Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

sonica
27. led 2009

holky tak to ja nejak vsechno vypoustim, delam jen co musim, ale ono mmoc neni ani co... ja si po sobe uklidim jedna dve... 😅
no tak ja se jdu obliknout a vyrazim jeste do mesta udelat si necim radost, musim se ohlidnout po nocni kosilkach do porodnice... abychom byly nachystane... 😅 no pak jeste dokoupit latku na povlecenicko a neco do pusinky... 😀
tak pa na cvicu... 😀

renatica
27. led 2009

Už se moc těším,papapaappa 😉 😀

renatica
27. led 2009

Já se stydím ☹

renatica
27. led 2009

Nikam nejdu,namám nic na sebe ☹

renatica
27. led 2009

Ah joooooooooooooooooooo,já vím,že jsem jaky malá,ale,.................... ☹

renatica
27. led 2009

Nesnáším něco nového,úplně se mi svírá žaludek a bojím se!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹

renatica
27. led 2009

Já už bych nejraději jela,abych si to už nemohla rozmyslet!!!
Hani,jsem moc rada,ze tam jdes taky dneska poprvé!!!!Jinak bych se asi nikdy neodholala a nesla tam ☹

handa1303
27. led 2009

já jsem také ráda,že jdeš se mnou poprvé 😀
já jdu teprve hledat něco na sebe 🙂
dneska holky nějak nestíhám 😉

handa1303
27. led 2009

hele jdu pomalu balit...tak paaaaaa a sejdeme se o půl 3 před bránou...až tam dorazím a neuvidím tě tak tě prozvoním 🙂

handa1303
27. led 2009

tak berušky.jak je???? Já jsem tak příjemně unavená🙂 se mi to moc líbilo a ráda jsem vás obě poznala 🙂 🙂 😉 😉 😉

renatica
27. led 2009

No já jsem taky celá taková,nějaká unavená!!!A to to bylo takové pěkné lážo.plážo,moc se mi to líbilo!!! 😀 Taky jsem moc ráda,že jsem Vás obě poznala,je to fajn!!! 😉 😀 😀 😀

sonica
27. led 2009

no tak priste dame pak treba dorticek v cukrarne, co? 😀
ale dnes byl teda opravdu extrem kolik nas tam bylo... to jsem jeste nezazila... 😀
ja tady zas mela navstevu, k... sepisovala co se ji bude hodit do domecku protoze ten blbecek pry uz zapomel psat... 😠

handa1303
28. led 2009

To přeci nejde,aby si něco odnášela 🙄 😖 😖 😖 to je síla!!!!!!!!!!!!

no jo příště skákneme na dortíka🙂....o to je moje 🙂

už se těším na plavčo.........týýýýýýý jo to je tak faln mít odpolko jen sama pro sebe 😉

sonica
28. led 2009

handi prave ze to jde, i kdybych zavolala policajti tak spolecny majetek si proste odvezt muze... 😖
no je to fakt uz silene... clovek aby se bal vytahnout paty z baraku, co mu zmizi... protoze kreten si ani nepamatuje co je jeho a co moje... 😖
dnes jsem se spojizdnila, tak alespon nejake dobre spravicky... 😅 zitra asi vyrazim do kolina podivat se za mojima beruskama a vyzvidat jestli je neco nove ohledne prace...holky drzte pesticky aby to vyslo abych se mohla co nejdrive postavit na vlastni nohy... 😒
no a v patek razim na kontrolu tak se bojim aby bylo vse v poradku... dnes mi nebylo nejlip a bojim abychom to zvladli jeste tech 6tt. 😕 ☹

handa1303
29. led 2009

no víš co stejně se mi to nezdá......přece si nemůže vzít všechno,hlavně když tam nebudeš,co když si odnese tovje veci?????, tojhle mi hlava nebere 😖 😖 ☹
držím ti palečky a pěstičky,ayb ti všechno vyšloooooo 😎
Soni uvidíš bude to v pořádku,jen je toho na tebe dost...ale máš nás 😉

handa1303
29. led 2009

no to s iděláte srandu,bo co???????,, že tu nikdo neníííííííí 😕 😕 😕 😕

renatica
29. led 2009

jj 😀 ,Ahojky kočky!!!
Já vůbec nestíhám,pořat nekde lítáme a zařizujeme,jen si Vás vždy pročtu a pádím
SONI-to je síla. Normálně bych už jim oběma rozbila HUBU!!!!
Snad se k večeru urvu a něco písnu!!!!
Mějste se moc fajn,papaap 😉 😅

handa1303
29. led 2009

týýýýýýý jo jsi ale akční 🙂 🙂 🙂 já jsem líná jako prase....dám nové fotečka Adélky. Přinesla samé jedničky.....tak máme vyznamenání 🙂

hele já už jsem 14 tt...to 😕 😕 😕 jak se to počítá??? dle MS jsem 13+0 aháááááá už to chápu 🙂 🙂 🙂

sonica
29. led 2009

ahoj holky, ja dnes byla na vylete v koline, sice jsem nic nezjistila, personalni mela volno, ale aspon jsem si pokecala... aspon trosku oddech...
vecer dorazi braska...
no a zitra razim na tu kontrolu, to jsem vazne zvedava... bojim bojim... 😕

renatica
29. led 2009

No teda Soni,dofam,ze ti to zítra dopadne dobře a napíšeš nám,jen dobré zprávy!!!¨
Já jsem dneska mimichodem i mezi jiným byla na té pojištovně a už to mám proplacené!!!Tak je to super,mám celou častku zpátky,tak jsem moc ráda!!! 😉 😀

handa1303
29. led 2009

to je bezva 🙂 🙂 🙂
já mám vojenskou...ta kdy to proplatí mě...až po porodu??také mi proplatí celou částku...jsem koukala 🙂

soni neboj....zítra to bude v poho 🙂

renatica
29. led 2009

no Hani-pěkné fotečky,to už je teda velká slečna,moc šikovná!!!Strašně ji to sluší!!! 😉 😉
Netuším jak to má ta vojenská,raději si tam zajdi,nebo aspon zavolej,at víš na čem jsi 😀

sonica
29. led 2009

reni tak to je supr ze jsi to stihla... 😉

handa1303
30. led 2009

no uvidíme.sem si písla mailíka na pojišťovnu,ať se starají. Vím,že pí Dibelková něco takového říkala,že ostatní pojišťovny až potom,ale nějak mi uniklo kdy potom 🙂 to neva oni se mi ozvou.
no jo Adula to je kus baby 😉 ......se dle toho i chová....no co vám budu líčit,jestli jedna nebo druhá budete mít holčinu....tak to poznáte...puberta už od 1. třídy 😀 😀 😀 😀

Soni..myslím na Tebe,tak hnedka písni 😵

renatica
30. led 2009

dneseka jedeme,zase litat všude možně po všech čertech,ale hned jak příjdeme,tak si vás zapnu a hned si vás dočtu. Doufam,ze si přečtu od Soni,jen dobré zprávičky a že ji to všechno dobře dopadne!!!! 😀

sonica
30. led 2009

ahoj holky, tak az ted jsem vylezla nahoru, domu jsem se dostala pred dvema hodkama, ale jsem nejak grogy a unavena jak maly stene... 😖
kontrola, no nepochavlil nas ze zas hubneme, dostali jsme zadanku k psychiatricce, ze ma na vyber vic medikaci nez on, tak ze bude lepsi kdyz si tam zajdu...
zatim je prcek v poradku, cipek je zavrenej, takze zatim to jde... i kdyz pry je hlavicka hodne dolu... 😅 no dalsi kontrola za dva tydny, to uz mi vypise i materskou, protoze pak jede na hory, tak bychom to uz nestihli, no a ja snad do te doby stihnu vyridit papiry z byvale prace co k tomu budu potrebovat...
no a narizeny klid a odpocivat, jenom nevim jak to prevest... uz se desim ted co zas o vikendu provede blbec jeden... ☹

sonica
30. led 2009

handi no krasne povlecenicko...
ja mam zlute s medvidkem v kopretinach... 😅

handa1303
30. led 2009

soni - chudinko moje malá,tak ráda bych Ti nějak pomohla,ale nevim jak 😒 no hlavně že je prcek v pořádku 🙂 a k té doktorce si dojdi...také jsem jeden čas chodila a strašně mi to pomohlo...fakt.

no já jsem ráda,že mi ho objednala....jestli bude prcek blinkat jako Adula,tak 3 povlečení mám málo 🙂

sonica
30. led 2009

no handi ja si tam urco dojdu, protoze ja uz jsem z toho fakt unavena a vyrizena... ☹ sice jsem se bavila s dr. ze tim ze jsem pribrala vlastne pocas lecby tech 12-14 kilo tak si ma z ceho brat a ze ono si vzdy najde rezervy, ale proste lepsi nez riskovat je predchazet... ☹
proste to v utery pujdu hledat, jenom si nepamatuju to jmeno co mi rekl... 😅 nejsem si jista, rychterova...nebo tak neco... pry nekde u kina... 😅
no a pristi tyden vyrazim zas smer prace jestli se uz neco vi nebo ne... vcera tam personalni nebyla... a jestli jo tak proste vyrazim po podnajmech... ja uz mam vseho dost a jsem z toho jenom unavena... a misto toho abych se tesila se porad bojim a stresuju a to vubec neni dobre... ☹
no handi ja tim ze mam dve perinky, tak budu stridat i s perinkou, protoze je kazda jinak velka... 😅 takze jsem ted dokupovala latku a budu dosivat na tu vetsi perinku a mensi polstrarek... at to mame hezke jednotne... 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru