe :wink:
28. led 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
handi prave ze to jde, i kdybych zavolala policajti tak spolecny majetek si proste odvezt muze... :confounded:
no je to fakt uz silene... clovek aby se bal vytahnout paty z baraku, co mu zmizi... protoze kreten si ani nepamatuje co je jeho a co moje... :confounded:
dnes jsem se spojizdnila, tak alespon nejake dobre spravicky... :sweat_smile: zitra asi vyrazim do kolina podivat se za mojima beruskama a vyzvidat jestli je neco nove ohledne prace...holky drzte pesticky aby to vyslo abych se mohla co nejdrive postavit na vlastni nohy... :unamused:
no a v patek razim na kontrolu tak se bojim aby bylo vse v poradku... dnes mi nebylo nejlip a bojim abychom to zvladli jeste tech 6tt. :confused: :frowning2:
28. led 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no víš co stejně se mi to nezdá......přece si nemůže vzít všechno,hlavně když tam nebudeš,co když si odnese tovje veci?????, tojhle mi hlava nebere :confounded: :confounded: :frowning2:
držím ti palečky a pěstičky,ayb ti všechno vyšloooooo :sunglasses:
Soni uvidíš bude to v pořádku,jen je toho na tebe dost...ale máš nás :wink:
29. led 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to s iděláte srandu,bo co???????,, že tu nikdo neníííííííí :confused: :confused: :confused: :confused:
29. led 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj :grinning: ,Ahojky kočky!!!
Já vůbec nestíhám,pořat nekde lítáme a zařizujeme,jen si Vás vždy pročtu a pádím
SONI-to je síla. Normálně bych už jim oběma rozbila HUBU!!!!
Snad se k večeru urvu a něco písnu!!!!
Mějste se moc fajn,papaap :wink: :sweat_smile:
29. led 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýýýýýý jo jsi ale akční :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já jsem líná jako prase....dám nové fotečka Adélky. Přinesla samé jedničky.....tak máme vyznamenání :slight_smile:

hele já už jsem 14 tt...to :confused: :confused: :confused: jak se to počítá??? dle MS jsem 13+0 aháááááá už to chápu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja dnes byla na vylete v koline, sice jsem nic nezjistila, personalni mela volno, ale aspon jsem si pokecala... aspon trosku oddech...
vecer dorazi braska...
no a zitra razim na tu kontrolu, to jsem vazne zvedava... bojim bojim... :confused:
29. led 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda Soni,dofam,ze ti to zítra dopadne dobře a napíšeš nám,jen dobré zprávy!!!¨
Já jsem dneska mimichodem i mezi jiným byla na té pojištovně a už to mám proplacené!!!Tak je to super,mám celou častku zpátky,tak jsem moc ráda!!! :wink: :grinning:
29. led 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je bezva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
já mám vojenskou...ta kdy to proplatí mě...až po porodu??také mi proplatí celou částku...jsem koukala :slight_smile:

soni neboj....zítra to bude v poho :slight_smile:
29. led 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Hani-pěkné fotečky,to už je teda velká slečna,moc šikovná!!!Strašně ji to sluší!!! :wink: :wink:
Netuším jak to má ta vojenská,raději si tam zajdi,nebo aspon zavolej,at víš na čem jsi :grinning:
29. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni tak to je supr ze jsi to stihla... :wink:
29. led 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme.sem si písla mailíka na pojišťovnu,ať se starají. Vím,že pí Dibelková něco takového říkala,že ostatní pojišťovny až potom,ale nějak mi uniklo kdy potom :slight_smile: to neva oni se mi ozvou.
no jo Adula to je kus baby :wink: ......se dle toho i chová....no co vám budu líčit,jestli jedna nebo druhá budete mít holčinu....tak to poznáte...puberta už od 1. třídy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Soni..myslím na Tebe,tak hnedka písni :dizzy_face:
30. led 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneseka jedeme,zase litat všude možně po všech čertech,ale hned jak příjdeme,tak si vás zapnu a hned si vás dočtu. Doufam,ze si přečtu od Soni,jen dobré zprávičky a že ji to všechno dobře dopadne!!!! :grinning:
30. led 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak az ted jsem vylezla nahoru, domu jsem se dostala pred dvema hodkama, ale jsem nejak grogy a unavena jak maly stene... :confounded:
kontrola, no nepochavlil nas ze zas hubneme, dostali jsme zadanku k psychiatricce, ze ma na vyber vic medikaci nez on, tak ze bude lepsi kdyz si tam zajdu...
zatim je prcek v poradku, cipek je zavrenej, takze zatim to jde... i kdyz pry je hlavicka hodne dolu... :sweat_smile: no dalsi kontrola za dva tydny, to uz mi vypise i materskou, protoze pak jede na hory, tak bychom to uz nestihli, no a ja snad do te doby stihnu vyridit papiry z byvale prace co k tomu budu potrebovat...
no a narizeny klid a odpocivat, jenom nevim jak to prevest... uz se desim ted co zas o vikendu provede blbec jeden... :frowning2:
30. led 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
handi no krasne povlecenicko...
ja mam zlute s medvidkem v kopretinach... :sweat_smile:
30. led 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni - chudinko moje malá,tak ráda bych Ti nějak pomohla,ale nevim jak :unamused: no hlavně že je prcek v pořádku :slight_smile: a k té doktorce si dojdi...také jsem jeden čas chodila a strašně mi to pomohlo...fakt.

no já jsem ráda,že mi ho objednala....jestli bude prcek blinkat jako Adula,tak 3 povlečení mám málo :slight_smile:
30. led 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no handi ja si tam urco dojdu, protoze ja uz jsem z toho fakt unavena a vyrizena... :frowning2: sice jsem se bavila s dr. ze tim ze jsem pribrala vlastne pocas lecby tech 12-14 kilo tak si ma z ceho brat a ze ono si vzdy najde rezervy, ale proste lepsi nez riskovat je predchazet... :frowning2:
proste to v utery pujdu hledat, jenom si nepamatuju to jmeno co mi rekl... :sweat_smile: nejsem si jista, rychterova...nebo tak neco... pry nekde u kina... :sweat_smile:
no a pristi tyden vyrazim zas smer prace jestli se uz neco vi nebo ne... vcera tam personalni nebyla... a jestli jo tak proste vyrazim po podnajmech... ja uz mam vseho dost a jsem z toho jenom unavena... a misto toho abych se tesila se porad bojim a stresuju a to vubec neni dobre... :frowning2:
no handi ja tim ze mam dve perinky, tak budu stridat i s perinkou, protoze je kazda jinak velka... :sweat_smile: takze jsem ted dokupovala latku a budu dosivat na tu vetsi perinku a mensi polstrarek... at to mame hezke jednotne... :sweat_smile:
30. led 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek